Nie jesteś zalogowany.

1

Tuesday, 04.08.2009, 12:16

Nowy patch

Mam kilka pytań i uwag do patcha.
Czy gdy mam 5 poziom murów to od którego poziomu jest naliczany dodatkowy atak?
Na 5 będę miał 10 ataku czy 2 i dopiero od 5 poziomu co poziom będzie dodatkowy atak?To samo co do aa i ini.
Zapomnieliście dodać, że dla non premium wiadomości są wysyłane co 30 min, a to zmniejszenie tyczy się tylko premium(co mi w sumie nie przeszkadza, ale powinno być zmniejszone też dla non premium). No na razie tyle, ale może będzie więcej jak wypróbuje mury ;).

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 04.08.2009, 12:35

Za 5 poziom dostajesz +2 ataku, za 6 +4 itd. Bonusy są pokazane w raporcie z oblężenia.
Info odnośnie wiadomości znajdziesz w różnicach między kontem zwykłym i premium w grze.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Tuesday, 04.08.2009, 12:37

Właśnie tam to przeczytałem, że w non premium nie ma zmian, a w liście zmian wprowadzanych powinno być napisane, że zmiany są dla premium, bo jakiś dzieciak to zgłosi w bugach, że nie może wysyłać co 5 min.(zakładając, że nie nie mam premki)

jerzys

Nierejestrowany

4

Tuesday, 04.08.2009, 13:18

wysylalem wiadomosc do mojego klanu i po kilku minutach chcialem wyslac do obcego klanu a tu się okazało że muszę czekać 30m - te kilka minut

tak ma być ?

jakbym iwedzial to bym wyslal najpierw do obcego klanu a potem do swojego ...

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 04.08.2009, 13:19

Tak ma być - jest jeden licznik wiadomości.

Btw wśród drobniejszych zmian jest np taka, że gra automatycznie wpisuje poziom lokacji specjalnej w formularzu, jeśli kliknie się na nazwę lokacji w raporcie. Działa tylko dla raportów wygenerowanych po wprowadzeniu patcha.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

6

Tuesday, 04.08.2009, 14:43

super.

bardzo mi sie te zmiany podobają, w koncu zacznie sie budowanie maszyn oblezniczych .... :)))))

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 04.08.2009, 16:44

A ja mam pytanie co do ataku przeciwlotniczego.
Czy ten bonus z murów będzie tylko dla jednostek, które ten atak mają już od początku istnienia (np. arkebuzerzy), czy dla wszystkich jednostek broniących się (w tym np. rajtarów)?

8

Tuesday, 04.08.2009, 16:56

To są zapewne bonusy jak u hero - czyli w tym przypadku dodawać AA będzie tylko jednostkom które taki atak już mają :) Jest to na pewno logiczniej niż dozbrajanie rajtarów w łuki.

Chociaż z drugiej strony można by przyjąć, że w murach buduje się stacjonarne "działka AA", które np rajtarzy mogą obsadzić ;DD Ale imo to zbyt naciągane ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0