Nie jesteś zalogowany.

[ PUSHING ] riffi, WERTTY

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 10.08.2009, 08:59

riffi, WERTTY

ID 135
Login riffi
Postać riffi

ID 3549
Login wertty2
Postać WERTTY

pushing EKSTREMALNY

Rewolwer (1) - 250 PH
2009-08-07 10:40:08
2009-08-07 13:00:00

Łuk - 150 PH
2009-08-07 09:36:55
2009-08-07 12:00:00

Sandały - 100 PH
2009-08-07 09:34:43
2009-08-07 12:00:00

Ban stały.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Monday, 10.08.2009, 11:51

Witam
prosze mi wyjasnic oco chodzi bo nierozumiem zaco zostalem zbanowany nieprzypominam sobie zebym zlamal regulamin a juz napewno niemam multikonta !!!!!!!!!!!!!!!

3

Monday, 10.08.2009, 12:14

wszystko jest napisane w pierwszym poście tego tematu.
otrzymałeś KILKASET większą kwotę za przedmioty, niż wynosi ich cena rynkowa.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Monday, 10.08.2009, 17:22

czyli kupie sobie cos od kogoś kogo nie lubię za większa kwotę i automatycznie sie go pozbędę zajebista polityka i zasady gry !!!
najlepiej zawieście wszystkich graczy za to ze grają i będziecie mieć problem z głowy !!!!

5

Tuesday, 11.08.2009, 08:35

W takich przypadkach należy skorzystać z linku umieszczonego w wiadomości otrzymanej po zakończeniu aukcji.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Monday, 24.08.2009, 21:14

Witam

wyjezdzajac na wakacje zostawilem konto pod opieke brata (ten sam komputer itd itd), wiec nie jest to zadne zasiedzenie itd.
i ten zrobil taki przekret po zakupie drogiego itemu,chcial odrobic takim sposobem ph.

konto riffi zostalo oddane pare dni wczesniej mojemu znajomemu stad osoba grajaca na koncie riffiego nie wiedziala ze sa to zawysokie ceny itd.

to co sie stalo nie bylo zadnym zasiedzeniem czy multikontem.
za pushing nie bylo jeszcze nigdy bana stalego

dlatego zwracam sie z prosba o cofniecie bana stalego i zmiana na czasowy na konto wertty i riffi.

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 24.08.2009, 22:57

Owszem było:

[ PUSHING ] Morten

WERRTY, nic do Ciebie osobiście nie mam, też chciałbym, żebyś do gry wrócił, bo gra umiera bez dobrych graczy, ale skoro Tobie miałoby być darowane, to dlaczego Mortenowi nie...?

8

Monday, 24.08.2009, 23:23

Prop z całym szacunkiem, ale kto prosił Cię o wypowiedź?

recydywistaprawn. sprawca ponownego przestępstwa; przestępca nałogowy,
nie ma co porównywać dwóch oddzielnych spraw.

9

Tuesday, 25.08.2009, 07:50

Przed tymi aukcjami były zaledwie 3 logowania na konto przez nowego właściciela.
Potem zostały przewalone na aukcjach niemal wszystkie punkty handlu, jakie były na tym koncie (zostało 57).
Jak dla mnie, konto to zostało wzięte tylko i wyłącznie po to, żeby przenieść sobie z niego punkty handlu.

Jak zamierzasz opowiadać o młodszych braciach i chomikach nieświadomie klikających aukcje, to nie mamy o czym rozmawiać.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

10

Tuesday, 25.08.2009, 10:02

no to trzeba teraz zwątpić w inteligencje graczy :/
gracze jak riffi i wertty zapewne wiedzieli o karach za pushing
i kupiliby nie 3 przedmioty za 250 ph a 40czy wiecej za 10 ph, a niewatpie ze w zbrojowni jednego i drugiego takich przedmiotów jest na tyle zeby akcje przeniesienia PH zrobic bezboleśnie i bez pushowania ...

11

Tuesday, 25.08.2009, 10:52

Gdyby po prostu kupował przedmioty przepłacając, bo nie znał ich prawdziwej ceny, kupiłby je od kogokolwiek.
Wszystkie kupił od jednego i tego samego gracza, na dodatek zupełnie przypadkowo jego kumpla.

Jeśli nie są to ustawiane transakcje, mająca na celu nadmierną korzyść jednego z kont, to zjem własne skarpetki.

Nie ma znaczenia, czy zrobił to poprzedni właściciel konta, jego brat, chomik czy kosmici. Regulaminowym karom podlegają konta, nie gracze.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

12

Tuesday, 25.08.2009, 12:12

Nie wiem po co się szarpiecie. Przecież od początku wiadomo że "władza ma zawsze racje" choć by jej nie miała.
Konta przepadły. Niestety ale za głupotę trzeba płacić i to czasami wysoką cenę.

13

Tuesday, 25.08.2009, 12:46

wiem ze taki tłumaczenia są zawsze dawane jak ktoś szuka jakiegoś wytłumacznie, wiem ze takie rozwiazanie jest zawsze najprostsze lecz tutaj naprawde mialo cos takiego miejsce. wiem ze nie powinienem dawac konta pod opiekę brata no ale stało sie.
Nie proboje wytlumaczyc ze jestem bez winy bo niestety regulamin zostal zlamany tak wiec kara musi być. prosze tylko o złagodzenie "wyroku". decyzja jaki by mial byc to juz w twojej gesti Thorga.
z tego co wiem to ph nie zostaly wydane więc cofnać aukcje bezproblemu mozna.

pragnę dodać jeszcze iż nie byla to żadna recydywa a oba konta (wertty i riffi) przez całe życie serwera były prowadzone nienagannie (moje na pewno i z tego co wiem riffiego też) aż do tego momentu co powyżej.
konto riffi'ego zostało oddawane własnie tuż przed przekrętem, nowy wlasciciel nie byl wstanie jeszcze normalnie grac bo byl na urlpie i mial dopiero zaczac - byla to osoba z poza TE wiec jak pisalem nie wiedziala ze cos takiego jest niedopuszczalne.
był to znajomy mój i brata tak więc wykonał on tylko instukcje jakie zostały mu przekazane gdyż jak pisałem nie ograł sie jeszcze w te grę tak żeby sam podejmować takie decyzje.

nie bylo to konto zeby przezucic ph tylko do aktywnej gry przez nowego wlasciciela.

zwazywszy ze był to 1 razowy "przekręt" ( w 3 itemach) prosze o lagodniejszy wymiar kary dla kont riffi i wertty.

14

Monday, 14.09.2009, 10:09

minol miesiac wiec pisze ponownie prosbe o skrocenie bana dla kont wertty i riffi.
wiece chyba nie ma co pisac bo wszystko bylo powiedziane powyzej.

15

Tuesday, 15.09.2009, 10:05

konto WERTTY odblokowane.
skasowane punkty handlu z pushingu.
Z racji, że zdążyłeś wydać część tych punktów handlu na przedmiot:
Dalekosiężna Hakownica
Przedmiot ten też również został skasowany.

co do konta riffi, to zostanie odblokowane, jeżeli ktoś będzie na nim grał.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

16

Thursday, 17.09.2009, 09:19

Witam
proszę o zdjęcie bana bo od dzisiaj już jestem dostepny i bede mógł grać

Pozdrawiam admina
Jarek

17

Thursday, 17.09.2009, 09:42

ID 135
Login riffi
Postać riffi

odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny