You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

ww1975

Beginner

• "ww1975" started this thread

• Send private message

1

Saturday, August 22nd 2009, 10:40am

Problem z rozbudowa.

Od jakiegos czasu nie moge rozbudowac spichlerza, rynku i prau innych. O co chodzi???

EBO

Intermediate

• Send private message

2

Saturday, August 22nd 2009, 10:41am

brak surowcow
podaj id i serwer
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

ww1975

Beginner

• "ww1975" started this thread

• Send private message

3

Saturday, August 22nd 2009, 10:51am

Mam surowce tylko nie wyswietla mi po kliknieciu na budynek nic poza symbolami surowcow. nie ma opcji zbuduj, zniszcz.

EBO

Intermediate

• Send private message

4

Saturday, August 22nd 2009, 10:55am

to moze sproboj zaktualizowac przegladarke lub jezeli uzywasz innej niz mozilla ff to zainstaluj jej najnowsza wersje / lub wyczysc pamiec przegladarki (i/lub) catche
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Saturday, August 22nd 2009, 12:44pm

A najlepiej jak używacie ff to sobie w opcjach zaznaczcie automatyczne czyszczenie ciasteczek przy zamykaniu przeglądarki. Ja tak mam ustawione i jeszcze nigdy żadne problemy mi się nie zdarzyły. Tak samo mam ustawione czyszczenie pamięci podręcznej.

6

Monday, August 24th 2009, 8:02am

Jakiej przeglądarki używasz?
Zgaduję, że Internet Explorera 8.0
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny