Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] ataki na oblegajacych

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Buzz

Początkujący

  • "Buzz" started this thread

Postów: 29

Skąd: DeGie

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 27.08.2009, 17:17

ataki na oblegajacych

prosze sie przyjrzec tym atakom

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=487c6c8a75

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=93b2468705



Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=38efeab088

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4ddeb5034a

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5bba7d7e94

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1b1bb9b2f3

interesuja mnie szczegulnie dwa pierwsze od gory
cos mi sie w nich nie podoba
gracz REWANZ kontra oblegajaciK1M1 serwer 2
:thumbsup:

2

Thursday, 27.08.2009, 17:21

ja dorzucę. dwa razy atak poszedł na k1m1 w tym samym czasie i przy każdej walce wojsko k1m1 stawało nietknięte do walki czyli podsumowując k1m1 stracił 168 procarzy i 2 hoplitów podczas gdy de fakto jego armia liczyła TYLKO 90 procarzy i 1 hoplitę.
Jak to nie jest bug lub błąd w grze to ja jestem babieżem :P

A może będzie miał ujemny stan armii ???..... ?( i przy rozstrzygnięciu oblężenia te minus 78 procarzy i hoplita uderzą w jego własne wojska wspomagające :huh:

Aha poprawię kolegę. Nie dwa pierwsze linki tylko dwa ostatnie.

P.S. i zapytam jak oblegi rozbijać skoro z armią zakładającą takie numery idą.......

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (27.08.2009, 18:46)


3

Thursday, 27.08.2009, 20:38

oba ataki były wyprowadzone tak by uderzyć w tym samym czasie , ale przedobrzyliście:P
16:26:01 obaj co do sekundy zaatakowaliście i program wtedy bierze ten sam stan:)

4

Thursday, 27.08.2009, 20:39

to jest poprostu bład gry
serwer jest za głupi aby odróżnić,że to są 2 różne ataki,bo odbyły się w tej samej sekundzie
w tej samej sekundzie zostały wylosowane 2 armie do zaatakowania i serwer wylosował 2 razy to samo
AKUMA

5

Thursday, 27.08.2009, 20:52

oba ataki były wyprowadzone tak by uderzyć w tym samym czasie , ale przedobrzyliście:P
16:26:01 obaj co do sekundy zaatakowaliście i program wtedy bierze ten sam stan:)
Elzutek no ale w tym wypadku nie zaprzeczysz że to błąd jest że hej. I dla wyjaśnienia nie obaj tylko jeden i ten sam atakował.
Powiedz mi czy naprawdę sądzisz że tak powinno być ???.........

To teraz pomyśl że to ktoś od Was atakuje i miał by szansę obleg rozbić ale...... atak co do sekundy i dwa razy armia ma taki sam stan.... kpisz ????....................

Ok to teraz poproszę uwzględnić to "nadmiarowo ubite wojsko" w oblegu. Jak ma to być liczone ?

To jest ewidentny błąd i ten obleg powinien być anulowany wręcz :P

P.S. Choćby i sześć ataków w idealnie tym samym czasie weszło to nie powinno być sytuacji, że program nie uwzględnia strat po kolei tylko przy każdym ataku liczy pełną armię. W ten sposób zakładający obleg był by nie do ubicia.

Błąd jest i jak admini tego nie uwzględnią no to nie wiem.......

6

Thursday, 27.08.2009, 20:53

Jak to nie jest bug lub błąd w grze to ja jestem babieżem :P
Chciał byś niem być - jesteś tylko farmą jak twój cały sojusz

podpowiem wam co się stało
zapewne administratorzy nam pomogli i namieszali w kodzie tak żebyście nie mogli ściągnąć oblegu - możesz stworzyć nowy temat z lepszym tytułem machloja roku czy coś takiego

poza tym jak chcecie zdjąć obleg o trzeba mieć jeszcze czym to zrobić ale dziękujemy wam za expa - po co biegać i go szukać jak sam przychodzi :-)

Cytat

Ok to teraz poproszę uwzględnić to "nadmiarowo ubite wojsko" w oblegu. Jak ma to być liczone ?

To jest ewidentny błąd i ten obleg powinien być anulowany wręcz
tak czy siak nie ubilibyście bohatera więc o czym ty piszesz - zacznij w końcu korzystać z mózgownicy a nie bzdury piszesz

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "stsmax" (27.08.2009, 20:58)


7

Thursday, 27.08.2009, 21:02

Jak to nie jest bug lub błąd w grze to ja jestem babieżem :P
Chciał byś niem być - jesteś tylko farmą jak twój cały sojusz

podpowiem wam co się stało
zapewne administratorzy nam pomogli i namieszali w kodzie tak żebyście nie mogli ściągnąć oblegu - możesz stworzyć nowy temat z lepszym tytułem machloja roku czy coś takiego

poza tym jak chcecie zdjąć obleg o trzeba mieć jeszcze czym to zrobić ale dziękujemy wam za expa - po co biegać i go szukać jak sam przychodzi :-)
stsmax linki z raportami są podane. I każdy może sobie sprawdzić że jest błąd , a jak chcesz sobie pyskówki robić to ok. Ale najpierw wyjaśnij adminom i innym dla czego stało się tak jak w linkach widać. Wiesz co. Na razie to próbujesz i może czasem Ci się udaje mi jakiegoś hero ubić ale czy Ty rozumiesz że to co zgłaszamy to jest ewidentny błąd w grze który tak samo i Was może spotkać ?

Nie nie rozumiesz no to jeśli nie rozumiesz to znaczy że jesteś zbyt smarkaty.
I tyle.
Czekamy na analizę problemu ze strony adminów, a tym z chaosu co trollować próbują proponuję po banie ostrzegawczym.

P.S. i jeszcze używający "mózgownicy" stsmax policz ile procarzy zostało ubitych, a ile ich w oblegu było. Nie wierzysz to się zapytaj k1m1 ilu posłał. Co ma do rzeczy ubicie herosa jak ubitych zostało dwa razy tyle wojska ile on w ogóle wystawił ????

Nie dociera ? To tak jakbym ja (przepraszam bo aż se zaklnę) kur.....wa posłał sto halabard , a w ataku by mi to policzyło jako 200 halabard było by wtedy ok ?

Więc stsmax zamknij mordę że Ci już tak wręcz powiem.

Sorry mody, chcecie to mnie zbanujcie ale najpierw przeanalizujcie kto trolluje w tym wątku.....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (27.08.2009, 21:08)


Buzz

Początkujący

  • "Buzz" started this thread

Postów: 29

Skąd: DeGie

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 27.08.2009, 21:11

widze ze wielcy z CHAOSU probuja nawet tu wprowadzac chaos
tylko ze fakt jest taki ze to jest powazny blad i nalezy go wyeliminowac
wiec nie chwalcie sie expem bo ja tez na was solidnie zarobilem
i sami do mnie przyszliscie
wiec po co mam ganiac po calej mapie i szukac ofiar
:thumbsup:

9

Thursday, 27.08.2009, 21:17

do nich nie dociera że to co tu zgłaszamy to nie są jakieś "prywatne podchody", a błąd w grze i to poważny. No ale cóż.....

błąd który może dotknąć każdego bez względu na klan itp.
no ale weź przetłumacz takim że chodzi o usprawnienie gry i usunięcie błędów........

przeca oni tego nie zrozumieją.... z góry założą że to jakieś osobiste wycieczki i zaczną wyjeżdżać z takimi tekstami jak stsmax..... aż żal mi ich....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (27.08.2009, 21:22)


10

Thursday, 27.08.2009, 21:34

P.S. i jeszcze używający "mózgownicy" stsmax policz ile procarzy zostało ubitych, a ile ich w oblegu było. Nie wierzysz to się zapytaj k1m1 ilu posłał. Co ma do rzeczy ubicie herosa jak ubitych zostało dwa razy tyle wojska ile on w ogóle wystawił ????
ja nie mówię o procarzach tylko o unieważnieniu oblega - choć można by było bo zabawa dłużej by trwała
mówię o atakach waszych bohaterów - który niby z nich wszystkich nawet jakby atakowali tylko k1m1 zdjął by obleg???

najlepszy wasz bohater miał 141AA a k1m1 ma 84 obrony i 11 lekarek z tyłkiem więc niby który by go zdjął?? nawet jak byś miał po 1000 hopków i legionistów nie zdjął byś oblegu

błąd był oczywiście trzeba się do tego przyznać lecz nie zmienia on postaci wyniku oblegu

a co do zgłaszania błędów pyskówek i biadolenia i rozumienia problemów ludzi w grze to może w końcu zrozumiesz jak są odbierane twoje wszechstronne odpowiedzi na forum na tematy których nie ogarniasz ale poklikać musisz żeby nabić posta...

11

Thursday, 27.08.2009, 21:39

wiesz co Ty wszystko ogarniasz do tego stopnia że aż mi się nie chce z Tobą gadać.
W Twoich postach wyżej coś innego pisało. Nie na temat unieważnienia oblegu tylko "prywatne wycieczki" pod moim kątem spowodowane tylko i wyłącznie tym że zgłosiliśmy błąd.
Więc wiesz co. Żegnam......

Buzz

Początkujący

  • "Buzz" started this thread

Postów: 29

Skąd: DeGie

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 27.08.2009, 21:43

Panie stsmax może jednak trochę bardziej poprawnego języka zaczniesz używać, tu nie powinno być miejsca na "łacinę" i w zasadzie to powinno tyczyć każdego kto zabiera tu głos. Nie będę więcej polemizował na temat mojego postu, zgłosiłem błąd i to mnie tylko interesuje, jego rozwiązanie.
:thumbsup:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Buzz" (27.08.2009, 21:48)


13

Thursday, 27.08.2009, 21:52

...dlatego też dla każdej osoby, która znów napisze w tym temacie posta nie dotyczącego BEZPOŚREDNIO buga, obiecuje ostrzeżenie. Poczekajcie na wypowiedź adminów, sobie ponawrzucać możecie na PW/ircu/gg...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


14

Friday, 28.08.2009, 00:21

Sam jestem ciekaw co admini na to bo to bezprecedensowa sytuacja :)
Nie wiem czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego ale w takiej sytuacji to powinny się te armie połączyć jak na oblegu i walczyć razem. Albo serwer ustawia drugą armie w kolejce i dochodzi do walki najpierw z jedną a potem z drugą armią już po odjęciu strat. Bo w ten sposób faktycznie jest obrońca poszkodowany.

jerzys

Nierejestrowany

15

Friday, 28.08.2009, 00:25

Moim zdaniem to nie jest bład gry tylko tzw. lag

tez tak kiedys mialem - pech / szczęście zależnie od punktu widzenia

16

Friday, 28.08.2009, 07:33

Taka sytuacja zdarza się raz na milion - niestety nie ma na to sposobu, bo nie przeskoczymy praw fizyki.
Pomiędzy odczytem z bazy a następnie zapisem po wykonanej walce zawsze jest jakieś opóźnienie (czas na przeliczenie walki + zapis stanu po walce).
W tym czasie może zostać wysłane kolejne takie samo zapytanie (o aktualny stan armii).

wszystko to trwa ułamki sekundy, więc można powiedzieć, że mieliście mega niefarta :-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

17

Friday, 28.08.2009, 07:58

Więc chcesz powiedzieć, że nie ma możliwości gdy czas przybycia dwóch armii jest identyczny by zrobić coś w stylu kolejkowania walk lub tak jak wyżej pisano po prostu połączyć wtedy te dwie armie i przeliczyć walkę tak jak np. przy finale oblegu jest robione ?

Czy że po prostu nie chce się Wam (z całym szacunkiem) bo jak napisałaś taka sytuacja zdarza się raz na milion więc po co się męczyć ?....... :thumbdown:

18

Friday, 28.08.2009, 08:19

ten obleg mieliście i tak w plecy,więc po co go anulowaći admini nie będą się męczyć tylko po to żebyśmy zdobyli sobie wioske więcej
pech tym razem był po waszej stronie i nie ma co biadolić
a co do expienia na oblegach, to Cieszcie się,że dla mnie miejsca nie starczyło,bo chętnie przyjołbym na klate wszystkie wasze ataki ;>
i tak jak stsmax napisał:nie mieliście najmniejszej szansy zdjąć tego oblegu :D
AKUMA

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 28.08.2009, 08:24

Tu juz nawet nie chodzi o sam obleg tylko o fakt ze nastapil bardzo perfidny bug i zeby nawet jakby mial sie juz nei zdazyc to zeby w przypadku ewentualnosci go usunac ...
Chaos wiem ze jestesmy sojusznikami nie chce nic mowiec ale wasza pycha juz w tym watku dala o sobie znac( komentarz ogar :thumbdown: )
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

20

Friday, 28.08.2009, 08:37

Napisałam wyraźnie, że nie da się go usunąć, bo wynika to z praw fizyki.
Dokładnie z zasady mówiącej, że istnieje największa możliwa we wszechświecie prędkość, jaką może poruszać się obiekt - prędkość światła.

Jeśli uważasz to za buga, to pisz do Pana Boga, Allaha lub Ślepego Przypadku (w zależności w co tam wierzysz).

Teleportacji nie wynaleziono - dlatego też nie ma możliwości, żeby w dokładnie tym samym punkcie czasu zrobić odczyt i zapis do bazy.
Zawsze będzie opóźnienie, ograniczone prędkością przesyłania impulsów elektrycznych w procesorze przy wykonywaniu operacji.

Nawet jak będą coraz szybsze komputery i opóźnienie będzie coraz mniejsze, to i tak zawsze zostaje luka czasowa, w którą się zawsze może ktoś wbić.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki