Nie jesteś zalogowany.

[ ZAKOŃCZONE ] Wisior (3)

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 06.08.2009, 13:52

Wisior (3)

Witam,
do sprzedania. Minimum 5000 ph.
Daje +10 do obrony dla bohatera. Gratis przywolanie wilczycy.
Czekam na oferty.
Pozdr

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Davidossus" (13.08.2009, 01:02)


2

Sunday, 09.08.2009, 08:52

Up
Dzisiaj ok 19-20 bedzie wystawiony, na 48h. Tylko jeden raz, jesli nie bedzie chetnych, bedzie to wskazowka, ze powinien zostac u mnie.
Pozdr i zycze owocnej licytacji
Davidossus

3

Sunday, 09.08.2009, 21:23

UP, Wisior wystawiony na 48h.

4

Monday, 10.08.2009, 06:26

dales za malo czasu
nikt na stanie nie trzyma 5k ph od tak dla kolekcji bo sie nie oplaca (lepiej trzymac w itemach zlomie itd itd), a tez nie wszyscy chca kasowac sobie runy (od yr w gore) bo szkoda je przetapiac na PH, bo narazei sa warte tycle co w skupie ale jak sie pokaza zwoje znimi to nabiora na wartosci.
dales dokladnie 3 dni ( + 2 dni aukcja) na nazbieranie 5k ph torche za malo jak na moje oko.

no nic moze ci ktos kupi ;)

5

Monday, 10.08.2009, 08:44

Się zobaczy, co do PH to kika osób pisało do mnie na PW, ze ma 3tys, 3,5, prawie 4 wiec 5 dni za zebranie 1,5tys PH to duzo :) co więcej jasnym jest, ze potrzebuje te PH do wzmocnienia mojego hero wiec moze sie zdazyc, ze osoba ktora da 5tys a bedzie mogla zaoferowac mi to co chce odzyska wiekszosc swoich PH...brak w grze opcji wymien niestety...