Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 12.08.2009, 01:26

ołtarz

mam pytanie czy robiąc ołtarz w 1 i 2 wiosce na 20lvl to bazowa ilość surowców będzie 2x większa czy to tylko zbędne wydanie czasu i surki?

dla niekumatych o co mi chodzi mam 5236% bazowego wydobycia w kolejnej epoce czy jak zrobie ołtarz(na 20lvl) w 2 wiosce tak samo będę mieć 10472% bazowego wydobycia?

2

Wednesday, 12.08.2009, 01:33

będziesz mieć 10472% bazowej ILOŚCI surowców, nie wydobycia, wydobycie jest zawsze takie samo

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 12.08.2009, 06:30

w kazdej wiosce bd miec 5236%od ilosci ktora dali trworcy bez oltarza :)
zeby sobie sprawdzic ile masz kliknij sobie w link awansuje nie boj sie nie przeniesie cie oczko wyzej tylko wyskoczy okno z zapytaniem po rzejscie wyswietli ci czas ochrony NA TA WIOSKE i surowce jakie otrzymasz i tak na kazdej wiosce i bd wiedzial wszystko :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Podobne wątki