Nie jesteś zalogowany.

81

Monday, 07.09.2009, 23:36

Nawet jak bedą leciały takie zwoje 4 epoki np.

Przerażająca Przepowiednia Przodków

Atak Hero +10
Obrona Hero +5
AA jednostek +3

Nyd-Eol (Zbroja),

to kto je będzie składał jak koszt runów to ponad 1000PH a przydatność słaba, do tego rune eol na oczy nie widziałem u nikogo.

82

Tuesday, 08.09.2009, 01:29

AlienPFtF ja już od 30 dni nic nie trafiłem co by poszło powyżej 10 PH drop miesiąca Drewniana Tarcza (3) poszła na aukcji za 7PH, ci co nie mieli dropu nadal go nie mają :/, chyba że ja jestem jakimś indywiduum.
Ja jestem prawie 3 tygodnie w 4 epoce i jedyne co znalazłem (policzcie ile to Lokacji- sądzę,że ok 200)Ostry korbacz(2).Reszta to szmelc, który też tak traktuję i wymieniam za złoto.

DO TWÓRCÓW GRY: Coraz ciekawiej się robi. Naprawdę nic więcej nas tu nie trzyma, niż nawiązane przyjaźnie.Sami zagrajcie początek 4 epoki.Naprawdę wciągające.

83

Tuesday, 08.09.2009, 09:47

Przeciez ostry korbacz (2) to bardzo ladna rzecz! Dziurawy prefiks to rzadkosc... Jesli jej nie potrzebujesz- sprzedaj, spokojnie 2 dychy dostaniesz.
A co do poczatkow w e4, to to, ze sobie nie radzisz nie znaczy jeszcze, ze gra jes schrzaniona. Bo skoro wszyscy sobie radzili, to sugeruje raczej, ze to ty jestes cienkim graczm.
Wiem, ze upadek z luksusow sredniowiecza, gdzie miales wszystko w absurdalnych ilosciach do nowej ery, gdzie znow zaczyna wszystkiego brakowac musi bolec
Cos co powiem:
The higher you are the farther you fall
The longer the walk the farther you crawl

Albo bardziej po naszemu: im wyzej jestes z tym wiekszym hukiem zlecisz.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Baldr" (08.09.2009, 09:53)


84

Tuesday, 08.09.2009, 11:37

no to moze inaczej
np po dwóch latach gry w Diablo2 - nie jest to konkurencyjna gra ani reklama gra w związku z czym podaje nazwę :P
ile miałeś itemów różnych i przegląd przez wszystkie możliwe jakie się pojawiały w grze ??
i były tez takie które naprawdę były rzadkie
a tu nawet w 4 i 5 ep mało kto trafia na zwykły pierścien ze nie wspomne o prefixowanym ...
tak wiem robimy tylko po 12 wypraw dziennie ale przemnóż to przez liczbę graczy i powinniśmy mieć złomu całe mnóstwo , duuuuzo rzadkich rzeczy i kilka naprawdę niezwykłych jak np czarny pierscien z dwoma albo trzema dziurami ... a aukcja powinna być odzwierciedleniem tego co znajdujemy a tam tego bogactwa różnych rzeczy nie widać

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

85

Tuesday, 08.09.2009, 14:52

Całkowicie się z tym zgadzam - zrobiłem już ponad 300 wyprawek (łącznie) na wszystkich bossów z 3 epoki - po jakieś 30 na każdego, i muszę z uśmiechem od ucha do ucha dodać, że wydropiłem w sumie:


11x FEH
3x UR
1x THOR
2x brygantyna
1x brygantyna (1)
4x maczuga
3x włócznia
1x włócznia (1)
1x sandały
1x sandały (1)
1x lśniąca brama bogów
1x szalony ujarzmiacz grozy

W akcie desperacji ubiłem jeszcze 60x Seteha i efekt podobny - kilka run FEH, 1 zwój przebijanie i 0 itemów :/

Za taki drop, to ja dziękuję :/

86

Tuesday, 08.09.2009, 14:58

Alien nie uwierze, że na Setehu nie wydropiłeś żadnego itemu. Spójrz sobie na moja próby seteha z Dropy(post 32 bodajże) to zobaczysz, że to nie od lokacji zależy, a od farta :P.


// Edit z ostatniej chwili http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f823aff28f

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

87

Tuesday, 08.09.2009, 15:14

No to chyba mam tego niefarta już od dawna... a przed patchem wszystko lepiej leciało...

88

Tuesday, 08.09.2009, 15:16

No trudno, a tu mój drop z Gaju druidów
Gaj druidów 2 13 prób

Sandały
Napierśnik
Lanca
Berdysz(1)
Łuk

THOR
RAD*2
FEH*2
GIP

Podmuch piekieł
Tarcza ognia

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Tuesday, 08.09.2009, 15:57

A ja pamiętam jak dorwałem pierwszego FEHa albo moje pierwsze sandały to była radość chociaż teraz też się ciesze jak mi coś dropnie nawet złomek to se go przetopie na złoto ,którego mi brakuje i zaraz jest
:)
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


90

Wednesday, 09.09.2009, 07:18

no to moze inaczej
np po dwóch latach gry w Diablo2 - nie jest to konkurencyjna gra ani reklama gra w związku z czym podaje nazwę :P
ile miałeś itemów różnych i przegląd przez wszystkie możliwe jakie się pojawiały w grze ??

tyraela?
wszystkie runy lepsze niż ist?
dusk shroud 4-slot 100 life?
chyba, że masz na myśli rzeczy typu kafar IK ;-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

91

Wednesday, 09.09.2009, 09:03

Ja się pochwalę, że na singlu znalazłem kilka unikatów elitarnych ;).

92

Wednesday, 09.09.2009, 09:19

no ja tez znalazłem co nieco :] i na BattleNecie i na singlu ...ze nei wspomne o zestawach :P
a to czego nie znalazłem to mogłem kupić a tu nawet na aukcji ciezko cos trafic bo jak jakis szczesciarz cos znajdzie to i tak chowa dla siebie
a mimo wszystko drop powinien sie scielic gesto , a taka np zbroja +3 czy miecz + 3 dosc czesto a ostry +3 rzadko ale jednak powinien padac ...
tak samo pierscienei i amulety powinny być traktowane
normalne często z dziurami rzadziej ale i unikaty powinny się czasem trafić a tu pierścieni i amuletów zaledwie coś kolo 60 ??
po dwoch latach ...

93

Wednesday, 09.09.2009, 10:37

No tutaj to nie mam dropu zero bizu :/, a pamiętam jak zaczynałem grać w Diablo2 to mi wypadła runka jakaś, później się okazało że to jedna z rzadszych i koleś z kafejki mi dał za nią 30zł chyba :), ale mogłem wyciągnąć więcej pewnie :P

94

Thursday, 17.09.2009, 09:21

Mam pytanie: Czy rozwazane jest rozwiazanie problemu ze zwojami/runami, o ktorym wspominalem jakis czas temu w tym watku, czy po prostu tak ma byc i bedzie? Bo czekanie latami na mozliwosc zlozenia jakiegos slowa mija sie z celem... Zwlaszcza, ze szukanie run i zwojow odbywa sie kosztem mniejszej szansy na znalezienie itemow.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

95

Thursday, 17.09.2009, 23:04

Przepraszam, ze tak post pod postem, ale chcialem podziekowac za szybka i konkretna odpowiedz na pozornie proste, zamkniete pytanie ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

96

Thursday, 17.09.2009, 23:48

Ja Ci postaram się odpowiedzieć. Albo chodzisz na lokacje gdzie jest drop albo gdzie jest exp, thorga już o tym kiedyś pisała. Czyli z ich założenia wynika że tam gdzie najwiecej expa leci nie ma dropu i na odwrót. Co jednoznacznie zaprzecza twierdzeniu że drop jest tam gdzie najtrudniej :P . Mam nadzieję jasno wytłumaczyłem pokręconą teorie lokacji made in TE.

97

Friday, 18.09.2009, 06:53

Ja Ci postaram się odpowiedzieć. Albo chodzisz na lokacje gdzie jest drop albo gdzie jest exp, thorga już o tym kiedyś pisała. Czyli z ich założenia wynika że tam gdzie najwiecej expa leci nie ma dropu i na odwrót. Co jednoznacznie zaprzecza twierdzeniu że drop jest tam gdzie najtrudniej :P . Mam nadzieję jasno wytłumaczyłem pokręconą teorie lokacji made in TE.

no to zaczynam sprawdzac teorie chodzac do Portal Mocy 3 , exp minimalny lokacja dla 4 ep to bułka z masłem ale itemki sie powinny sypac
z drugiej strony jesli to kobieta ukladała zaleznosc drop/item/bizu i co gdzie ma leciec to sie logiki nie spodziewam ;)
teoretycznie to bizuteria powinna leciec raczej u zenskiej czesci bossow a militaria u meskiej prawda :] ?

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

98

Friday, 18.09.2009, 08:58

Grota Zła, poziom 5 -Eurynomos
Thor
Berdysz, Feh, Wzmocnienie
-
Ur
-
-
Zwój Święcona Woda
-
Ur
Feh
-
Thor

99

Friday, 18.09.2009, 09:21

Sprobuj z Reksiem, tam tez nie ma expa :rotfl:
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.