Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 12.08.2009, 20:51

Kolejna zmiana w murach

A może by ostrokół dodawał połowę swoich bonusów przy normalnej obronie? Oblężenie zazwyczaj kończy wszystko, a ostrokół nadal jest za rzadko budowany. Mógłby być stałym elementem gry, który by pomagał także w zwyczajnej obronie.

Pewnie ten pomysł został tak jak inne przemilczany. myslę że to brakujące ogniwo mogące pomóc słabszym graczom w obronie przed silniejszym farmicielem.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 12.08.2009, 20:54

wg mnie to malo prawdoppodobne do wprowadzenia bo jakby te % defa juz nie wspominajac o reszcie doliczyc dobrym jednostka przy zwyklym ataku to atakujacy zostanie zmasakrowany juz nei mowiac o fakcie ze obronca moze byc sprytny i wystawic 2 armie lub wiecej w jednej wiosce :thumbdown:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 12.08.2009, 20:57

A atakujący może być sprytny i od razu oblegać. Chodzi o to, że walki słabszych graczy z silniejszymi nie będą już rzezią. W prawdziwym świecie obrońcy zawsze mają przewagę, więc czemu w TE nie?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 12.08.2009, 21:01

a co w przypadku jak jest stolica oblegniesz ja 8| [jak tak to jestes jedyna osoba kasujaca graczy]
i nie zawsze mozna oblegac odrazu bo np masz wypasione w max wioski i masz tych wiosek max to co zabierzesz jakas lipe a wrogowi dasz wlasny twor
w prawdziwym swiecie ... to sie zle dzieje :P a w TE to przynajmniej jest rownosc przy walce 1v1 ( w armiach) a tak czy siak obronca ma lepiej i moze wystawic wiecej armi
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Wednesday, 12.08.2009, 21:42

Dobrze jest, zawsze możesz wystawić 4,5 vs 1to nie jest przewaga obrońcy?

6

Thursday, 13.08.2009, 09:22

To co proponujesz sprawi, że atakowanie straci sens.

Nikt nie będzie w stanie przebić się przez obronę nawet średniego gracza, a Top będzie wtedy atakował najsłabszych, bo tylko z nimi będzie miał szansę wygrać.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 13.08.2009, 13:00

Tak, ale teraz nie da się wygrać z trochę silniejszym graczem. Czy połowa bonusów to tak dużo?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 13.08.2009, 13:10

tak :) szczegolnie w defie
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 13.08.2009, 13:46

Najlepsi gracze to boty, czyli siedzą 24/7 nad komputerem i atakują wyłącznie w nocy. Skąd obrońca ma wiedzieć co zaatakuje przeciwnik?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 13.08.2009, 13:55

tak a boty maja na imie bohdan ;D( taki oftop)

atak w nocy jest najskuteczniejszy bo zadko kto siedzi wtedy i surowcow jest najwiecej i najwieksza pewnosc ze armia sie tam znajduje to ze ludzie siedza dlugo to nie znaczy ze sa 24/7 poprostu maja taki dzien albo sa informatykami i maja caly czas dostep do kompa to sobie w czasie pracy moga trosze wejsc:)



//:edytka mowi : ja jestem sprytniejszy i powiem ci bohdanie ze ty tym postem tez pomyliles dzial bo nabijanie idzie ci swietnie 8)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "EBO" (13.08.2009, 21:53)


11

Thursday, 13.08.2009, 14:50

tak jak napisalem EBO po prostu niektórzy są informatykami i mają dostęp do net... dlatego siedzą 24 na dobe co maja robic jak sie nudza w pracy :D
a atak o magicznej godzinie 3;00 (większość wymięka i idzie spać a reszta wstaje np. do roboty koło 5 albo 4)
Również ataki nad ranem np. jak wstaniesz koło 5 czy 6 teraz sa wakacje i nikomu nie chce sie wstac o tak wczesnej godzinie


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

jerzys

Nierejestrowany

12

Thursday, 13.08.2009, 17:19

o magicznej godzinie 3 albo 4 idzie sie spac, bo sie TE blokuje bo kopie bezpieczenstwa robią ...

Ale co tym moga wiedziec gracze idący spać z kurami ... ? :P



EDIT
a moze o 5 ?
ja o takiej godzinie na zegarek nie patrze tylko ptaszkow słucham ... ;)

13

Thursday, 13.08.2009, 19:41

nie ciśnij mi tu smutów o 3 nad ranem się żadna kopia nie robi najwyżej o 4 albo 3:30 (nie pamiętam już) Wiem bo sam czasami wstawałem ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 13.08.2009, 21:49

Panowie offtop jest kilka działów niżej.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

15

Thursday, 13.08.2009, 22:00

tak czy siak twoj pomysl jest do.... bez sensu jak ktos chce to sie obroni przed silniejszym albo ucieknie i zostawi mu konie - taka jest prawda


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Sunday, 16.08.2009, 12:32

Sam jesteś koniem. Czy nie rozumiesz, że gracze słabsi nawet o 10% nie mają szans na obronę. W tej grze każda jednostka jest bardzo ważna, więc 10 piechurów czy poziom wyższy bohater może zmienić wszystko. Pomyślałem że przydałby się jeszcze jeden czynnik, tylko obronny, który pozwoli graczom zaczynającym później bronić się przed silniejszymi. Nie jest to kolejny pomysł który ma na celu ułatwienie ataków - trzeba by było obliczać, czy opłaci się atakować tego gracza, by dostać xxxx surowców kosztem xx jednostek. Teraz silniejsi jadą słabszych jak leci i wbijają tylko expa. Zauważcie, że nikt nie weźmie murów pod pachę i nie użyje do ataku na Was. A Wy możecie używać machin oblężniczych by zniszczyć mury.

Pomyślcie nad tym z perspektywy słabszego gracza:
Dzisiaj dziesięć ataków, ten %$^#%$^# ciągle mnie atakuje, do tego 6 innych TOP. Dlaczego nie mam szans się bronić? Nie mogę włączyć urlopu przez te ataki. Ciagle niszczą mi wojsko bez strat własnych. Po powrocie mam tylko 100 sztuk surowców i 90 nowych wiadomości. Nie jestem w stanie wybudować spichlerzy! Kończę grać w tą ^%&$&%$^$^$ grę idę na (wstaw).

Co odpowiesz? Że trzeba było zadbać o to w okresie ochronnym? Wiedz, że nie każdy gracz zaczyna jako Pro' Mastah^^
i dochodzi do tego stopniowo. Jednak zwykle zatrzymuje się na stopniu zwanym starożytność przez średniowiecznych farmicieli, przed którymi nawet bardzo rozbudowany się nie obroni.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

17

Sunday, 16.08.2009, 12:50

Moja odpowiedź brzmi że jesteś wyjątkowo tępym człowiekiem
jak więcej niż 100 surówki nie umiesz obronić to lepiej nie zakładaj konta w grze
Co do rozbudowy dodam że ledwo przeszedłem do 4 epoki i już mnie farmili topowcy .. dokładniej ci z którymi miałem wojnę typu
Drastic, Czarny, Tomus, i paru innych z wioskami przynajmniej 4lvl może raz czy dwa oddałem troszeczkę złota a tak konie i saletrę


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Sunday, 16.08.2009, 12:58

Cytat

Moja odpowiedź brzmi że jesteś wyjątkowo tępym człowiekiem
jak więcej niż 100 surówki nie umiesz obronić to lepiej nie zakładaj konta w grze
Co do rozbudowy dodam że ledwo przeszedłem do 4 epoki i już mnie farmili topowcy .. dokładniej ci z którymi miałem wojnę typu
Drastic, Czarny, Tomus, i paru innych z wioskami przynajmniej 4lvl może raz czy dwa oddałem troszeczkę złota a tak konie i saletrę
Jeśli masz aż tak kłótliwą naturę to idź do sąsiedniej dzielnicy i napisz tam nazwę klubu (tzn. łobuzerki) z Twojej. Nigdzie nie napisałem że chodzi o mnie. Każdy miał takie początki. W 4 EP to jest na porządku dziennym, zauważ że 70% aktywnych graczy kończy w starożytności, bo jakkolwiek by się starała nie obroni sie przed mniej rozbudowanymi TOPami z średniego. Sam bez wahania przyznaję, że początki w średniowieczu były łatwiejsze niż w starożytce.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Sunday, 16.08.2009, 15:08

zartujesz latwiej jest o wiele w starozytnosci niz w sredniowieczu bo w sr placisz za piechura AZ 20 zlota a procaz jest za free
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Sunday, 16.08.2009, 15:25

Nie wiem co to zmienia, w średniowieczu po zmianie kosztów utrzymania halabardy chodzi się właściwie samymi halkami. Zresztą z czasem zrozumiesz, że bardziej liczy się 500 expa niż trochę więcej złota.

WRACAJMY DO TEMATU!
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!