Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 16.08.2009, 20:28

Poradniki VIDEO dla początkujących

Poradniki video
Chętnych do produkcji podobnych 8-9 minutowych poradników video zapraszam na GG 3657211

Cytat

Poradnik dla początkujących - opis gry, podstawy

Blog / YouTube
by Midvith

Cytat

Poradnik - podstawy zarządzania armią

YouTube
by rumi


Zaleca się oglądanie w wersji HQ i w pełnym ekranie - wówczas najlepiej widać. Jakość jest bardzo dobra jak na YouTube, wszystko widać w miarę dokładnie.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "plamberson" (17.08.2009, 16:57)


2

Sunday, 16.08.2009, 20:38

Obejrzałem z nudów i powiem, że jest to lepsze od demka. Świetnie wszystko opisuje. Brawa dla twórcy.

3

Sunday, 16.08.2009, 21:25

Cały czas powtarzasz "nie?" :P
I w niewłaściwych momentach używasz słowa prawdopodobnie :D np : "Opracowanie wszystkich technologi jest prawdopodobnie potrzebne do przejścia epokę wyżej"
I jeszcze mały błąd najpierw powiedziałeś że krzemień jest najcenniejszym surowcem a później powiedziałeś że to kamienie

Ale i tak mi sie podobał ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

4

Sunday, 16.08.2009, 21:38

Marudzisz :pinch:

"Prawdopodobnie" użyłem tylko dwa razy w ciągu całych 7 minut.
"Nie", jako przerywnik użyłem może ze 4 razy, każdy ma jakieś przerywniki :P Jedni mówią "no nie", inni "nie", jeszcze inni "tego" i tak dalej :) Sam nagraj 8 minut ciągłego mówienia bez przerywnika ;)
Kto twierdzi, że coś nie tak - niech zrobi lepiej :) Tematów jest sporo - można zrobić całą mase poradników.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 16.08.2009, 22:22

brawa naprawde kawal dobrej roboty:)
tylko na przyszlosc mogl bys pokazac gracza wady i zalety ras :)
i wytlumaczyc jak zbudowales totem i ze bez niego nie mozna innych budynkow
mogles rowniez pokazac ludziom w co zainwetowac doswiadczenie czyli max dowodzenie
reszta jest the best
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "EBO" (16.08.2009, 22:47)


6

Monday, 17.08.2009, 08:20

I nie zapomnij o lataniu ;) takto super
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 17.08.2009, 08:21

I nie zapomnij o lataniu ;) takto jest super
wiesz ja zawsze najpier 7 dowodzenia robilem i bohater w odwodach 7 mamutow odrazu 2 poziom jaskini i szybko 10 dow wbijesz a potem to 4 wyprawy i masz latanie a takto jestes w plecy o 2 jednostki
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

8

Monday, 17.08.2009, 08:23

Wiecie panowie, można by powiedzieć wszystko o grze, ale naprawdę - np. rozwój bohatera można by wsadzić w osobny wideo poradnik, bowiem na YouTube istnieje ograniczenie do 10 minut, a ten filmik ma prawie 8 :-)

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 17.08.2009, 09:04

Filmik fajny + :thumbup:
Sam sprodukował bym jakiś filmik czy poradnik ale gdy próbuje go wysłać to internet się zawiesza żadna strona nie działa a upload stoi jedynie zdjęcia mogę wysyłać i małe pliki help? ?(
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


10

Monday, 17.08.2009, 09:18

Najlepiej użyć programu BB FlashBack Pro, następnie zedytować filmik o jakieś takie elementy jak podświetlenia etc. Następnie po prostu wyeksportować go na profil w YouTube, obadać czy ma dobrą jakość i tyle.

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 17.08.2009, 11:19

A szeszcze tak dodam:P
Cały czas powtarzasz "nie?" :P
I w niewłaściwych momentach używasz słowa prawdopodobnie :D np : "Opracowanie wszystkich technologi jest prawdopodobnie potrzebne do przejścia epokę wyżej"
I jeszcze mały błąd najpierw powiedziałeś że krzemień jest najcenniejszym surowcem a później powiedziałeś że to kamienie

http://www.ivona.com/online/editor.php
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


12

Monday, 17.08.2009, 12:09

Ivoną, to się łagodnie mówiąc wypchaj :P

13

Monday, 17.08.2009, 13:25

mysle ze przydalyby sie napisy pod spodem...

14

Monday, 17.08.2009, 14:04

dla głuchoniemych na przykład


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

15

Monday, 17.08.2009, 14:05

mysle ze przydalyby sie napisy pod spodem...
Jeszcze takich fajerwerków niestety nie umiem robić :huh:

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 17.08.2009, 16:04

No dobra to też zapodam filmik:
Time Edge: Czas Wojny - Podstawy zarządzania armią
I dałem Ivone bo mój głos jakoś dziwnie brzmi :P
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


17

Monday, 17.08.2009, 16:14

No i drugi poradnik gotowy. Świetnie opisuje podstawy armii, ale brakowało mi pokazania jakiegoś raportu. Tak to ok.

18

Monday, 17.08.2009, 16:15

Wszystko super, ale dla każdego poradnika osobny temat, żeby nie było w jednym wszystkiego ;)
Druga sprawa - zbyt szybki ten poradnik, trzeba obejrzeć go 2-3x żeby wszystko zrozumieć. I na koniec - daj siana z Ivoną, tego nie idzie słuchać, a co dopiero rozumieć, nagranie własnego głosu nie boli 8|

Ale ogółem miło, że ludzie się interesują - że robią coś z własnej inicjatywy. Super, takie coś chciałem w Was rozruszać tym tematem o upadku TE ;)

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Monday, 17.08.2009, 16:22

Myślę że wszystkie poradniki powinny być w pierwszym poście w jednym temacie żeby bałaganu nie robić tylko dać:
-tytuł
-link
-kto zrobił
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


20

Monday, 17.08.2009, 16:47

Plemberson - twoj poradnik dla poczatkujacych jest w sam raz - moga sie czegos chlopaki nauczyc - ale jezeli chodzi o jakosc nagrania to jest gorsza niz przewodnika zrobiona przez Rumiego - po prostu jest chwilami za cicho i niewyraznie - wberw temu co mowisz Ivoną lepiej wychodzi...

Podobne wątki