Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

81

Wednesday, 12.08.2009, 12:07

Są ludzie, którzy lubią tą grę, może nawet kochają ją za styl i wykonanie...
Skoro są tacy ludzie to dlaczego krytykujesz gre za jej archaiczne wykonanie?
Jes
zcze nie spotkałem sie z czyms takim jak płacenie za cos i wykonywanie pewnych prac na rzecz tego za co sie zapłaciło. Nawet wolnotariat tak nie działa. Płacę wiec oczekuje pełnowartościoweg produktu...mi tez pieniądze z nieba nie lecą i nikt pracy nie ułatwia.

KC - kupis
z sobie buty, stwierdzisz ze kupiłes syf bo po tygodniu się zaczeły rozklejac...nie narzekał bys?? Wiem kolejne denne porównanie, ale na tym forum wiele ich a mistrzynia takich porównan jest nie kto inny jak sama szanowna Pani Agata.

82

Wednesday, 12.08.2009, 12:41

MW12345, eh...
Wykonanie graficzne, a wykonanie techniczne - odróżniasz?
Moim zdaniem gra jest świetnie wykonana pod względem technicznym - oferuje znacznie więcej niż wiele innych gier tekstowych bazujących na strategii. Zaś graficznie jest już nieco gorzej - wygląd nie jest klimatyczny. O to mi chodziło. Następnie - nie wiesz, albo nie rozumiesz, czym jest "donacja" - daję kasę komuś i nie chce za to wielkich rzeczy. I kto powiedział, że muszę być donatorem w sekundę po rejestracji?
Mi się po prostu wydaje, że ty nie chcesz albo nie możesz nas zrozumieć, dlatego innych uważasz za "mistrzów porównań" :)

Cytat

6. Videotutoriale - hmm, jak ktoś coś zaproponuje, zrobi jakiś przykładowy to można będzie to rozważyć, na chwilę obecną nie mamy pomysłu, a tym bardziej mocy przerobowych by zrobić coś takiego, pamiętajcie, że to powinno być na odpowiednim poziomie, zrobienie chały nie przyciągnie ludzi do gry.
Mogę się tym zająć pewnej nocy. Krótki tutorial w formie wideo.

83

Wednesday, 12.08.2009, 16:14

Nie chcesz wielkich rzeczy tylko cyt.:

"+50% wydobycia, 10 razy szybsze ataki itp." Czyli dokładnie chcesz to co niemiecki team robi że płacisz i w zamian dostajesz przewagę której inni nie będą w stanie sprostać choćby nie wiem jak dobrze grali ale za premium nie zapłacą.

Jak ktoś bez "wspomagaczy za kasę" grać nie potrafi to niech idzie tam gdzie takowe funkcjonują.

84

Wednesday, 12.08.2009, 17:11

Proszę Cię awatar, więcej się po prostu w tym temacie nie wypowiadaj jeżeli nie potrafisz zrozumieć, tego co ludzie tutaj piszą...

Cytat

A czy TE jest skokiem na kasę? Spójrz sam:
  • Masz premium, które nie daje ci +50% wydobycia surowców
  • Masz premium, które nie pozwoli ci na farmienie 10x szybciej
  • Masz premium tanie - 180 dni za 30 zł, w niektórych grach można tylko o tym pomarzyć
Jeżeli nie rozumiesz inwersji - nie pisz, nie interesuj się. Zaznaczyłem to, czego TE nie ma i lepiej żeby nie miał. Najprawdopodobniej nie widzisz w zdaniach słowa "nie". Zapytałem innego użytkownika, czy TE jest skokiem na kasę i w punktach przedstawiłem, że nie jest, bo nie zawiera takich bonusów jakie zaznaczyłem na czerwono.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

85

Wednesday, 12.08.2009, 18:19

Napisałem przecież że TE nie może być skokiem na kasę przez samą naturę gry z premium. Skoki na kasę to gry, w których nie ma premium czy abonamentu, ale [wstaw przymiotnik][wstaw nazwę kamienia], np. Wspaniały Diament.

BW Teamie...

Możecie proponować darmowe premium w zamian za pomoc w grze. Wydajcie oficjalne bannery, które będą dawały np. 2 dni dodatkowego premium początkowego dla gracza klikającego oraz 1 dzień dla umieszczającego banner. Dodatkowo zachęćcie do pracy dorywczej inne osoby lub graczy, w zamian za darmowe premium i punkty "reputacji", które będą widoczne w profilu. W [pewnej grze] sprawdza się to dobrze. Może to brzmi głupio, ale zawsze czuje się respekt przed graczem, który poświęcił część swojego wolnego czasu na rozwój gry. Najpierw pomysł wędrowałby na forum w celu głosowania. Następnie pomysł byłby wpuszczany w specjalne demo gry
obsługiwane przez admina, na którym twórca mógłby pokazać swój pomysł w działaniu. Gracze mogliby obejrzeć nowość i zadecydować, czy podoba im się w formie przygotowanej przez gracza. Następną rzeczą byłoby dogłębne skanowanie antywirusowe i umieszczenie na serwerach. W zamian admin kierujący demem nagradzałby graczy premium i punktami reputacji. W [tejże grze] wygląda to tak, że gracze robią grę, a admini tylko przepuszczają ich pomysły przez sito zwane forum. Zapewni to grze stały rozwój niezależny od twórców.

Kaziu, oszczędzę Ci trudu nabicia posta i napiszę
" A za zrobienie eventów lizaka"

/Nie reklamujemy innych gier. Żeby mi to było ostatni raz! ;)
KC.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (12.08.2009, 18:34)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

86

Wednesday, 12.08.2009, 18:27


Kaziu, oszczędzę Ci trudu nabicia posta i napiszę
" A za zrobienie eventów lizaka"
Alez zabłysnałes inteligencją i umiejętnością przewidywania...fiu fiu

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

87

Wednesday, 12.08.2009, 20:53

Nie wiem czy to jest reklama. Nieważne. Może byś spojrzał na mój pomysł? Lomnas tak często robi, ale myślałem że Ty nie. Dawać warna lub upka i nie odpisać. Przynajmniej Ty piszesz w poście czyli nie oskarżymy Cię o nabijanie :)

/Modzi mają za zadanie pilnować, by przestrzegano regulaminu forum. Decyzja o realizacja takich rzeczy jak napisałeś leży w gestii administracji.
KC.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (12.08.2009, 22:01)


88

Thursday, 13.08.2009, 14:25

Napisałem przecież że TE nie może być skokiem na kasę przez samą naturę gry z premium. Skoki na kasę to gry, w których nie ma premium czy abonamentu, ale [wstaw przymiotnik][wstaw nazwę kamienia], np. Wspaniały Diament.

BW Teamie...

Możecie proponować darmowe premium w zamian za pomoc w grze. Wydajcie oficjalne bannery, które będą dawały np. 2 dni dodatkowego premium początkowego dla gracza klikającego oraz 1 dzień dla umieszczającego banner. Dodatkowo zachęćcie do pracy dorywczej inne osoby lub graczy, w zamian za darmowe premium i punkty "reputacji", które będą widoczne w profilu. W [pewnej grze] sprawdza się to dobrze. Może to brzmi głupio, ale zawsze czuje się respekt przed graczem, który poświęcił część swojego wolnego czasu na rozwój gry. Najpierw pomysł wędrowałby na forum w celu głosowania. Następnie pomysł byłby wpuszczany w specjalne demo gry
obsługiwane przez admina, na którym twórca mógłby pokazać swój pomysł w działaniu. Gracze mogliby obejrzeć nowość i zadecydować, czy podoba im się w formie przygotowanej przez gracza. Następną rzeczą byłoby dogłębne skanowanie antywirusowe i umieszczenie na serwerach. W zamian admin kierujący demem nagradzałby graczy premium i punktami reputacji. W [tejże grze] wygląda to tak, że gracze robią grę, a admini tylko przepuszczają ich pomysły przez sito zwane forum. Zapewni to grze stały rozwój niezależny od twórców.

Kaziu, oszczędzę Ci trudu nabicia posta i napiszę
" A za zrobienie eventów lizaka"

/Nie reklamujemy innych gier. Żeby mi to było ostatni raz! ;)
KC.
O boże, chyba sam nie wiesz co piszesz. Mielibyśmy robić "demo-gry" tylko po to by przetestować czy coś jest fajne?
A jak by się okazało, że 90% rzeczy jest do d**y to robota na marne.
W takim razie nic nowego by w grze nie wychodziło.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (13.08.2009, 16:07)


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Thursday, 13.08.2009, 17:09

Przeczytałeś w ogóle to co napisałem? Programista-ochotnik robi coś nowego. Wrzucisz to od razu na serwer czy sprawdzisz wcześniej, czy działa?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

90

Thursday, 13.08.2009, 17:57

"Programista-ochotnik" to akurat wyjście najgorsze :) Potem, gdy taki ochotnik nie wypali, trzeba przeważnie przepisać jego pracę po swojemu, by móc dokładnie mieć nad wszystkim kontrolę, a nie, że jakiś moduł jest "tajemniczy" i administrator nie wie jak konkretnie został zrobiony. Znam z doświadczenia, gdy musiałem cały swój portal przepisywać od 0, by mieć nad wszystkim kontrolę i wiedzieć jak działają najmniejsze trybiki.

Teraz postaw się w sytuacji - masz portal, ktoś pisze cały panel administracyjny, a ty np. moduły. Potem ta osoba odchodzi a ty masz zamiar unowocześnić panel - co robisz? ;)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

91

Friday, 14.08.2009, 13:34

Administracjo, ruszcie nieco kości ogonowe i zróbcie banner 80x80. Już sobie poradzimy i wstawimy go na toplisty gier, prawda, ludu niezadowolony z nieruszania kości ogonowej przez administracje?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

92

Friday, 14.08.2009, 15:26

Eh... kolejny, który ma ambitne plany bez żadnego sensu i z lekko idiotycznym podejściem. Wybacz, że tak mówię, ale twórcy gry nie są od tego, by na życzenie robić jakiś mały banner...

Wyobraź sobie siebie - jesteś prezesem jakiejś firmy i jakiś nieznajomy zaczepia cię na ulicy i prosi byś mu buty wypastował :) Jakbyś się czuł? Takimi małymi pierdółkami, jak buttony czy bannery na toplisty powinni się zająć Ci, którzy proponują wrzucenie tych bannerów na owe toplisty. Dlatego powinieneś taki szczegół wykonać sam... ;) Każdy kto zrobi coś we własnym zakresie dla dobra gry, jest graczem znacznie bardziej wartościowym niż gracz, który tylko podsuwa pomysły i zleca ich wykonanie twórcom. Ja przykładowo zrobiłem kilka bannerów, wkrótce robię profesjonalny video poradnik - to się naprawdę liczy, tacy ludzie którzy robią coś z własnego zainteresowania, a nie siedzą z tyłkiem na fotelu i "radzą". I kto tu nie rusza swojej kości ogonowej? :) Każdy umie "radzić", a mało kto umie "robić" jeżeli chodzi o społeczność graczy.

Proszę, kilka ode mnie:

Tutaj , w tym temacie, nieco wcześniej.


http://img13.imageshack.us/img13/2785/banner2cal.jpg


http://img22.imageshack.us/img22/1305/banner3g.jpg


http://img39.imageshack.us/img39/7384/iconp.jpg

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

93

Friday, 14.08.2009, 18:08

Przeciwnie do Twego

Cytat

idiotycznego
podejścia, twórcy powinni sami to zrobić. Jednak musimy ich wyręczyć by mieć z kim grać. Sami zareklamujmy grę. Wtedy BW Team zda sobie sprawę z poziomu i tempa wykonywanych przez siebie prac, gdy trzy razy więcej osób zacznie marudzić na forum.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

94

Friday, 14.08.2009, 18:30

Już sobie wyobrażam np. programistę, który wyłazi z pod tony kodu i robi w paincie bannerek, który Ty mógłbyś zrobić w 5 minut... Myślisz, że to ma sens?
Doprawdy - wystarczy ruszyć swoje, a nie cudze 4 litery.

Powiedz mi, która opcja jest lepsza:

- Opcja 1:
  • Jeden programista modzi w kodzie, drugi programista modzi jakiś bannerek w Paincie, trzeci programista dodaje bannerki na toplisty.
- Opcja 2:
  • TRZECH programistów robi moduły i nowości do gry, a społeczność dba o jej rozsławienie



/// EBO - wonty a konstruktywna krytyka to dwie różne rzeczy - bo trzeba odróżnić teamowca co w paincie kleci buttonek, od teamowca, który z pasją robi przy grze :thumbup:
Hm? Mi się wydaje, że ta druga ;) Wówczas gra rozwija się szybciej niż gdyby ekipa zajmowała się czymś innym niż rozbudowywaniem gry.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "plamberson" (14.08.2009, 18:39)


EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

95

Friday, 14.08.2009, 18:32

zdecydowanie opcja nr 2 ale sam na poczatku miales wonty do bwt a teraz robisz totalnie na odwrot bo opcja poza gotowymi banerami (zrobionymi przez graczy) jest w tej chwili:D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

96

Friday, 14.08.2009, 18:46

Habogen zrób to dla mnie i skasuj konto na forum i w grze jesteś denerwujący... a może jesteś gawlinskim 8)
jakbyś nie wiedział administracja zrobiła banery reklamujące już dawno ... wystarczy poszukać ...
dawno ci kto wiosek nie palił czy co ?


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

97

Saturday, 15.08.2009, 12:14

Wiem jak się nazywasz w grze. Mogę to ujawnić. Za to powiedzonko masz + 1 miesiąc mojej aktywności na forum :D
Jakim galińskim? Chodzi o to, że wszyscy macie strategię "Oleję, obrażę, zmieszam z błotem i będę fajny" i nawet nie czytacie postow.

BANNER to nie obrazek z painta, ale coś w co się klika by połączyć się z grą. Ktoś patrzy na toplistę, widzi fajną grę... Chce się zalogować, klika, nie działa. Wpisuje time edge w google i w którymś tam haśle znajduje grę. Tak to ma wyglądać :D?

Plamberson, po której stronie jesteś, teraz zaczynasz opieprzać graczy za to że nie pomagają administracji, jednocześnie mówiąc że taka pomoc wyjdzie na złe. Zrobiłeś temat to stałeś się przywódcą buntu przeciw lenistwu teamu. Nagle zmieniasz przeciwników i stajesz po stronie teamu. WTF?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

98

Saturday, 15.08.2009, 16:01

Cytat

Wiem jak się nazywasz w grze. Mogę to ujawnić.
Straszne :P Oj trochę się zachowujesz jak 6-latek, który grozi że przyjdzie komuś do domu, bo zna jego adres i go pobije. Nie przesadzajmy.

Cytat

Zrobiłeś temat to stałeś się przywódcą buntu przeciw lenistwu teamu. Nagle zmieniasz przeciwników i stajesz po stronie teamu. WTF?
Moja strategia jest prosta - team rusza zady i aktualizuje grę, dodaje do niej większe rzeczy niż żałosne parę pierdół na ostatnie urodziny gry, a użytkownicy tworzą społeczność - reklamując grę, robiąc rzeczy dla innych userów z własnej inicjatywy (tapety, bannery, poradniki, tutoriale etc). O to chodzi.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

99

Saturday, 15.08.2009, 16:39

Cytat

Straszne :P Oj trochę się zachowujesz jak 6-latek, który grozi że przyjdzie komuś do domu, bo zna jego adres i go pobije. Nie przesadzajmy.
Zwykle kończy się to absolutnym zjechaniem "bo tak". i to pisałem do pabola.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

100

Saturday, 15.08.2009, 17:21

Przede wszystkim trzeba sobie zadać pytanie czy TEAM chce żeby mu pomagać. Bo z tego czego doświadczyłem na własnej skórze i nie tylko ja to robią wszystko żeby zniechęcić graczy do pomocy. Choć z drugiej strony gdyby nie garstka pionierów z zaparciem, to nie doszło by do kilku zmian w grze bez których zapewne gra dawno by już umarła. Zostało jeszcze kilku zapaleńców, którzy walczą z "systemem" ale to jest gorsze od walki z wiatrakami bo wiatraki przynajmniej nie obrażają.
Dlatego dla mnie bezsensowne jest reklamowanie bubla, gdyż większość która zajrzy zrezygnuje z gry b. szybko. Lepiej najpierw uatrakcyjnić grę a dopiero potem robić odpowiednią reklamę. W ten sposób jest przynajmniej szansa na zatrzymanie większej ilości graczy.