Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 10.08.2009, 14:50

Wybacz bo jak mówiłem jestem młodym graczem stosunkowo i możesz mi powiedzieć gdzie sprawdzasz ilu jest graczy online ?...

Nie wiem gdzie to się sprawdza i być może dla tego błędnie piszę. Więc poproszę o poradę w tej kwesti.

22

Monday, 10.08.2009, 14:55

coż u mnie też nie jest duzo w okolicy :D
w tej chociaz stolicy ci nie zabiora spojrz na takie plemiona w ktorych mozesz stracic wszystko nawet jesli grasz w rok poprostu wywali cie na jakies inne pole na mapie i grasz od poczatku tam jakos ludzie nie narzekaja a jest chyba kilkanaście servwerów :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

23

Monday, 10.08.2009, 14:55

Pod logiem w lewym górnym rogu ekranu, nie wiem czy jest to wartość na jeden serwer, czy na grę - ale tak czy siak wypada to słabo w porównaniu z zeszłym rokiem. A teraz wisienka na torcie, która potwierdza moje zdanie:

Cytat

Pracodawca:
K2M Doradztwo Inwestycyjne, Maciej Prasal (Jesteśmy firmą działającą w branży
teleinformatycznej, ogólnie znaną pod nazwą BW Team)
Nasze główne marki to: BloodWars oraz Burning Riders.
Zgooglowane. Ciekawe... bowiem stronę firmową BW Team analizuję z ciekawości co parę tygodni. Zawsze w zakładce Polecamy, były dwie gry - Blood Wars i Time Edge, teraz dosłownie góra miesiąc temu pojawiła się nowa gra Burning Riders. Sądząc po tym, uważam, że nas - graczy Time Edge - po prostu się "pozbyto"...


Światów gry są dwa - Mezopotamia i Jukatan...

24

Monday, 10.08.2009, 14:59

pod logiem ? nic nie widzę, natomiast pod numerem wersji owszem widzę. W Jukatanie pisze "Graczy 5091", a jak zaczęła się ta dyskusja było 5088......

hmmmm.... o to chodzi ?

aha apropo numeru versji jak przeczytałem kilka poprawek zostało zrobionych 3 sierpnia 2009 roku. Więc jak to nic się nie dzieje ????.....

A może to już 2010 rok mamy ?



A jeszcze dorzucę. Kiedyś w Blood Wars się bawiłem i stwierdziłem że jest denna dla tego ją olałem. Teraz te argumenty że TE nie jest reklamowane tylko BW otóż produktu który ma wzięcie nie ma potrzeby reklamować. Reklamuje się zazwyczaj taki szajs na który nie ma popytu i wtedy robi się co można by zszedł zamiast straty generować :P :P :P

Krótko mówiąc TE nie reklamują bo ta gra ma wzięcie BW reklamują bo ona leży i ludzie odchodzą. Jest dokładnie na odwrót w stosunku do słów "tajemniczego forumowicza". Prawa rynku. Reklamuje się to co leży żeby zeszło "z magazynu".

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (10.08.2009, 15:09)


25

Monday, 10.08.2009, 15:07

Tak, z tego idzie łatwo zobaczyć, ile graczy jest zainteresowanych grą - skoro liczba urosła o 3 w ciągu paru godzin, świadczy to o tym, jak bardzo gra jest popularna. Inni już pokazali jak łatwo przewidzieć ilu jest graczy aktywnych (online) - ilość klanów x ilość członków x przykładowo 3, biorąc pod uwagę, że nie każdy ma klan.

Dwie godziny, a na jukatanie zarejestrowało się kilka osób.
To raczej powód do dumy nie jest.

Się dzieje - gra jest aktualizowana dość często, ale doprawdy, w ciągu roku nie została wprowadzona żadna bardziej znacząca zmiana, która mogłaby zapisać się w historii gry. Nie licząc major update'ów.



@ powyżej
Szczerze? Nigdy nie spotkałem się z reklamą Time Edge. Nigdzie, a trafiłem tu tylko dlatego, że szukałem ciekawych gier. Skoro twierdzisz, że reklamuje się to, co nie ma popularności - to wyjaśnij mi spadek popularności TE, brak porządnych zmian i pierdoły na urodziny, a nie eventy i wydarzenia.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "plamberson" (10.08.2009, 15:14)


26

Monday, 10.08.2009, 15:13

Bliższą liczbę trudniej wyliczyć jak jesteś np. w 5 epoce bo interesujesz się tylko swoją epoka i 4.

Każdy czeka na eventy, ale dużo osób się nie doczekało.

27

Monday, 10.08.2009, 15:13

Dobra kończę żeby znowu nie zacząć swoich "pyskówek" bo jak widzę gość by chciał żeby w ciągu paru godzin zarejestrowało się kilkaset osób. Proponuję mu by policzył tak po kilkaset osób dziennie od czasu utworzenia gry to obawiam się że mogło by ludności na świecie zabraknąć :P :P

28

Monday, 10.08.2009, 15:18

Przesadzasz 8|
Najprościej w świecie chodzi o zmiany - o to, by coś się rozwijało, a nie stało w miejscu. Twórcy zachwycają nas RoadMapami, które doprawdy są mikroskopijnymi zmianami, bowiem czym jest wyszukiwarka graczy? Jakimś krokiem milowym, jakąś ogromną zmianą? No bądźmy poważni... Nie przesadzajmy w jakiś marzeniach, a patrzmy realnie - gdyby się poświęcić dwóm dobrym grą - Blood Wars i Time Edge i zmodernizować sam ich wygląd do dzisiejszych "standardów" z pewnością gra byłaby atrakcyjniejsza.

29

Monday, 10.08.2009, 15:26

Co nie zmienia faktu że 1/2 ludzi odeszła bo nie umie przegrywać.

Bo był np. w 3 epoce jechał wszystkich przeszedł do 4 i jego jechali wszyscy i skasował konto.

30

Monday, 10.08.2009, 15:28

Ale mi nie o to chodzi. Tylko o to że gra się rozwija mimo wszystko i graczy przybywa nawet na forum zerknij sobie tam na samym dole kiedy był rekord odwiedzających w 2008 ??? nie , całkiem niedawno było rekordowych 280-ciu odwiedzających. Ale Ty wyskakujesz ni z tego ni z owego tak jak by gra właśnie umierała. A tymczasem ona się rozwija.

Natomiast powiem tak. Na pewno nie grał bym w coś w czym dokonywało by się non-stop drastycznych zmian tak żebym musiał pół dnia siedzieć i patrzeć co się dzieje.........

31

Monday, 10.08.2009, 15:35

Gra mi się podoba dlatego w nią gram ale chciałbym mieć więcej przeciwników więcej interakcji, no i te je*** eventy klanowe.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Monday, 10.08.2009, 15:38

z tymi evenetami to juz dluga i oklepana historia i pozostaje komentarz "jak zrobia to oddadza nam cos"
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Monday, 10.08.2009, 15:38

W sprawie BR to ja wolę się nie wypowiadać...
Zgłosiłem tam obrazę w kwietniu, a do tej pory nikt nawet palcem nie kiwnął... A ta osoba, która wysłała do mnie całkowicie niecenzuralnego IGMa skasowała już konto.

Burning Riders to gra, która praktycznie w fazie 'public bety' umarła - wiem, bo sam grałem, aczkolwiek przestałem po wielkiej nudzie. Gra się w ogóle nie rozwijała. Aktywnych graczy jest tam około 50-60, a wejść do TOP nie jest trudno.. Dodatkowo TE to gra "wspaniale ulepszana", w stosunku do BR - tam od roku nic nowego nie weszło... BR Bug, który nie został rozwiązany od ponad 1,5 roku... Dojście do 99 lvlu pewnej części (amortyzatorów elektromagnetycznych) jest tam niemożliwe, z powodu czasu badania:

Cytat

na poziom dajmy na to 40 będzie to już ok. 60 tysięcy lat. idąc dalej tym tropem - poziom 50 - ok. 28 mln. lat. a do 99 wciąż daleko i to na tyle daleko, że wszechświat przy tym, to jeszcze niemowlę.


Odpowiedź Sushiego była następująca:

My wiemy, o tym ;)

to nie bug tylko specyficzna cecha tej części.


Hmm.. Specyficzna cecha? To po co jest to badanie, jeśli nie da się go badać, gdyż przyrost czasu na każdym poziomie jest >10d, a część jest zdecydowanie gorsza od tych możliwych wcześniej do odkrycia.

Tak więc proszę, nie narzekajcie na TE, bo są i gorsze produkty :P A i tak na zbyt wielkie uatrakcyjnienie nie mamy co liczyć ;) Jedynie niektóre pomysły mogą być wprowadzone, jak to było wyjaśnione na forum BR:

Ogólnie, szukamy pomysłów na uatrakcyjnienie gry bez mieszania w jej kodzie. Wprowadzanie gruntownych zmian wymagałoby:
a. rozbudowy i tak bardzo skomplikowanego kodu.
b. ew. napisania całości od początku.

W obu przypadkach jest to raczej nie realne. W pierwszym trzeba by b. mocnych serwerów do działania gry. w drugim koszt i czas potrzebny na realizację byłyby kosmiczne.


A po kilkunastu miesiącach gry i szukaniu bugów dostaliśmy taką wiadomość:

W chwili obecnej wszelkie prace są wstrzymane.


Na co otrzymaliśmy takie wyjaśnienie:

Takie już są priorytety.

Koncentrujemy się w pierwszej kolejności na projektach mających najwięcej użytkowników.


Więc choć tu, w TE czekamy na zmiany ;)

PS: Post ten nie ma na celu "wbicia noża w plecy" BWTeamowi, tylko uświadomienie graczom, że na oczekiwane 'wielkie, gruntowne zmiany' nie ma co liczyć z powodów technicznych.

34

Monday, 10.08.2009, 15:38

Natomiast powiem tak. Na pewno nie grał bym w coś w czym dokonywało by się non-stop drastycznych zmian tak żebym musiał pół dnia siedzieć i patrzeć co się dzieje.........
Drugi raz ci powiem, że przesadzasz i jestem pewien, że powiem ci to jeszcze kilka razy :rolleyes:
Forum - Rekord: 280 Użytkowników (Thursday, 23.04.2009, 11:03) - to naprawdę wynik słaby, jak na taką grę. Wierzę, że gdyby gra ruszyła z kopyta, to ta wartość byłaby pięciokrotnie wyższa. Powiedzcie mi panowie, jak długo czekamy na eventy klanowe? Czy w ciągu czasu od października 2007 do teraz, zmieniło się coś na mocno lepsze? Nic poza epokami nie zostało wprowadzone, co mogłoby być oszałamiająco wspaniałe.

@ up
Są gorsze produkty... ale z ręką na sercu, z palcem wskazującym uniesionym w górę śmiało mogę powiedzieć:
- Lepszej polskiej gry przeglądarkowej nie znam.

I co z tego... skoro zawsze to co może być hitem w europie, gdyby się mocniej postarać, olewamy (czytaj firma olewa)?

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Monday, 10.08.2009, 15:41

Powiedzcie mi panowie, jak długo czekamy na eventy klanowe? Czy w ciągu czasu od października 2007 do teraz, zmieniło się coś na mocno lepsze? Nic poza epokami nie zostało wprowadzone, co mogłoby być oszałamiająco wspaniałe.


Pamiętaj, że to wszystko wymaga napisania, przetestowania, wyeliminowania bugów - a na to potrzebny jest czas. Nawet nie wyobrażasz sobie, ile czasu to może trwać.

Cytat


@ up
Są gorsze produkty... ale z ręką na sercu, z palcem wskazującym uniesionym w górę śmiało mogę powiedzieć:
- Lepszej polskiej gry przeglądarkowej nie znam.

I co z tego... skoro zawsze to co może być hitem w europie, gdyby się mocniej postarać, olewamy (czytaj firma olewa)?
To, że nie ma lepszej gry MMO, to się nie zgodzę ;) gra jest dobra, ale zawsze mogłaby być lepsza - przeczytaj mojego wcześniejszego posta, i wyciągnij z tego wnioski.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Monday, 10.08.2009, 15:51

Natomiast powiem tak. Na pewno nie grał bym w coś w czym dokonywało by się non-stop drastycznych zmian tak żebym musiał pół dnia siedzieć i patrzeć co się dzieje.........
Drugi raz ci powiem, że przesadzasz i jestem pewien, że powiem ci to jeszcze kilka razy :rolleyes:
Forum - Rekord: 280 Użytkowników (Thursday, 23.04.2009, 11:03) - to naprawdę wynik słaby, jak na taką grę. Wierzę, że gdyby gra ruszyła z kopyta, to ta wartość byłaby pięciokrotnie wyższa. Powiedzcie mi panowie, jak długo czekamy na eventy klanowe? Czy w ciągu czasu od października 2007 do teraz, zmieniło się coś na mocno lepsze? Nic poza epokami nie zostało wprowadzone, co mogłoby być oszałamiająco wspaniałe.

ale zwroc uwage ile zrobiono w kierunku zalatania tego co juz jest poprawiono(zalezy jak kto tu mysli ja raczej jestem na nie[poza rycerzem 3ep]) upkeep niektoryjch jednostek,gracze caly czas cos wychwyca i chwala za to administracji ze to poproawia odreki a nie pada teks do KAZDEGO buga zostanie wprowadzone w nastepnym patchu
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

37

Monday, 10.08.2009, 15:55

plamberson ja Ci podałem ten rekord z forum, ale czy Ty odróżniasz forum od gry ????

Zawsze sobie przelicz w ten sposób że na forum pisze ledwo jedna dziesiąta, a zapewne tylko jedna dwudziesta graczy. Reszta gra, a nie pisze bo do pisania mają forów i czatów od groma. A kiedy to w 2008 roku miałes więcej ludzi ?????

Szukasz po prostu dziury w całym.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (10.08.2009, 16:40)


38

Monday, 10.08.2009, 16:58

Ja się ciebie pytam o to samo - czy odróżniasz forum od gry? Bowiem kiedy ja mówię o grze, to tobie chodzi o forum, zaś kiedy ja mówię o forum, to ty o grze ^^
W przypadku tej aktywności ludzi - chodziło mi o grę, że w 2008 roku ludzi było więcej, znacznie mniej było przypadków, że w promieniu wielu pól nie ma nikogo żywego, a same idlery. I nie szukam dziury w całym, a wyrażam swoje zdanie, ty zaś na siłę chcesz mi wcisnąć że jest inaczej niż widzę :)

39

Monday, 10.08.2009, 17:04

Ale Ty człowieku patrzysz na to co jest wokoło Ciebie, a nie na tych co faktycznie grają. I tyle.

Już pisałem i powtórzę mimo wszystko. W Jukatanie graczy jest 5091 czy jeśli w pobliżu Ciebie nie ma aktywnych to znaczy że te 5091 to jest tylko taka cyferka na pokaz ?????

To są Ci co jak mi wyjaśniałeś online są.....

Skasuj się w Mezopotami i przejdź do Jukatanu. Zobaczysz że są i grają ludzie. I to ostro grają.

Rok go nie było i jest na bieżąco gość no nie.......

40

Monday, 10.08.2009, 17:26

5091 to liczba zarejestrowanych na serwerze... omg. W ciągu 5 godzin zarejestrowało się około 10 osób na Jukatanie - to raczej nie powód do dumy. Skoro zaledwie 10 osób w tak długim czasie decyduje się na grę na Jukatanie, z kwoty 5091... to powiedz mi ile ludzi gra stale? Tak jak inni mówili - góra kilkaset.

Gram na Jukatanie, od ładnego miesiąca - w dwa tygodnie okolica opustoszała. I nie mówie, że to co wokół mnie to cały świat jaki widzę. Gra mnie oszołomiła swego czasu i stale patrzę co się dzieje, co jest aktualizowane, co ciekawego na forum. Naprawdę... przestań już zrównywać mnie do poziomu totalnego głupka, bo to nie jest ani fajne, ani nie prowadzi ciekawej dyskusji... Nie trzeba grać non stop, by widzieć co się kręci wokół gry.