Nie jesteś zalogowany.

41

Monday, 24.08.2009, 18:52

i wzajemnie za offtopic dla Elzutka bo co ja do tematu autora chcę wrócić to mi tych dwoje z chaosu (czyli Elzutek i stsmax) trolluje i do offtopu skłania.

42

Monday, 24.08.2009, 19:12

Czy jest tu ktoś z adminów a jeżeli tak to czy czyta na temat bugów?

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Monday, 24.08.2009, 19:14

Administracja pracuje w godzinach 8-16.

Powinieneś raczej jutro dostać odpowiedź :)

44

Monday, 24.08.2009, 21:56

RE: Problem z wskrzeszeniem herosa

Witam. Mam problem z herosem. Obecnie mam 2 wioski i dwóch żywych herosów ale w sumie 4 herosów (2 na tymczasowym "urlopie"). Jeżeli klikam na zakładkę "Bohater" to na liście herosów do wskrzeszenia pojawia się tylko jeden hero, natomiast drugiego nie ma:( Ale klikając na zbrojownie jest cały czas 4 herosów. Proszę o pomoc, gdyż zależy mi również na tym czwartym bohaterze - człowieku.
Nick w grze: GuardianAngel, serwer: Mezopotamia, Id: 12781
jezli masz 2 wioski to mozesz miec tylko 2 zywych bohaterow, glownego w stolicy oraz 1 z 3 mozesz wskrzesic w drugiej wiosce, jak chcesz wskrzesic czlowieka musisz zabic demona, albo postawic/zdobyc kolejna wioske.

najlepiej skasuj demona na lokacji i zobacz ilu bohaterow bedziesz mogl wskrzesic

45

Monday, 24.08.2009, 22:11

Już się naumiałem robić screeny U mnie wygląda to tak: jestem w trzeciej epoce, mam dwie wioski, dwóch żywych bohaterów i dwóch "na urlopie" - czyli w sumie czterech herosów - tylu właśnie widać w zbrojowni:
http://img208.imageshack.us/img208/408/t…wojny125112.jpg
a poniżej przedstawiam screena z zakładk


Chodzi o to, że w zakładce "bohater" jest anioł do wskrzeszenia a nie ma czwartego herosa. Ja w tej chwili go nie chcę wskrzesić. Martwi mnie to, że w ogóle nie będę mógł go wskrzesić:(

46

Monday, 24.08.2009, 22:34

moze system gry jest taki, ze jak masz 2 wioski to mozesz wybierac tylko z 3 bohaterow, by trzeba znalezc kogos kto tak jak Ty ma 2 wioski i 4 bohaterow i zobaczyc czy tez ma taki problem

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Monday, 24.08.2009, 22:42

kiedys ktos mial problem i mia chyba 4 epoke i mial 15 herosow widzial na kompie w pracy 14 a u siebie normalnie 15 nie wiem czemu tak bylo ale problem tego samego kalibru
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

jerzys

Nierejestrowany

48

Monday, 24.08.2009, 23:46

kiedys ktos mial problem i mia chyba 4 epoke i mial 15 herosow widzial na kompie w pracy 14 a u siebie normalnie 15 nie wiem czemu tak bylo ale problem tego samego kalibru
Ja mialem ten problem

bylo odwrotnie - hero - nie bylo ikony w zbrojowni a byl w oknie wskrzeszania.
okazało się ze w oknie zbrojowni łamała się tabelka z ikonami herosow i ikona ostatniego (15stego) hero trafiała do nowej linijki i chowała się pod tło (wraz z ikonką chował się link) - nie mozna bylo wejść do niego i zabrać przedmiotow.


u GA jest gorszy/inny problem.
hero zabity utratą wsi (w czasie oblegu byl gdzie indziej) nie pokazuje się jako opcja w oknie wskrzeszania :(

49

Tuesday, 25.08.2009, 05:22

Nie czytacie uważnie, ten błąd mam od 8 maja, zgłaszam go już po raz drugi, wspomniałam w tym temacie o zgłoszeniu z 15 sierpnia.

problem z bohaterem

Od czasu tego wypadku zmieniałam wszystkich herosów oprócz głównego oczywiście, kasowałam i zdobywałam wioski, zmieniłam nawet epokę, więc mi nie mówcie, że coś takiego pomoże. Zniknął przy obleganiu wiochy, stacjonował w innej, jest niewidoczny w zakładce wskrzeszania więc nie da się go wskrzesić bo nie klikniecie na czymś co nie istnieje:P przyjrzyjcie się dokładnie screenom , które wkleiłam i ja i GuardianAngel mamy ten sam problem:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Elzutek" (25.08.2009, 14:21)


50

Tuesday, 25.08.2009, 07:01

panowie i panie, blad zostal zgloszony a wasze posty i spamowanie nic nie wnosza tylko psuja temat i robia go ciezki do czytania. ostrzezenia slowne dla prawie wszystkich ktorzy zabrali glos w tym temacie. za dalsze takie docinki i posty poleca warny. poczekajcie az administracja sie tym zajmie w godzinach pracy.

51

Tuesday, 25.08.2009, 11:17

Cytat

dodane przez: Thorga, dla Konrada
upraszczając problem: są hero widoczni w zbrojowni, ale nie ma ich na liście do wskrzeszenia.

Nick w grze: GuardianAngel, serwer: Mezopotamia, ID: 12781
Nick w grze: Elzutek, ID: 531, Serwer: T1
Konrad pojawi się w czwartek, temat przypinam, proszę nie spamować.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (25.08.2009, 11:50)


52

Tuesday, 25.08.2009, 17:04

i po kłopocie
AKUMA

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Wednesday, 26.08.2009, 12:30

Powinniście już móc wskrzeszać martwych bohaterów.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

54

Wednesday, 26.08.2009, 12:56

Dziękuję!!!

Mój Aniołek jest już na miejscu:)

55

Wednesday, 26.08.2009, 14:24

Ja również bardzo dziękuję!!! Mój człowiek też już jest na miejscu:):):)