Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 24.08.2009, 15:43

Ochrona przed oblegami

wiem było to już x lat wałkowane i nadal powraca temat. Zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi dyskusjami w sytuacji gdy jest obleg na przejęcie wioski założony to wioska z której obleg został założony po jego zakończeniu nie ma ochrony. Ochronę ma tylko przejęta osada. A obustronna ochrona jest w przypadku oblegu na zamianę.
Otóż właśnie się przekonałem na Jukatanie że jest to za przeproszeniem g....no prawda.
Osoba x założyła obleg na przejęcie, obleg się zakończył osada y została przejęta i.... na osadę x nie da się założyć oblężenia bo jest "chroniona przez 23:xx godzin......"
Toż do cholery albo są jakieś zasady albo jest to na zasadzie, "a tutaj tak, a tam siak, a jeszcze gdzieś tam owak...."..............

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 24.08.2009, 16:02

zgłaszane wielokrotnie - gdzieś jest bug - raz jest ochronka a raz nie ma ;) i chyba nikt nie ma wpływu - albo nie może zgadnąć dlaczego tak się dzieje

3

Monday, 24.08.2009, 16:23

No ja dawnej uważałem że to niemożliwe. Teraz już wiem że kod jest spieprzony (za przeproszeniem) i jest to wszystko chyba na zasadzie losowości rozstrzygane..... (albo bug, niemniej w w/w przypadku nie sądzę by osoba obleg zakładająca po bug sięgnęła, raczej program jest schrzaniony.
)

4

Friday, 23.10.2009, 18:17

To ja dopisze się do tematu bo bug nadal istnieje i nie jeden stracił już przez to wioskę (np.Thorgal). Wczorej wymieniłem się z bodexem wiochami - zakończenie oblężenia 22 października 2009 17:44:08. http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9c2fdedc83 (samego raportu z oblężenia nie mam bo przez przypadek usunąłem, bodex też niema ale obleg wygrałem można zobaczyć że wioska jest u mnie). Zawsze było że po oblegu na zamianę ma się 24h ochronki na wszystkie wioski (nie raz sprawdzone) tymczasem podczas ochronki która powinienem mieć dyvid założył na mnie obleg - założenie oblężenia 2009-10-23 16:09:57 http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7c57133639 to może administracja w końcu naprawi to i zawsze będzie to ochronka na wszystkie wioski lub tylko jedną a nie raz jest na wszystkie a czasami tylko jedną.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Tomus-Gaw" (23.10.2009, 18:23)


5

Saturday, 24.10.2009, 07:54

Przy zamianie wiosek ochronkę na wszystkie wioski ma tylko przegrany, ten na którego jest założony obleg:)
zakładający ma ochronkę tylko na wioskę przejętą:P