You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 22nd 2009, 3:55am

Przypomnienie hasła

mam konto na Jukatan, nick Pan_Pierec. Używam przegladarki Opera wiec ona zapamietyje hasła i tak też sie stało, ze hasło jest zapamietane w systemie i jak klikam zaloguj nie ma problemu.
Ale, i tu jest dopiero problem, kiedy szykowalem sie do wyjazdu chcialem uruchomic gre na laptopie i wielokrotne próby polaczenia sie do gry nie dawały rezultatu. Nie wiem. może wpisałem hasło z jakims błedem i tak zapamietal system? nie mam pojęcia. Wobec tego chcialem skorzystac z możliwości przypomnienia hasła; kliknąłem na przypomnuij hasło wpisałem adres mejlowy z ktorego rejestrowałem sie gry, dostałem komunikat
ze na ten adres mejlowy zostala wyslana wiadomosc dot. przypomnienia hasła i do tej pory tzn. od dwóch dni nie doszedl ten mejl do mnie.
Wczoraj w nocy ponowiłem probe - i też nie ma odpowiedzi; dzisiaj kolejny raz spróbowałem - i też nic.
Czy może jest to sprawa braku wspólpracy z poczta gmail.com??
czy mam zmienic adres mejlowy za dni premium i próbowac na nowy adres otrzymac zapomniane hasło??
A może jest jeszcze inna możliwosc??
pozdrawiam.
adres e-mail to lechmaciej1947@gmail.com, a ewentualny zamiennik to lechmaciej1947@tlen.pl
dzieki za odpowiedz niezaleznie od wyników

2

Sunday, August 23rd 2009, 12:49pm

http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=premium&do=services -> zaloguje sie tam gdzie masz zapamietane hasło i sprawdź, jakie adres email jest przypisany do konta. Jeśli to rzeczywiscie ten gmail, to powiadomienie o zmianie hasła powinno przyjsc bardzo szybko (z tym serwer nigdy nie było problemów)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

3

Monday, August 24th 2009, 7:52am

nowe hasło zostało ręcznie wysłane na adres gmailowy (na ten adres jest zarejestrowane konto).
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny