Nie jesteś zalogowany.

[potwierdzony] Dublowanie wasali...

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 02.08.2009, 01:22

Dublowanie wasali...

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…rofile&uid=4842


6 Nasterów mi się zarejestrowało - dobry winik :P
Jeszcze mam ukryte dwa wpisy z nickiem "Macieq". Trochę to dziwne, bo zdublowało nicki, zdublowało ilość wasali, a w końcu Naster rejestrował się raz i nie mógł założyć drugiego konta z tym samym nickiem... A może chodzi o to że, zazwyczaj chwile po zarejestrowaniu, kasował bohatera i postać na koncie i zakładał jeszcze raz, w poszukiwaniu miejsca blisko lokacji specjalnych?

Teraz dopiero to zauważyłem, chociaż oni rejestrowali się trochę czasu temu. Mi ten bug naprawde nie przeszkadza - ale bug to bug.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 02.08.2009, 02:10

Ciekawe czy jak przedłuży PREMIUM dostaniesz 6 razy więcej.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

3

Sunday, 02.08.2009, 10:22

Dostał tylko raz premium.

Potwierdzam kilkanaście razy się kasowałem w poszukiwaniu jaskini.

4

Sunday, 02.08.2009, 12:17

[rozwiązany] Miły bug z premium ;D

Może to dlatego wtedy na urlopie dostałem więcej premki niż powinienem - ale wiadomość o dodatkowym dniu premium miałem jedną, a nie 6 ;p
No cóż, w każdym razie, to staje się coraz bardziej dziwne ;DD

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 03.08.2009, 08:23

Nie, nie dlatego.
Błąd został dodany do listy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker