Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 20.08.2009, 12:22

Dodatkowe bonusy dla jednostek trzeba zdobywać z przedmiotów, nie z poziomów.
przedmioty z bonusami dla jednostek ciekawe i w większych ilościach pojawiają się od 5 epoki jednak żeby tam dojść trzeba pokonać bossów z 4 epoki do których potrzeba sporo AA i ini i teraz pytanie gdzie mam chodzić po exp żeby dodać 10AA które kosztuje 19k exp? a następne poziomy jeszcze droższe więc przez 4 epokę mam cały czas chodzić na t-rexa bo tam był najlepszy exp

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Thursday, 20.08.2009, 12:23

ciesz się moje aa kosztuje 26k ;) jak większości osób siedzących w 4 ep ;)

23

Thursday, 20.08.2009, 12:30

przedmioty z bonusami dla jednostek ciekawe i w większych ilościach pojawiają się od 5 epoki jednak żeby tam dojść trzeba pokonać bossów z 4 epoki do których potrzeba sporo AA i ini i teraz pytanie gdzie mam chodzić po exp żeby dodać 10AA które kosztuje 19k exp? a następne poziomy jeszcze droższe więc przez 4 epokę mam cały czas chodzić na t-rexa bo tam był najlepszy exp
Ja zbieram na inicjatywę Arnii z tego samego powodu co Ty. Trzeba mieć sporą inicjatywę na bossów 4 epoki. Ja również chodzę na 4 T-Rexa. I jest to tak pasnonujące, że nawet nie sprawdzam wyników. Exp średnio 90-100. Drop : złom. Niespodzianek ze śmiercią zalogi nie ma wię po co tam zaglądać. Po to chodzimy miesiącami na nie ciekawe Lokacje, zeby ubić (najczęściej tylko 1 raz) bossa z 4 epoki. Ale tak MA BYĆ. Zgadniecie z kogo to jest cytat?

24

Thursday, 20.08.2009, 12:34

A moze warto zmienic lokacje i kosztem expa i bezpieczenstwa poszukac itemow, o ktorych mowi Thorga?
U reksia ich nie wydropisz, tego mozesz byc pewny.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

25

Thursday, 20.08.2009, 12:37

Czyż bardziej pasjonująca od t-rexa 3/4 nie jest czasem Jaskinia lvl3? Czasami nawet feh lub ur tam wpadnie........

26

Thursday, 20.08.2009, 12:38

Baldr to podaj lokacje 4 epokową gdzie jest ciekawy drop oprócz molocha bo tam lecą głównie runy a chodzi o przedmioty

27

Thursday, 20.08.2009, 12:41

ano dokładnie T-Rex rządzi - a odwiedzałbym inne lokacje bo być może jest tam coś do znalezienia
1. przelicznik expa w lokacjach - do poprawienia/zmiany - poprosze o ankiete :] ew. głosowanie czy inna formę wypowiedzi Szanownych Forumowiczów
( mnożnik mógłby rosnąć wraz z poziomem hero , żeby w ep. 1-3 nie było "za szybko")
- dlaczego expa ma być więcej - możliwośc szkolenia innych hero niż główny - m.in do lokacji
póki co większość pewnie pakuje w głównego po to właśnie żeby zaliczyć bossów a i gdyby armie były dowodzone przez wysoko levelowych hero byłoby ciekawiej ;)

Baldr - lokacje zmieniam w miarę możliwosci i odwiedzam inne ale trzeba sie też rozwijać - narazie mam system 6x t-rex 6 x inne lokacje a i nie na wszystkich bossów moge sobie pozwolić ;) , za niski poziom ...

28

Thursday, 20.08.2009, 12:49

@Arnii, sam poszukaj! Nie oczekuj, ze ktos ci wszystko da na talerzu. Jak ci sie nie chce przejrzyj aukcje badz dzial "sprzedam". Niedawno zaoferowalem pistolet maszynowy (3) za niewygorowana cene 100ph, chetnych brak. Wsadz w niego powiedzmy 3 NYDy i juz masz inicjatywe +34.
A sad brac ph? Na pewno nie z Reksia.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

29

Thursday, 20.08.2009, 12:51

Taaa tylko skąd wziąć expa na podniesienie levela broni?

Nie mówiąc już, że arnii ma necro, a miotanych to ... szkoda słów.

30

Thursday, 20.08.2009, 12:53

po za tym ja mam zdechlaka niestety a dla niego nie ma żadnej ciekawej broni :/

jerzys

Nierejestrowany

31

Thursday, 20.08.2009, 14:16

Ja mogę powiedzieć to co powtarzam u mnie w klanie.

Używanie lokacji jako źródła expa to nieporozumienie.
Exp uzyskuje się z walk.

Lokacje to źródło przedmiotów, run, zwojów i PH (ze sprzedaży czy złomowania run).

I tyle w temacie :)

32

Thursday, 20.08.2009, 14:27

Ile wyciągniesz expa hero stolicowym?? Na pewno ponizej 200, a to i tak przy farcie.

jerzys

Nierejestrowany

33

Thursday, 20.08.2009, 14:35

nie narzekam, mam juz 24 lvl
powoli do przodu :)

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Thursday, 20.08.2009, 14:47

Zabawne. Rozpoczyna się dla mnie droga przez męke, ponieważ chcę wbić 29 poziom w średniowieczu bohem stolicowym.

Droga Pani Agato,
MSHWUAHAHAH!
Za rok poziomy umiejek będą tak drogie, że każdy bohater będzie miał takie same parametry jak koledzy. A każdy dodatkowy punkt ataku będzie kosztował 100 000 expa. Tak to ma wyglądać? Do tego anioł praktycznie nie ma szans na ubicie bossów. Ciekawe co będzie z bossami 6-cio epokowymi.

Dziam, dziaaaam, dziaaaaaaaaaam...
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f4b68121ca
moja ręka we śnie wędruje to przycisku "skasuj konto"...
dziam!

To jest cała istota Time Edge. Na początku rozwój bohatera jest pełen emocji, potem jest najwolniejszą rzeczą na świecie.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

35

Thursday, 20.08.2009, 14:47

Jerzys bardzo Cię szanuję, ale tym razem nie masz racji. Główny hero expi głównie na Lokacjach. Czasem załapie się na "ubicie" małej armijki w granicach 200-400 expa. Albo dołączyć się jako drugi obrońca do innego hero. W walkach mogą expić raczej tylko poboczni herosi, którzy mają do dyspozycji większe armie. Oni mogą się pokusić o walkę lub obleg.

36

Thursday, 20.08.2009, 14:54

to może najwyższa pora wprowadzić ewenty klanowe gdzie główny hero będzie miał szanse zdobyć dodatkowy exp...

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Thursday, 20.08.2009, 15:02

moja ręka we śnie wędruje to przycisku "skasuj konto"...
Zrób Nam tą przysługę...

Jerzys, niestety nie do końca zgadzam z Twoja oceną możliwości expienia hero ze stolicy.
Przypomnij sobie sparing Grzeola z Goderianem na hero ze stolic. Oni mieli zamki rozwinięte powyżej 20 poziomu, co już pochłonęło olbrzymie ilości czasu na budowę. A armii specjalnie wielkich nie mieli przecież. A niewielu jest takich graczy, którzy mieli chociaż porównywalne wielkością oddziały.
W 4ep jak się człowiek uprze to zrobi w stolicy 50-60 kirasjerów. Na 20 poziomie budowa wymaganych budynków trwa ok. 2 miesiące i pożera potężne ilości surowców. Takim oddziałem może i powalczysz, ale z kim i po jakim czasie?
Tak więc przy normalnym rozwoju stolicy nigdy nie będziesz miał armii do walki skutecznej.

Przy poświęceniu odpowiednio dużo czasu/surowców/cierpliwości wystawisz w stolicy oddział, który będzie uznawany za średni, ale faktycznie będziesz wtedy miał szansę na exp. Tylko, że co w takiej sytuacji będziesz robił tym hero zanim rozwiniesz stolicę? Będziesz chodził na lokacje oczywiście ;)

38

Thursday, 20.08.2009, 15:04

Ewenty klanowe to fajny pomysł na urozmaicenie gry. Jestem jak najbardziej za. Ale poprawa zdobywania doświadczenia w coraz wyższych lokacjach też przydałaby się. Przynajmniej o 10 - 15 % na każdą epokę od wyjściowych 80-100 punktów w 1 epoce.

PS. O tym jak dzielnie walczą stołeczni herosi świadczy m in. ich reputacja.Przyjrzyj się uważnie jaką reputacje ma główny i ile razy większą poboczni herosi. W moim przypadku jest to: 24 i 751,501,142.

jerzys

Nierejestrowany

39

Thursday, 20.08.2009, 15:33

hmn

Może doprecyzuję swoje zdanie :)

Moim zdaniem lokacje to przede wszystkim źródło przedmiotów, itp., a nie expa, ale to nie oznacza, że exp tam nie leci.
Leci a jakże i może, jesli to możliwe, w całości trafiać do głównego hero.

To z czym walczę to traktowanie lokacji jako wyłacznie źródła expa.
Znam ludzi, którzy chodzą tylko do jaskini 3 (mimo 2 epoki) bo "tam jest dużo expa".
"A ile masz PH ?" "3, miałem 4 ale kupiłem zbroje ..."

No i oczywiście gały na wierzchu jak opowiadam co ja mam.

Dlatego uważam, że powinno się zaliczać wyłącznie jak najtrudniejsze lokacje z naciskiem na drop a nie na exp.

A to, że expienie głównego to horror to wiadomo nie od dziś.
ALe taki system gry ma dobre strony. Dzięki temu gracze "nowi" mają szanse ze "starymi".
No i zmusza to do expienia co najmniej dwóch hero, głównego (klan, ranking) i pobocznego (armia).

Normalnie bym jeszcze dodał, że nikt nikomu nie kazał pchać się do 4E z głównym słabszym niż 31 lvl, że można było wykorzystać wypasiony rozwój w 3E i doexpić na maksa, ale tego nie dodam, bo właśnie do równie nierozsądnej rzeczy się szykuję ... :rotfl:

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Thursday, 20.08.2009, 15:46

Jerzy, tak naprawdę to głównego hero expić musi tylko szef klanu. Pozostali powinni mieć głównego hero głęboko w poważaniu i rozwijać pobocznych hero.

A ludzi chodzących non stop na Jaskinię (3) albo TRexa (4) jest mnóstwo. Łącznie ze mną, niestety...