Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Odbudowa armii

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 21.08.2009, 10:03

Odbudowa armii

W jednej z moich wsi chciałem odbudować armię...mimo że mam zarówno złoto jak i odpowiednie wydobycie wyskakuje mi info że nie mogę budować bo brak surowców lub niedozwolona ilość jednostek. O co kaman???Dodam że wczoraj miałem starcie w którym utraciłem część armii...system jakby nie widział tego i nie pozwala mi na jej odbudowę.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (24.08.2009, 08:01)


2

Friday, 21.08.2009, 10:16

zrob relogin (wyloguj sie i zaloguj sie ponownie) lub zrob CTRL+F5

jezeli miales problem bledu 501 czy jak on tam byl to wylogowanie ci pomoze, lub po probie budowy napisze ci ze brak surowcow i wtedy CTRL+F5.

oczywiscie pomoze jezeli to ten problem o ktorym mysle.

jezeli nie pomoze to napisz czy jak klikniesz na max to ci sie wstawia jakas liczba woja czy nie ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (21.08.2009, 10:21)


3

Friday, 21.08.2009, 10:18

Sprawdź, czy masz również inne surowce i ich odpowiednie wydobycie.
Być może również wpisujesz nieprawidłową liczbę jednostek, na przykład więcej niż 5 (bez premium) lub 20(z premium).
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Friday, 21.08.2009, 13:17

Problem rozwiązany...dziękuję

Podobne wątki