You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, August 3rd 2009, 7:47pm

Tańczący arcykapłan nicości

ile jest warty

2

Monday, August 3rd 2009, 7:51pm

był podobny dla zdechlaka :) i odejmuje magie ze50ph ale zdrugiej strony jak ktos nie uzywa magii to +2 do broni moze wiecej

Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

3

Monday, August 3rd 2009, 7:57pm

sporo więcej jest warty bo można go założyć potem broń a zbroje zdjąć z racji że to dla człowieka to ok 100ph jak dla mnie

4

Monday, August 3rd 2009, 8:22pm

Ja za takie cosik z biala dalbym 150 ph

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

5

Monday, August 3rd 2009, 8:37pm

~100 PH

EBO

Intermediate

• Send private message

6

Monday, August 3rd 2009, 9:23pm

ja sie powtorze zwoj tylko na chwilke 50 ph i ani centa wiecej:)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Monday, August 3rd 2009, 10:55pm

max. 50 ph do czego to komu?

8

Monday, August 3rd 2009, 11:27pm

np. żeby karabin, strzelbę założyć i nie wydawać 50k expa żeby wbić umiejętność władania bronią palną z 12 na 15 poziom, jak wystarczy tylko wydać 13k expa i możemy go założyć. Naprawdę spora różnica, więc nie zaniżajcie cen, zwój pójdzie za tydzień n aukcje to zobaczycie ile jest warty.

EBO

Intermediate

• Send private message

9

Tuesday, August 4th 2009, 8:29am

ja tylko mowie ile jest wart wg mnie bo ten zwoj w zbroi nie jest do noszenia na stalo bo potem magie spobie doliczaj o te xxk expa zeby to nadrobic to trzeba tez sie wysilic a bonus 30 hp boha to niewiele a co do 2 + palniak to zalozysz zbroje zalozysz bron zdejmiesz zbroje i bron siedzi wiec nie widze sensu dac az 150 max 50 ;)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: