Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 26.08.2009, 17:13

Reset statów, a noszenie przedmiotów

Zauważyłem pewną drobną nieścisłość w resetowaniu statów, a noszeniu przedmiotów, przykładowo w erze pierwszej, żeby było łatwiej to zaprezentować.
Jeżeli mamy te 1000 pkt, jest pewien niezbyt fajny sposób na założenie np. maczugi, albo tarczy bez potrzeby podnoszenia statów do 3 poziomu. Ogółem możemy się tak "bawić" z podstawowymi i początkowymi itemami, a nawet nie tylko... Możemy chodzić z mieczem, nawet nie mając na niego umiejętności!

Okazuje się, że przedmiot noszony, po resecie postaci i tak daje bonusy, jeżeli dobrze widzę (a innej opcji nie ma). Wybieramy z tych 1000 pkt (albo i więcej, jak nabijemy) np. walkę bronią białą na 3, następnie resetujemy postać - mamy z powrotem 1000 pkt, które mieliśmy, ale przedmiot założony i aktywny.

Dziwi mnie po prostu, że gra nie sprawdza czy aby na pewno posiadamy statystyki na dany przedmiot mimo resetu postaci. Ciągnąc dalej - możemy nabić 2k doświadczenia, dodać sobie wymagania, założyć przedmioty, zresetować i jechać dalej - mając inaczej porozkładane punkty, ale przedmioty na sobie.

Sprawdzić! :)

jerzys

Nierejestrowany

2

Wednesday, 26.08.2009, 17:31

większość wie o tym od dawna i wykorzystuje :) Ameryki nie odkryłeś ...

Zasada jest taka że umiejętności służą do ZAŁOŻENIA przedmiotu
jak już założysz - reszta jest nieistotna.

2K nie nabijesz, reset działa tylko do 1000 expa

Jest więcej takich ciekawostek - ale po co trąbić o tym ?
Mi osobiście większą przyjemność sprawiło samodzielne ich odkrycie niż dostanie na tacy ...

3

Wednesday, 26.08.2009, 17:40

Jerzys, więc wolałeś sobie wykorzystywać, niż napisać o tym temat i usprawnić grę? ;) W takim razie przyznałeś się do wykorzystywania błędów gry do swoich zysków :)



I nie bardzo mnie zrozumiałeś - nabiję sobie 2k exp, dodam sobie to np. do władania bronią białą i wciąż (chyba) mogę zresetować, bo nie posiadam 2100 exp na 2 poziom :)

Cytat

Mi osobiście większą przyjemność sprawiło samodzielne ich odkrycie niż dostanie na tacy ...
I nie chodzi o dawanie na tacy, a o zgłoszenie do poprawienia. Ale jak widzę poziom userów leży... 8|

4

Wednesday, 26.08.2009, 17:45

Nie wiem o co Ci chodzi tak zawsze było na BW jest tak samo poziom umiejetności jest potrzebny tylko po to zeby załozyc jakis item a do używania go już nie .

5

Wednesday, 26.08.2009, 22:10

są tez zwoje co podnoszą poziom umiejętności danej broni żeby tylko założyć broń i będzie sie trzymać

jerzys

Nierejestrowany

6

Friday, 28.08.2009, 00:18

Ale jak widzę poziom userów leży... 8|
To wycieczka osobista do mnie ? wypraszam sobie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (31.08.2009, 00:37)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 01.09.2009, 14:28

Co prawda nie stwarzało to jakichś niesamowitych metod kombinacji, ale zdecydowaliśmy, że dla porządku przedmioty z resetowanego bohatera będą zdejmowane.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker