Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 13.08.2009, 22:17

Który boh najlepszy do Loków

Jak myślicie jaki bohater jest najlepszy do lokacji spec. ?
Chcę znać zdanie innych na ten temat ;)

Hmmm ja typuje Anioła ;) ostatnio zrobiłem sobie takiego nawet dobrze sie go expi poza wypadem na Króla Artura który był w obstawie
12 Paladynów i Druidów Gwardzistów ;) na 8lvl boha jest nielotem więc w 2 lini ;)

Mam nadzieję że jeszcze takiego tematu nie było ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 13.08.2009, 22:20

ave aniolek 8)
2:0:0:0
aniol:denmon:trup:czlowiek
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 13.08.2009, 22:27

To nie widziałeś Samaela (5ep boss) na Człowieku;)
Anioł ma ten minus, że ataku mu brakuje. Więc albo wysoki level i duże statystyki albo dobry spell. Ale na początkowe epoki idealny:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

4

Thursday, 13.08.2009, 22:29

Może jakiś raporcik ??
mój anioł nazywa się Samael :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 13.08.2009, 22:33

Podpowiem, że średnio 50 jednostek obstawy;) Z Aniołem ataku braknie...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Thursday, 13.08.2009, 22:35



Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 13.08.2009, 22:58

Zawsze brakuje. Anioł jest dobry na początek ponieważ jednostki rzadziej giną, później niestety ważniejszy staje się atak. Ja już powoli expię sobie człowieka do 6 epoki, bo na pewno anioł tam sobie nie poradzi. Z kolei aniołem można eksperymentować, jeśli wezmę zupełnie źle dobrany skład lub wybiorę zły poziom lokacji, zwykle ginie max 50% jednostek moich. A w innych przypadkach wraca bohater lub pusty slot.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

8

Thursday, 13.08.2009, 23:20

To zalezy... ;)
Na poczatku najlepszy jest aniol, ale juz z Fernim moze miec problem, bo ubicie obstawy zajmie mu wiecej czasu niz dajmy na do trupow. Jest idealny do lokacji, gdzie straty ponosza obie strony, ale na silniejszych bosow czasami mu brakuje bonusow.
Trup i demon generalnie radza sobie wszedzie a wynik jest bardziej przewidywalny niz u czlowieka, ktoremu jak szarza wyjdzie to zmiecie wszystko a jesli nie... No coz... poki co Samael vs czlowiek 32 + 10 helikopterkow 2:0 :(
Ale od jutra uderzam apaczami :D
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Podobne wątki