You are not logged in.

[nie bug] Odbudowa armii

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 21st 2009, 10:03am

Odbudowa armii

W jednej z moich wsi chciałem odbudować armię...mimo że mam zarówno złoto jak i odpowiednie wydobycie wyskakuje mi info że nie mogę budować bo brak surowców lub niedozwolona ilość jednostek. O co kaman???Dodam że wczoraj miałem starcie w którym utraciłem część armii...system jakby nie widział tego i nie pozwala mi na jej odbudowę.

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Aug 24th 2009, 8:01am)

2

Friday, August 21st 2009, 10:16am

zrob relogin (wyloguj sie i zaloguj sie ponownie) lub zrob CTRL+F5

jezeli miales problem bledu 501 czy jak on tam byl to wylogowanie ci pomoze, lub po probie budowy napisze ci ze brak surowcow i wtedy CTRL+F5.

oczywiscie pomoze jezeli to ten problem o ktorym mysle.

jezeli nie pomoze to napisz czy jak klikniesz na max to ci sie wstawia jakas liczba woja czy nie ?

This post has been edited 1 times, last edit by "krowa" (Aug 21st 2009, 10:21am)

3

Friday, August 21st 2009, 10:18am

Sprawdź, czy masz również inne surowce i ich odpowiednie wydobycie.
Być może również wpisujesz nieprawidłową liczbę jednostek, na przykład więcej niż 5 (bez premium) lub 20(z premium).
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Friday, August 21st 2009, 1:17pm

Problem rozwiązany...dziękuję