You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, August 16th 2009, 8:28pm

Poradniki VIDEO dla początkujących

Poradniki video
Chętnych do produkcji podobnych 8-9 minutowych poradników video zapraszam na GG 3657211

Quoted

Poradnik dla początkujących - opis gry, podstawy

Blog / YouTube
by Midvith

Quoted

Poradnik - podstawy zarządzania armią

YouTube
by rumi


Zaleca się oglądanie w wersji HQ i w pełnym ekranie - wówczas najlepiej widać. Jakość jest bardzo dobra jak na YouTube, wszystko widać w miarę dokładnie.

This post has been edited 2 times, last edit by "plamberson" (Aug 17th 2009, 4:57pm)


2

Sunday, August 16th 2009, 8:38pm

Obejrzałem z nudów i powiem, że jest to lepsze od demka. Świetnie wszystko opisuje. Brawa dla twórcy.

3

Sunday, August 16th 2009, 9:25pm

Cały czas powtarzasz "nie?" :P
I w niewłaściwych momentach używasz słowa prawdopodobnie :D np : "Opracowanie wszystkich technologi jest prawdopodobnie potrzebne do przejścia epokę wyżej"
I jeszcze mały błąd najpierw powiedziałeś że krzemień jest najcenniejszym surowcem a później powiedziałeś że to kamienie

Ale i tak mi sie podobał ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

4

Sunday, August 16th 2009, 9:38pm

Marudzisz :pinch:

"Prawdopodobnie" użyłem tylko dwa razy w ciągu całych 7 minut.
"Nie", jako przerywnik użyłem może ze 4 razy, każdy ma jakieś przerywniki :P Jedni mówią "no nie", inni "nie", jeszcze inni "tego" i tak dalej :) Sam nagraj 8 minut ciągłego mówienia bez przerywnika ;)
Kto twierdzi, że coś nie tak - niech zrobi lepiej :) Tematów jest sporo - można zrobić całą mase poradników.

EBO

Intermediate

Posts: 547

Location: Łódź

  • Send private message

5

Sunday, August 16th 2009, 10:22pm

brawa naprawde kawal dobrej roboty:)
tylko na przyszlosc mogl bys pokazac gracza wady i zalety ras :)
i wytlumaczyc jak zbudowales totem i ze bez niego nie mozna innych budynkow
mogles rowniez pokazac ludziom w co zainwetowac doswiadczenie czyli max dowodzenie
reszta jest the best
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

This post has been edited 1 times, last edit by "EBO" (Aug 16th 2009, 10:47pm)


6

Monday, August 17th 2009, 8:20am

I nie zapomnij o lataniu ;) takto super
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

EBO

Intermediate

Posts: 547

Location: Łódź

  • Send private message

7

Monday, August 17th 2009, 8:21am

I nie zapomnij o lataniu ;) takto jest super
wiesz ja zawsze najpier 7 dowodzenia robilem i bohater w odwodach 7 mamutow odrazu 2 poziom jaskini i szybko 10 dow wbijesz a potem to 4 wyprawy i masz latanie a takto jestes w plecy o 2 jednostki
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

8

Monday, August 17th 2009, 8:23am

Wiecie panowie, można by powiedzieć wszystko o grze, ale naprawdę - np. rozwój bohatera można by wsadzić w osobny wideo poradnik, bowiem na YouTube istnieje ograniczenie do 10 minut, a ten filmik ma prawie 8 :-)

rumi

Trainee

Posts: 108

Location: Piotrków Trybunalski

  • Send private message

9

Monday, August 17th 2009, 9:04am

Filmik fajny + :thumbup:
Sam sprodukował bym jakiś filmik czy poradnik ale gdy próbuje go wysłać to internet się zawiesza żadna strona nie działa a upload stoi jedynie zdjęcia mogę wysyłać i małe pliki help? ?(
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


10

Monday, August 17th 2009, 9:18am

Najlepiej użyć programu BB FlashBack Pro, następnie zedytować filmik o jakieś takie elementy jak podświetlenia etc. Następnie po prostu wyeksportować go na profil w YouTube, obadać czy ma dobrą jakość i tyle.

rumi

Trainee

Posts: 108

Location: Piotrków Trybunalski

  • Send private message

11

Monday, August 17th 2009, 11:19am

A szeszcze tak dodam:P
Cały czas powtarzasz "nie?" :P
I w niewłaściwych momentach używasz słowa prawdopodobnie :D np : "Opracowanie wszystkich technologi jest prawdopodobnie potrzebne do przejścia epokę wyżej"
I jeszcze mały błąd najpierw powiedziałeś że krzemień jest najcenniejszym surowcem a później powiedziałeś że to kamienie

http://www.ivona.com/online/editor.php
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


12

Monday, August 17th 2009, 12:09pm

Ivoną, to się łagodnie mówiąc wypchaj :P

13

Monday, August 17th 2009, 1:25pm

mysle ze przydalyby sie napisy pod spodem...

14

Monday, August 17th 2009, 2:04pm

dla głuchoniemych na przykład


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

15

Monday, August 17th 2009, 2:05pm

mysle ze przydalyby sie napisy pod spodem...
Jeszcze takich fajerwerków niestety nie umiem robić :huh:

rumi

Trainee

Posts: 108

Location: Piotrków Trybunalski

  • Send private message

16

Monday, August 17th 2009, 4:04pm

No dobra to też zapodam filmik:
Time Edge: Czas Wojny - Podstawy zarządzania armią
I dałem Ivone bo mój głos jakoś dziwnie brzmi :P
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


17

Monday, August 17th 2009, 4:14pm

No i drugi poradnik gotowy. Świetnie opisuje podstawy armii, ale brakowało mi pokazania jakiegoś raportu. Tak to ok.

18

Monday, August 17th 2009, 4:15pm

Wszystko super, ale dla każdego poradnika osobny temat, żeby nie było w jednym wszystkiego ;)
Druga sprawa - zbyt szybki ten poradnik, trzeba obejrzeć go 2-3x żeby wszystko zrozumieć. I na koniec - daj siana z Ivoną, tego nie idzie słuchać, a co dopiero rozumieć, nagranie własnego głosu nie boli 8|

Ale ogółem miło, że ludzie się interesują - że robią coś z własnej inicjatywy. Super, takie coś chciałem w Was rozruszać tym tematem o upadku TE ;)

rumi

Trainee

Posts: 108

Location: Piotrków Trybunalski

  • Send private message

19

Monday, August 17th 2009, 4:22pm

Myślę że wszystkie poradniki powinny być w pierwszym poście w jednym temacie żeby bałaganu nie robić tylko dać:
-tytuł
-link
-kto zrobił
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


20

Monday, August 17th 2009, 4:47pm

Plemberson - twoj poradnik dla poczatkujacych jest w sam raz - moga sie czegos chlopaki nauczyc - ale jezeli chodzi o jakosc nagrania to jest gorsza niz przewodnika zrobiona przez Rumiego - po prostu jest chwilami za cicho i niewyraznie - wberw temu co mowisz Ivoną lepiej wychodzi...

Similar threads