Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 23.08.2009, 21:47

Atak, do którego nie doszło

Atakował mnie gracz xxx. Czas trwania napadu wynosił blisko 5 godzin. Na moment dojścia przygotowałem obronę, ale do ataku nie doszło z niejasnych przyczyn.Prawdopodobnie agresor w międzyczasie spalił wieś, z której pochodziła armia. Teraz ja mam jednak w atakowanej wsi stały komunikat:

W kierunku Twojej wioski zmierza wroga armia gracza xxx pochodząca z wioski [,]. Do walki zostało .

Nick agresora zastąpiłem.Reszta w oryginale.

Kiedy ten komunikat zniknie? Już nigdy?

ID 31126
Serwer T1

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 23.08.2009, 21:52

to niemozliwe aby agresor mogl skasowac wioske jezeli z owa byly powiazane jakies akcje armi :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Sunday, 23.08.2009, 22:08

Chyba masz racje. Ale równie dobrze mógł atakować armią ze wsi, która była oblegana. Armia mogła stać w sąsiedniej.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 23.08.2009, 22:16

podczas oblezenia armia nie moze opuscic wioski:)

edyt; sr niedoczytalem
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Monday, 24.08.2009, 10:18

Podaj nick agresora.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Monday, 24.08.2009, 11:55

Podesłałem nick na PW

Jakiś kłopot z odpowiedzią zaistniał?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Czarna_Mamba" (24.08.2009, 14:41)


7

Tuesday, 25.08.2009, 07:29

Nie ma na serwerze T1 gracza o takim nicku.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 26.08.2009, 09:58

Z tego co widzę w bazie, to nie ma żadnych armii zmierzających na Twoje wioski. Gdyby komunikat nadal występował, podaj id agresora oraz nazwę wioski, której dotyczy zgłoszenie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Thursday, 27.08.2009, 19:07

Nie byłem na forum jakiś czas.Przepraszam. Problem sam ustąpił po 1 dobie. Do zamknięcia.