You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, August 19th 2009, 6:29pm

Czy to jest tzw pushing?

Jeżeli dajmy na to jeden klan wymusza na drugim pod groźbą palenia wiosek i ogólnych prześladowań w grze, np.udostępnienie 100 piechórów dziennie do likwidacji w celu podbicia doświadczenia u herosów a ten drugi się na to zgodzi?
Bo wiem że coś podobnego już zaistniało na Mezopotamii. I nie chcę pokazywać palcami bo komuś oczy niechcący powybijam, ale nie szukając daleko wiem że podobnego rodzaju haracze wymusza Koalicja Skorpions.
Więc proszę o odpowiedź, bo nigdzie się nie doszukałem nic konkretnego na ten temat w tabelach kar. Bardzo mi to podchodzi pod pushing.
W każdym bądź razie jeżeli nawet nie ma na to paragrafu w regulaminie i jest to dozwolone, to na skarpetki babki Gienki!!! Ludzie!!! Tolerujecie coś takiego???
Normalnie grać mi się odechciało jak się o tym dowiedziałem :cursing:

This post has been edited 1 times, last edit by "Grave_Digger" (Aug 19th 2009, 6:35pm)


2

Wednesday, August 19th 2009, 6:38pm

1. Język i kultura
a) wulgarne wiadomości - ban od 24 godzin do 30 dni w zależności od ilości i treści wiadomości, typowo (jedna wulgarna wiadomość) - ban na 48 godzin,
b) groźby odnoszące się do prawdziwego życia - ban na stałe,
c) wymuszenia - każdorazowo indywidualnie, jednak administracja zastrzega sobie prawo nie podejmowania żadnych działań,
d) obraza - zależnie od poziomu obrazy,

Chyba zależy od Thorgi :D

3

Wednesday, August 19th 2009, 7:33pm

na moj skromny gust to czysty pushing polaczony z szantazem. Godne pozalowania. Nie wiem jak inni ale ja w grze staram sie kierowac jakimis zasadami. Cos takiego zasluguje moim zdaniem tylko na pogarde. Zastanawiam sie jak wogole mozna cos takiego komus zaproponowac. W realu odpowiedz na taka propozycje bylaby dosc jednoznaczna :/

Prop

Intermediate

Posts: 199

Location: Opole

  • Send private message

4

Wednesday, August 19th 2009, 7:42pm

A ja, tak z czystej ciekawości, chciałbym wiedzieć, skąd wiesz o taki, zdarzeniu? Dostałeś takie ultimatum od kogoś ze Skorpionów?
I dlaczego tego nie zgłosiłeś?

Może w takiej sytuacji powinieneś poszukać silniejszego klanu, który by objął Cię protekcją i zajął się tymi Skorpionami?

EBO

Intermediate

Posts: 547

Location: Łódź

  • Send private message

5

Wednesday, August 19th 2009, 7:53pm

a ja mam pytanie z tego samego rzedu tylko inaczej
jak istnieje sytuacja ze 2 graczy maja armie i np 1 dnia 1 gracz wystawia armie taka ktora da sie skasowac przez 2 gracza i wbija expa a nastepnego dnia odwrotnie
czy to tez push :huh:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

6

Wednesday, August 19th 2009, 7:58pm

IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.

Push/pull to:

a notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
d Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
e Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.

This post has been edited 1 times, last edit by "Sunny" (Aug 19th 2009, 10:25pm)


7

Wednesday, August 19th 2009, 8:14pm

IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.

Push/pull to:

* Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.

A co to podpunkty od a do c ?

8

Wednesday, August 19th 2009, 9:22pm

Grave_Digger bajki opowiadasz

Na takie zarzuty powinnaś mieć jakieś dowody.
To że źli ludzie opowiadają różne rzeczy o różnych klanach, to nie znaczy, że tak jest.
Plotki, których na pewno nawet nie sprawdziłaś a powtarzasz. :wacko:

9

Wednesday, August 19th 2009, 9:56pm

Quoted

Więc proszę o odpowiedź, bo nigdzie się nie doszukałem nic konkretnego na ten temat w tabelach kar. Bardzo mi to podchodzi pod pushing.
To jest Misz-Masz a nie dział Skargi,
Grave_Digger pyta się czysto teoretycznie, więc sądzę że odpowiedzi były by wskazane przez osoby obeznane z tabelami kar i wiarygodne.Co jak i dlaczego.

Prop

Intermediate

Posts: 199

Location: Opole

  • Send private message

10

Wednesday, August 19th 2009, 9:56pm

A ja Ci wierzę. Dlatego chciałbym wiedzieć, jak się taki szantaż realizuje, jak się go dogaduje w szczegółach i w ogóle wszystko na temat.
Może też kiedyś czegoś takiego użyję na kilku niepokornych...

11

Wednesday, August 19th 2009, 9:58pm

Prop zanim to zrobisz, pomyśl o Thordze i jeszcze raz pomyśl, jeśli wynik przed i po będzie taki sam to "haraczuj" :D

Prop

Intermediate

Posts: 199

Location: Opole

  • Send private message

12

Wednesday, August 19th 2009, 10:20pm

Drastic, co tu myśleć? Pani Agata doskonale wie, jak wygląda sytuacja w grze. System zdobywania expa jest tak dziurawy, że inaczej pewnie się nie daje rozwijać hero.
Trzeba by dać bana dla całego TOP20 klanów i to po całości, żeby niedorajdy przestały płakać, że tracą notorycznie armie i wioski.

Tylko mi głupio trochę, że sam na to nie wpadłem wcześniej, moi bohaterowie byliby kilka (-naście) poziomów do przodu przez ten rok gry już prawie tutaj...

13

Wednesday, August 19th 2009, 10:52pm

Jak w przedszkolu silniejszy bije slabszego, to ten drugi ma dwie mozliwosci:
1) Poleciec z placzem do pani
2) Pogadac z kims jeszcze starszym/silniejszym, kto nie toleruje bicia slabszych, zeby go nauczyl dobrych manier.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

14

Wednesday, August 19th 2009, 11:11pm

Jak w przedszkolu silniejszy bije slabszego, to ten drugi ma dwie mozliwosci:
1) Poleciec z placzem do pani
2) Pogadac z kims jeszcze starszym/silniejszym, kto nie toleruje bicia slabszych, zeby go nauczyl dobrych manier.


Ale jest jedna zasadnicza różnica. W przedszkolu bicie jest zakazane, a w grze jest jej clu.

15

Wednesday, August 19th 2009, 11:27pm

Ta gra z nazwy to CZAS WOJNY - Panowie czy wojny są uczciwe? Czy wszystkie chwyty są dozwolone? Jak Niemcy napadali na Polskę to robili u nas referendum czy mogą?

jerzys

Unregistered

16

Wednesday, August 19th 2009, 11:36pm

A ja się przyznam, że kiedyś wpadłem na taki pomysł i próbowałem go zrealizować.
I wcale się tego nie wstydzę.

A było to tak:
pewna koalicja 5 dużych i silnych klanów (40+ osób) założyła (niespodziewanie, w ciągu pół godziny) na mój biedny i mały klan 4 oblegi jednocześnie (u mnie wtedy było 5 osób - 80 % klanu miało założonego oblega).
Oblegi wybroniliśmy (hehe), co spowodowało (jak ja to oceniam) pewien stan paniki w tamtych klanach.
Pojednawcze wiadomości o "pomyłce" "współpracy" "rozejmie" leciały stadami.
Szkoda mi się ich zrobiło (naturalna konsekwencja takiego zdarzenia jest taka że mój klan wstaje i robi tam porządek: stolice, stolice, stolice ....same stolice) i pomyślałem, że można by to inaczej załatwić.

I dlatego zaproponowałem, żeby każdy członek tamtych klanów zaatakował mnie jedną swoją najsilniejszą armią to zapomnę tamte przykre zdarzenie, którego na pewno żałują.

Moja - jakże szczodra propozycja - została odrzucona.

No cóż.
Dodam, że tamtej koalicji już nie ma i sporo ludzi już nie gra.
Co lepsi gracze zasilili inne, lepsze klany.

This post has been edited 1 times, last edit by "jerzys" (Aug 19th 2009, 11:58pm)


17

Thursday, August 20th 2009, 8:03am

b) atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
Czy wymuszenie armii do wybicia nie jest czasem ustawionym wynikiem starcia???

18

Thursday, August 20th 2009, 8:10am

No jest ustawianiem walk jak najbardziej.

19

Thursday, August 20th 2009, 11:02pm

Na takie zarzuty powinnaś mieć jakieś dowody

Mam dowody, ale przedstawie je dopiero jak będę pweien że jest za to kara - póki co narazie jeszcze na to za wcześnie.

Zresztą i bez tego OG może jak sądzę skontrolować u coponiektórych tempo przyrosu exp i przyświecić kto leci w kulki

20

Thursday, August 20th 2009, 11:09pm

Quoted

Quoted



Push to:

b) ... ustawianie wyniku starcia,

Quoted

Czy wymuszenie armii do wybicia nie jest czasem ustawionym wynikiem starcia???
Czyli jest to push, ale znając życie poszkodowane byłby ten co żąda haraczu i ten co haracz daje. :D
jak się mylę to poprawcie :D