Nie jesteś zalogowany.

1

Saturday, 22.08.2009, 03:55

Przypomnienie hasła

mam konto na Jukatan, nick Pan_Pierec. Używam przegladarki Opera wiec ona zapamietyje hasła i tak też sie stało, ze hasło jest zapamietane w systemie i jak klikam zaloguj nie ma problemu.
Ale, i tu jest dopiero problem, kiedy szykowalem sie do wyjazdu chcialem uruchomic gre na laptopie i wielokrotne próby polaczenia sie do gry nie dawały rezultatu. Nie wiem. może wpisałem hasło z jakims błedem i tak zapamietal system? nie mam pojęcia. Wobec tego chcialem skorzystac z możliwości przypomnienia hasła; kliknąłem na przypomnuij hasło wpisałem adres mejlowy z ktorego rejestrowałem sie gry, dostałem komunikat
ze na ten adres mejlowy zostala wyslana wiadomosc dot. przypomnienia hasła i do tej pory tzn. od dwóch dni nie doszedl ten mejl do mnie.
Wczoraj w nocy ponowiłem probe - i też nie ma odpowiedzi; dzisiaj kolejny raz spróbowałem - i też nic.
Czy może jest to sprawa braku wspólpracy z poczta gmail.com??
czy mam zmienic adres mejlowy za dni premium i próbowac na nowy adres otrzymac zapomniane hasło??
A może jest jeszcze inna możliwosc??
pozdrawiam.
adres e-mail to lechmaciej1947@gmail.com, a ewentualny zamiennik to lechmaciej1947@tlen.pl
dzieki za odpowiedz niezaleznie od wyników

2

Sunday, 23.08.2009, 12:49

http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=premium&do=services -> zaloguje sie tam gdzie masz zapamietane hasło i sprawdź, jakie adres email jest przypisany do konta. Jeśli to rzeczywiscie ten gmail, to powiadomienie o zmianie hasła powinno przyjsc bardzo szybko (z tym serwer nigdy nie było problemów)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Monday, 24.08.2009, 07:52

nowe hasło zostało ręcznie wysłane na adres gmailowy (na ten adres jest zarejestrowane konto).
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny