You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 15th 2009, 10:05am

problem z bohaterem

Witam
W wiosce mialem wskrzeszonego bohatera na 1 lvl, ale stacjonowal w innej. Wioske ta przejał inny gracz, a bohatera ktory z niej pochodzil nie moge wskrzesic w żadnej innej wiosce - po prostu wogole nie widze go w zakladkach "Bohater". Jest widoczny w zakładce "Zbrojownia" tylko.
Prosze o sprawdzenie i usuniecie problemu
Moje ID: 531
Serwer: T1

Pozdrawiam

2

Saturday, August 15th 2009, 11:32am

Ja mam dokładnie ten sam problem od 8 maja, oddawałam wioskę koledze i zniknął mi bohater, również widoczny jest tylko w zbrojowni. Miałam nadzieję, że przy zmianie epok ten problem zniknie, ale niestety dalej trwa.

ID 215
nick Elzutek
świat T2


Edith: Czy ktoś z administracji tej gry może mi odpowiedzieć kiedy błąd zostanie usunięty?

This post has been edited 2 times, last edit by "Elzutek" (Aug 20th 2009, 12:10am)


3

Monday, August 24th 2009, 3:30pm

Problem z wskrzeszeniem herosa


dodane przez: Thorga, dla Konrada
upraszczając problem: są hero widoczni w zbrojowni, ale nie ma ich na liście do wskrzeszenia.

Nick w grze: GuardianAngel, serwer: Mezopotamia, ID: 12781
Nick w grze: Elzutek, ID: 531, Serwer: T2

problem z bohaterem


Witam. Mam problem z herosem. Obecnie mam 2 wioski i dwóch żywych herosów ale w sumie 4 herosów (2 na tymczasowym "urlopie"). Jeżeli klikam na zakładkę "Bohater" to na liście herosów do wskrzeszenia pojawia się tylko jeden hero, natomiast drugiego nie ma:( Ale klikając na zbrojownie jest cały czas 4 herosów. Proszę o pomoc, gdyż zależy mi również na tym czwartym bohaterze - człowieku.
Nick w grze: GuardianAngel, serwer: Mezopotamia, Id: 12781

This post has been edited 6 times, last edit by "Thorga" (Aug 26th 2009, 10:10am)


EBO

Intermediate

Posts: 547

Location: Łódź

  • Send private message

4

Monday, August 24th 2009, 3:34pm

polecam mozille ff bo to moze byc wina przegladarki albo wyczysc historie i catch
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Monday, August 24th 2009, 3:45pm

Problem z wskrzeszeniem herosa

Niestety zmiana przeglądarki oraz czyszczenie historii niczego nie dało:(

6

Monday, August 24th 2009, 3:58pm

To nie jest wina przeglądarki, gram na 3 kompach w różnych miejscach i na różnych przeglądarkach, a problem wyżej opisany mam od maja. Jest zgłoszony, ale nikt nie zareagował na moje zgłoszenie:(

7

Monday, August 24th 2009, 4:33pm

Może jest osoba, do której można napisać celem rozwiązania tego problemu?

8

Monday, August 24th 2009, 4:34pm

A zapytajcie autora tematu gdzie on klika na tego herosa. Dziesięć do jednego że w stolicy i dla tego zdziwiony że tam ma tylko jednego podstawowego hero do wskrzeszenia. Niestety w stolicy żadnego innego nie wskrzesisz i to nie jest bug.

9

Monday, August 24th 2009, 4:37pm

Drogi Awatarze, nie w stolicy tylko we wszystkich wioskach, chodzi o to że bohater jest tylko w zbrojowni, a nie ma go w zakładce z bohaterami do wskrzeszania - manko na jedną sztukę- mnie on tylko służy w zbrojowni jako wieszak na ubrania:P

10

Monday, August 24th 2009, 4:41pm

Dokładnie tak... w żadnej z wiosek nie mogę wskrzesić herosa:( A tyle czasu go szkoliłem:(

11

Monday, August 24th 2009, 4:43pm

To zobacz co już nam dopisali - [ nie bug ]- więc możemy się pożegnać z tymi bohaterami, mam nadzieję, że więcej osób będzie miało tę przypadłość, może wtedy się zainteresują:P

12

Monday, August 24th 2009, 4:49pm

Tak ale pisali, że to nie jest bug jeżeli chodzi o wskrzeszanie herosów w stolicy.... a w naszym przypadku nie można wskrzesić bohatera w innych wioskach... w takim układzie moim zdaniem jest to bug!!!

13

Monday, August 24th 2009, 5:05pm

No jeżeli w innych wioskach to tak. Przyjmując że masz tam w tych wioskach pomnik bohatera bo inaczej to tylko tych z 1 lvl możesz wskrzesić :P
Elzutek a Ty wiesz co, tyle grasz, a jak nowicjusz piszesz :P

14

Monday, August 24th 2009, 5:11pm

Awatarze, ja gram praktycznie od początku serwera t1, ale nie nabijam postów byle gdzie i nie pcham się gdzie mnie nie proszą:P

15

Monday, August 24th 2009, 5:16pm

Elzutek ale czy widzisz coś w powyższych wypowiedziach moich co posty nabija czy raczej wypowiedzi które chciały by problem wyjaśnić ?
Wiesz staż nie oznacza że to co osoba ze "stażem" napisze jest że tak to określę "swięte". Ja tam wredniak jestem i nieraz docinam, ale staram się jeśli mogę ewentualne problemy w miarę obiektywnie oceniać i szukać odpowiedzi bo to służy nam, wszystkim w TE :P

I offtop się zrobił. No sorry. Już milknę.
Ciężko pominąć wroga milczeniem ;)

16

Monday, August 24th 2009, 5:17pm

Mam posąg bohatera w drugiej wiosce i mimo to nie mogę tam wskrzesić czwartego herosa:(

17

Monday, August 24th 2009, 5:20pm

Zrób skren z tej osady. Wejdź tam na herosa i skren daj co wtedy jest bo wiesz tak to wszyscy wszystko mogą pisać.

18

Monday, August 24th 2009, 5:21pm

I nie wskrzesisz, to jest po prostu bug:)
Ja mam wszędzie posągi i nic z tego, bohater nie istnieje w zakładce do wskrzeszania więc nie może być wskrzeszony, istnieje tylko i wyłącznie w zbrojowni o czym pisałam w zgłoszeniu 15.08.2009, ale nikt nie raczył nawet odpowiedzieć.

19

Monday, August 24th 2009, 5:26pm

Przepraszam czy mogę offtop znowu zrobić ? "pisałam" Elzutek to Ty toś kobita jest ?

20

Monday, August 24th 2009, 5:29pm

Owszem, baba która Ciebie leje:P
a teraz licz, mam 4 wioski więc powinna być różnica 4 paziów między zbrojownią z a zakładką bohatera:)
http://img220.imageshack.us/img220/1369/…00908241723.jpg
http://img517.imageshack.us/img517/9166/…00908241724.jpg
a może jakimś cudem mam 5 wiosek i sama o tym nie wiem:P