You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, August 4th 2009, 2:10pm

Ciężka Tarcza drewniania (2)



Jukatan

Warte coś ze względu na 2 sloty?

EBO

Intermediate

Posts: 547

Location: Łódź

  • Send private message

2

Tuesday, August 4th 2009, 9:06pm

malo = moze 5 bo nalezy do slotowego zlomu wolalbym 2h niz tarcze z 8+ do chodzenia lepiej juz puklerz wziasc :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Wednesday, August 5th 2009, 8:09am

tyle co wartosc zlomu czyli ok5 ph.

4

Wednesday, August 5th 2009, 8:24am

Na jukatanie też już takie przedmioty są nic nie warte O_o ??
myślałem że jakieś 50ph...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

AlienPFtF

Intermediate

Posts: 392

Location: Kraków

  • Send private message

5

Wednesday, August 5th 2009, 9:00am

Nie znam obecnych realiów Jukatanu, ale jak jeszcze tam grałem to było mało osób w 3 epoce... I wtedy nawet złom slotowany czasem nie chodził :P A od tego czasu już trochę minęło - czyli cena pewnie taka jak Krowa i Ebo piszą.. 5-6 PH.

Habogan

Intermediate

Posts: 232

Location: Z Bamako

  • Send private message

6

Wednesday, August 5th 2009, 11:05am

z 5 PH, lepiej zatrzymaj dla siebie. Wsadż do łapki bohaterowi do obrony i będziesz miał o 22 (sloty) obrony więcej.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

EBO

Intermediate

Posts: 547

Location: Łódź

  • Send private message

7

Wednesday, August 5th 2009, 2:49pm

50 oj przesadziles :D
to Majestatyczny Helm(3) za 60 ph kupilem na t2
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: