Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 07.06.2008, 08:42

Mobilność

Wbiłem sporo punktów do mobilności i teraz mam -40%. Teoretycznie armia powinna chodzić teraz 4 razy szybciej, ale prędkość się nie zmieniała ani trochę. Ciągle do jaskini mi chodzi w 27 min T_T. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

2

Saturday, 07.06.2008, 09:04

Odpowiedz jest bardzo prosta. Mobilność nie wplywa na bohatera, a on zazwyczaj i tak jest najwolniejszy.

Sam sie na tym nacialem.

TCNieI

Nierejestrowany

3

Saturday, 07.06.2008, 10:45

Re..

Qrde no ja też na to wpadłem ;/ mam -40% a tu nic moim zdaniem to coś tu nie tak po co coś takiego skoro i tak czas marszu zależy od bochatera :D dziwna ta mobilność ;/

4

Saturday, 07.06.2008, 10:49

Po to jest mobilność że jak masz szybkiego bohatera żeby cię armia nie wstrzymywała :), np słonie :).

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 07.06.2008, 10:52

Pamiętaj, że:
a) Bohaterowi możesz zwiększyć prędkość za PR'y i dzięki przedmiotom, przez co nie będzie już najwolniejszy.
b) Są jednostki wolniejsze od herosa, choćby w I erze Dziecię Mamuta, Osadnik (a w dalszych może będzie takowych więcej...) więc dzięki mobilności te jednostki nie będą spowalniać armii aż tak bardzo.

EDIT: Troszkę się spóźniłem ^^
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

6

Saturday, 07.06.2008, 11:43

Dzięki za pomoc. Podniosłem trochę bohaterowi:
Czas marszu 105
Aż 3 minuty szybciej idzie teraz :/

7

Saturday, 07.06.2008, 12:42

Polecam czytanie Tutoriala - zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0