Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

181

Tuesday, 01.09.2009, 20:05

Wybacz Awatar ale to nie sa prywatne pyskówki.
zostałem publicznie oskarzony iz kogos obrazam i nadal chcę sie dowiedzieć kogo i w którym momencie obrazilem....chce aby marzyciel zacytował obrazliwe teksty którymi sie posługuje...

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

182

Tuesday, 01.09.2009, 21:51

Plamberson zadziwiający powiew dobrych chęci i przemyślanych założeń. Tak jak napisał, tu pewien gracz - powodzenia, ale nie spodziewaj sie zmiany w mechanice gry żadnej. Naprawdę szkoda twojego zapalu. Zerknij na dział kuznia pomyslow - tam juz sie powypalali gracze chcacy wprowadzac ciekawe pomysly do gry, a lista zmian, ktora NIE zostanie wprowadzona sie tylko wydluza :)

Po kolei, jakies zalozenia sobie Team TE zrobil, niech najpierw z niech sie rozliczy, a pozniej moga pomyslec o realizacji jakichs ambitniejszych zalozen. Niestety takie piekne plany psuje sama gra wymuszajaca na ekipie skupienia sie raczej na lataniu dziur w niej niz na jej dynamicznym rozwoju. Ulatwienia i usprawnienia wychodza jednak pomimo przeciwnosci losu, dlatego jest nadzieja ;)

Ale to, co ty proponujesz, to w ogole radykalne odwrocenie zalozen TE. Ze względu na graczy, którzy być może nienadaja się do gry w nia. Był taki sobie klan Zule, zostal na stolicach swego czasu bardzo silnie cisniety był przez przeciwnika, a jednak po kilku miesiacach takiego grania umieli się odbic od dna w wiekszosci z ekipa, która zaczela pewnego pieknego ranka wojne. Znam wielu graczy, nawet bezklanowych, których jechano strasznie zabierano im wioski, to budowali wioski bez bonusow, aby niestanowily pokusy. Graja nadal. W BW chociazby tez mogą cie wysiedlic z pieknego kwadratu na pustostan, a jakos ludzie tam nieplacza, aby wprowadzac takie dziwne ulatwienia dla uciskanych przez krwiozercze bestie z TOPY, bo takie sa zalozenia gry.

Odnosnie reklamy w necie, to zycze wytrwalosci, bo jak mowia reklama dzwignia handlu, ale mawiaja tez, ze dobry towar sam się reklamuje ;)

UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

183

Tuesday, 01.09.2009, 22:49

@MW
Na każdym kroku, nazywając mnie marzycielem, na każdym kroku poniżając mnie do najgorszego poczatkującego - obrażasz mnie, bowiem odczuwam to jako obrazę ;) To tak jakbym ja na każdym kroku nazywał cię "noobem" albo "lamą" :) Więc z kulturą mówię - zaprzestań i odzywaj się po nicku, z kulturą ;) Chociaż wątpię by można było oczekiwać kultury od osoby, która zaliczała niemiłosierne bany za trollizm...

@cerberis
Zauważ cerberis, że podstawowym założeniem gry powinna być przystępność dla każdego. Większość graczy TE którzy zostali, to typowe "kozaki", które albo mają się nieźle, albo trzymają władzę ;) A doprawdy, gra powinna być dostępna dla każdego, nie tylko dla tych którzy się utrzymają, bowiem na takim podejściu się nic nie zyskuje, poza grupą stałych graczy. Założeniem dobrej gry powinno być to, by sprawiała ona frajdę każdemu kto chce się w niej starać, a nie tylko tym, którzy są TOP :) Takie myślenie, że "a po pół roku się odbiję" nie ma sensu - to największy czynnik odstraszający nowych graczy 8|

184

Tuesday, 01.09.2009, 23:12

Panowie MW12345 oraz plamberson - koniec z pyskówkami do siebie w tym temacie. Jak macie jeszcze jakieś niewyjaśnione sprawy, to piszcie sobie na PW. Każdy nastepny post, który będzie można uznać za obrazę choćby w minimalnym stopniu, za takowy uznany zostanie, co skutkować będzie ostrzeżeniem. Albo i dwoma.

Trzymajcie się tematu :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

185

Tuesday, 01.09.2009, 23:13

Nazwanie kogos marzycielem to wg Ciebie obraza. Gratuluje kreatywności...pogrązasz sie człowieku.
Ponizam Cie do najgorszego początkującego?? Powiedz mi gdzie? Prosze o konkrety, cytaty...
Poza tym nie uwazam aby poczatkujacy miał by byc automatycznie tym "gorszym" bo niby w jakich kryteriach??

To ty nazywasz mnie non stop trolem poniewaz ŚMIAŁEM odezwać sie w TWOIM temacie i smiałem na dodatek wyrazić swoje zdanie które nie jest zgodne z Twoim.
Słuchaj jestem realistą, w tej grze juz nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć (no chyba ze eventy), znam ja wstarczająco dobrze, przekonałem sie nie raz o tym jak działaja admini (heh cerberis do tej pory ma podpis dowodzacy największej pomyłki adminów w grze jakiej wszyscy byliśmy świadkiem).
Pisvesz o banach za trollizm? Po pierwsze ban był jeden (suma warnów) wiec twoje pisanie o tym w liczbie mnogiej dobitnie świadczy o tym jak dobrze mnie "znasz". Spójrz na to inaczej, z perspektywy która i Tobie teraz nie odpowiada - potrafiłem czesto wyrazić własne zdanie, zdanie ktore komuś wyzej postawionemu tam nie odpowiadało. Generalnie warny i tak były za pyskówki z innymi userami, nie va trollizm no chyba ve mylisz pojecia cvemu osobiście bym sie nie dziwił.

@KK...sorki wklepałem ten tekst po twoim, nie widziałem go. Ale spojrz na to inaczej. Gośc oskarza mnie ze go obrazam na co nie ma dowodów. Pomówienia tez chyba nie sa fair, poniewaz nigdy nikogo na forum w sposób jawny i perfidny nie obrazilem i o tym jako mod wiesz.



//
"film instruktazowy z marnym i amatorskim " "mnóstwo pustego gadania z Twojej strony...tez jakies osiągnięcie przeciez" "miano wyrosniętego łobuza z podwórka któremu matka natura nie sczędziła mięsni lecz niestety przy okazji zapomniała dolac rozumu do łepetynki" "Widać w szkole czesto wyrzucali Cię za drzwi i tak Ci to pozostało do tej pory..."

O te słowa chodziło plambersonowi. Dla mnie to takie otarcie się o offence, ale miałem nadzieje, że nie będziecie tego poglębiac. Jednak jak widze, konflikt się zaostrzył, dlatego zanim padną słowa ostateczne chciałem go zakończyć.

Stąd dajcie sobie już z tym spokój i nie grzeszcie więcej ;)

/KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (01.09.2009, 23:22)


186

Friday, 04.09.2009, 09:42

5132 - liczba graczy 12 sierpnia
5370 - liczba graczy 20 sierpnia
5515 - liczba graczy 26 sierpnia
5629 - liczba graczy 31 sierpnia
5951 - liczba graczy 4 września (przybliżając pod koniec dnia)

Wystarczył jeden mały news na Interii, by ilość rejestracji w ciągu 4 dni skoczyła o kilkaset procent na dzień. Reklama naprawdę nie boli :)

187

Friday, 04.09.2009, 18:17

to są tylko jedno razowe logowania sie 3/5 osub jak widzą co to za gra rezygnuje odrazu i jeszcze 1/5 konczy gre jak konczy sie im premium

więc czasem zostanie 1/5 graczy ktuzy będą ciągle przed kompóterem siedzić na "Czas Wojny"

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

188

Friday, 04.09.2009, 19:25

to są tylko jedno razowe logowania sie 3/5 osub jak widzą co to za gra rezygnuje odrazu i jeszcze 1/5 konczy gre jak konczy sie im premium

więc czasem zostanie 1/5 graczy ktuzy będą ciągle przed kompóterem siedzić na "Czas Wojny"

Ojej jak to przeczytałem to mnie głowa rozbolała :P
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


189

Friday, 04.09.2009, 19:45

to są tylko jedno razowe logowania sie 3/5 osub jak widzą co to za gra rezygnuje odrazu i jeszcze 1/5 konczy gre jak konczy sie im premium

więc czasem zostanie 1/5 graczy ktuzy będą ciągle przed kompóterem siedzić na "Czas Wojny"
Kolego zamiast żebrać o premium lepiej zacznij żebrać na korepetycje z ortografii. Na to może szybciej znajdziesz sponsorów.

A skoro już się wypowiedziałem w tym temacie to skomentuje te pomysły odnoszące się do oblegów i okupacji. Są nierealne do zrealizowania. Jak droga administracja nawet prostych ulepszen nie chce wprowadzać to myślisz plamberson że wprowadzi coś tak rozbudowanego i zmieniającego zasady gry.

Najprostszym i zarazem wymagającym min. pracy rozwiązaniem jest likwidacja oblegów na przejęcie. Osady nie będą wtedy palone dla kaprysu przez myślących inaczej a i mniej aktywni gracze będą mieli większe możliwości rozwoju dzięki większej ilości osad możliwych do grabienia.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "dyvid" (04.09.2009, 19:58)


190

Friday, 04.09.2009, 21:47

przepraszam ale likwidacja oblegow na przejecie jest pojsciem na skroty bo wtedy nie bedzie mozna przejmowac wiosek :)



rozwiazaniem jest wprowadzenie limitu czasowego tzn po przejeciu nie mozesz zniszczyc wioski np przez miesiac ma ochrone (nie przed grabieza i nie mozesz zakladac z niej oblega na zamiane ty



cos w tym stylu

191

Friday, 04.09.2009, 22:31

przepraszam ale likwidacja oblegow na przejecie jest pojsciem na skroty bo wtedy nie bedzie mozna przejmowac wiosek :)



rozwiazaniem jest wprowadzenie limitu czasowego tzn po przejeciu nie mozesz zniszczyc wioski np przez miesiac ma ochrone (nie przed grabieza i nie mozesz zakladac z niej oblega na zamiane ty



cos w tym stylu
nie będzie można przejmować ale będzie można zamieniać więc jak będziesz chciał jakąś wiochę to i tak będzie ona w twoim zasięgu
dało by to możliwości dalszej gry graczom ze słabszych sojuszy i mniej aktywnym

zwiększony limit czasowy nie jest rozwiązaniem bo i tak w końcu cię spalą jak kogoś mocno zdenerwujesz

z jednej strony było by to całkiem ciekawe lecz gra straciła by swój urok - osobiście zrezygnowałem z gry w której nie można było palić i zabrać osad przeciwnikom właśnie na czas wojny bo tu takowa opcja jest

jeżeli będziemy się dalej czepiać tym palonym wiochom to w najbliższym czasie następnym poważnym problemem będą naloty
na razie jeszcze tego niema ale jeżeli połowa dobrego sojuszu będzie w 5 epoce i któryś z gracz ich zdenerwuje to jeżeli nie będą mu mogli spalić osady to go zrównają z ziemią i dalej będzie się toczył problem że lepsze sojusze nie dają innym grać

192

Friday, 04.09.2009, 23:06

przepraszam ale likwidacja oblegow na przejecie jest pojsciem na skroty bo wtedy nie bedzie mozna przejmowac wiosek :)



rozwiazaniem jest wprowadzenie limitu czasowego tzn po przejeciu nie mozesz zniszczyc wioski np przez miesiac ma ochrone (nie przed grabieza i nie mozesz zakladac z niej oblega na zamiane ty



cos w tym stylu
Gram w ta grę od samego początku a nawet dłużej i poznałem jak działają twórcy. Właśnie idą na skróty a wręcz bym powiedział ze się teleportują (patrz. zmiana długości działania czarów). Dlatego podałem im najprostsze możliwe rozwiązanie, które może choć w minimalnym stopniu pomóc zatrzymać słabszych graczy. Jeżeli zostaną oblegi tylko na wymianę to nie będzie palenia dla zabawy czy kaprysu. Wiem że to trochę zepsuje zabawe tym mocniejszym graczom, jednak myslę że to w dłuższej perspektywie da więcej korzyści.

193

Friday, 04.09.2009, 23:12

ja tam nie widze różnicy czy na zamiane czy na przejęcie zawsze można celowo postawić wioche na 1 lvl i wysłać samego bohatera którego wspomogą mocne armie.... a po zamianie i tak skasować przejętą wioske... albo zostawić sobie rozwiniętą zamiast 1lvl....

194

Friday, 04.09.2009, 23:28

Tylko szansa obrony przed takim oblegiem jest całkiem spora i to małym kosztem. I zapominasz o podstawowej rzeczy - konsulacie/misji dyplomatycznej czy jak to się tam nazywa. Trzeba ją mieć zeby wbiły wojska sprzymierzone a to kosztuje trochę najcenniejszego surowca o czasie nie wspominając.
Mysle że jest to dość zniechęcający czynnik do palenia osady dla zabawy.

195

Monday, 14.09.2009, 09:20

Na forum pustki, a strona oficjalna firmy BW Team zachodzi starością - ostatnie newsy z przed roku

chciałam napisać tylko, że jest już od jakiegoś czasu nowa strona bwteam ;-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

196

Monday, 14.09.2009, 21:13

a podać adres to już ciężko jest...
ahh ta dzisiejsza młodzież


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

197

Monday, 14.09.2009, 21:19

Masz na stronie logowania... taki znaczek BWTeam na środku strony;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

198

Monday, 14.09.2009, 21:24

przedtem chyba to tak nie działało :P na necie już sobie znalazłem :P


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

199

Tuesday, 22.09.2009, 10:41

Działało, a wpisanie w oknie adresu "bwteam" od razu odnosi do strony twórców, więc nie trzeba nawet nic googlować :P

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

200

Wednesday, 14.10.2009, 23:43

Kurczaku ale nam kolega od "promocji" zamilkł ;)
Czyżby odeszły mu wszelakie chęci :P Patrzcie a taki uparty idealista z niego był. Jednak po raz kolejny sie nie pomyliłem - realizm jest zdecydownie lepszy od marzycielstwa.