You are not logged in.

[rozwiązany] ataki na oblegajacych

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Buzz

Beginner

• "Buzz" started this thread

• Send private message

1

Thursday, August 27th 2009, 5:17pm

ataki na oblegajacych

prosze sie przyjrzec tym atakom

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=487c6c8a75

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=93b2468705

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=38efeab088

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4ddeb5034a

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5bba7d7e94

Link do wiadomości hint
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1b1bb9b2f3

interesuja mnie szczegulnie dwa pierwsze od gory
cos mi sie w nich nie podoba
gracz REWANZ kontra oblegajaciK1M1 serwer 2
:thumbsup:

2

Thursday, August 27th 2009, 5:21pm

ja dorzucę. dwa razy atak poszedł na k1m1 w tym samym czasie i przy każdej walce wojsko k1m1 stawało nietknięte do walki czyli podsumowując k1m1 stracił 168 procarzy i 2 hoplitów podczas gdy de fakto jego armia liczyła TYLKO 90 procarzy i 1 hoplitę.
Jak to nie jest bug lub błąd w grze to ja jestem babieżem :P

A może będzie miał ujemny stan armii ???..... ?( i przy rozstrzygnięciu oblężenia te minus 78 procarzy i hoplita uderzą w jego własne wojska wspomagające :huh:

Aha poprawię kolegę. Nie dwa pierwsze linki tylko dwa ostatnie.

P.S. i zapytam jak oblegi rozbijać skoro z armią zakładającą takie numery idą.......

This post has been edited 2 times, last edit by "Awatar" (Aug 27th 2009, 6:46pm)

3

Thursday, August 27th 2009, 8:38pm

oba ataki były wyprowadzone tak by uderzyć w tym samym czasie , ale przedobrzyliście:P
16:26:01 obaj co do sekundy zaatakowaliście i program wtedy bierze ten sam stan:)

4

Thursday, August 27th 2009, 8:39pm

to jest poprostu bład gry
serwer jest za głupi aby odróżnić,że to są 2 różne ataki,bo odbyły się w tej samej sekundzie
w tej samej sekundzie zostały wylosowane 2 armie do zaatakowania i serwer wylosował 2 razy to samo
AKUMA

5

Thursday, August 27th 2009, 8:52pm

oba ataki były wyprowadzone tak by uderzyć w tym samym czasie , ale przedobrzyliście:P
16:26:01 obaj co do sekundy zaatakowaliście i program wtedy bierze ten sam stan:)
Elzutek no ale w tym wypadku nie zaprzeczysz że to błąd jest że hej. I dla wyjaśnienia nie obaj tylko jeden i ten sam atakował.
Powiedz mi czy naprawdę sądzisz że tak powinno być ???.........

To teraz pomyśl że to ktoś od Was atakuje i miał by szansę obleg rozbić ale...... atak co do sekundy i dwa razy armia ma taki sam stan.... kpisz ????....................

Ok to teraz poproszę uwzględnić to "nadmiarowo ubite wojsko" w oblegu. Jak ma to być liczone ?

To jest ewidentny błąd i ten obleg powinien być anulowany wręcz :P

P.S. Choćby i sześć ataków w idealnie tym samym czasie weszło to nie powinno być sytuacji, że program nie uwzględnia strat po kolei tylko przy każdym ataku liczy pełną armię. W ten sposób zakładający obleg był by nie do ubicia.

Błąd jest i jak admini tego nie uwzględnią no to nie wiem.......

6

Thursday, August 27th 2009, 8:53pm

Chciał byś niem być - jesteś tylko farmą jak twój cały sojusz

podpowiem wam co się stało
zapewne administratorzy nam pomogli i namieszali w kodzie tak żebyście nie mogli ściągnąć oblegu - możesz stworzyć nowy temat z lepszym tytułem machloja roku czy coś takiego

poza tym jak chcecie zdjąć obleg o trzeba mieć jeszcze czym to zrobić ale dziękujemy wam za expa - po co biegać i go szukać jak sam przychodzi :-)

Quoted

Ok to teraz poproszę uwzględnić to "nadmiarowo ubite wojsko" w oblegu. Jak ma to być liczone ?

To jest ewidentny błąd i ten obleg powinien być anulowany wręcz
tak czy siak nie ubilibyście bohatera więc o czym ty piszesz - zacznij w końcu korzystać z mózgownicy a nie bzdury piszesz

This post has been edited 1 times, last edit by "stsmax" (Aug 27th 2009, 8:58pm)

7

Thursday, August 27th 2009, 9:02pm

Chciał byś niem być - jesteś tylko farmą jak twój cały sojusz

podpowiem wam co się stało
zapewne administratorzy nam pomogli i namieszali w kodzie tak żebyście nie mogli ściągnąć oblegu - możesz stworzyć nowy temat z lepszym tytułem machloja roku czy coś takiego

poza tym jak chcecie zdjąć obleg o trzeba mieć jeszcze czym to zrobić ale dziękujemy wam za expa - po co biegać i go szukać jak sam przychodzi :-)
stsmax linki z raportami są podane. I każdy może sobie sprawdzić że jest błąd , a jak chcesz sobie pyskówki robić to ok. Ale najpierw wyjaśnij adminom i innym dla czego stało się tak jak w linkach widać. Wiesz co. Na razie to próbujesz i może czasem Ci się udaje mi jakiegoś hero ubić ale czy Ty rozumiesz że to co zgłaszamy to jest ewidentny błąd w grze który tak samo i Was może spotkać ?

Nie nie rozumiesz no to jeśli nie rozumiesz to znaczy że jesteś zbyt smarkaty.
I tyle.
Czekamy na analizę problemu ze strony adminów, a tym z chaosu co trollować próbują proponuję po banie ostrzegawczym.

P.S. i jeszcze używający "mózgownicy" stsmax policz ile procarzy zostało ubitych, a ile ich w oblegu było. Nie wierzysz to się zapytaj k1m1 ilu posłał. Co ma do rzeczy ubicie herosa jak ubitych zostało dwa razy tyle wojska ile on w ogóle wystawił ????

Nie dociera ? To tak jakbym ja (przepraszam bo aż se zaklnę) kur.....wa posłał sto halabard , a w ataku by mi to policzyło jako 200 halabard było by wtedy ok ?

Więc stsmax zamknij mordę że Ci już tak wręcz powiem.

Sorry mody, chcecie to mnie zbanujcie ale najpierw przeanalizujcie kto trolluje w tym wątku.....

This post has been edited 1 times, last edit by "Awatar" (Aug 27th 2009, 9:08pm)

Buzz

Beginner

• Send private message

8

Thursday, August 27th 2009, 9:11pm

widze ze wielcy z CHAOSU probuja nawet tu wprowadzac chaos
tylko ze fakt jest taki ze to jest powazny blad i nalezy go wyeliminowac
wiec nie chwalcie sie expem bo ja tez na was solidnie zarobilem
i sami do mnie przyszliscie
wiec po co mam ganiac po calej mapie i szukac ofiar

9

Thursday, August 27th 2009, 9:17pm

do nich nie dociera że to co tu zgłaszamy to nie są jakieś "prywatne podchody", a błąd w grze i to poważny. No ale cóż.....

błąd który może dotknąć każdego bez względu na klan itp.
no ale weź przetłumacz takim że chodzi o usprawnienie gry i usunięcie błędów........

przeca oni tego nie zrozumieją.... z góry założą że to jakieś osobiste wycieczki i zaczną wyjeżdżać z takimi tekstami jak stsmax..... aż żal mi ich....

This post has been edited 1 times, last edit by "Awatar" (Aug 27th 2009, 9:22pm)

10

Thursday, August 27th 2009, 9:34pm

P.S. i jeszcze używający "mózgownicy" stsmax policz ile procarzy zostało ubitych, a ile ich w oblegu było. Nie wierzysz to się zapytaj k1m1 ilu posłał. Co ma do rzeczy ubicie herosa jak ubitych zostało dwa razy tyle wojska ile on w ogóle wystawił ????
ja nie mówię o procarzach tylko o unieważnieniu oblega - choć można by było bo zabawa dłużej by trwała
mówię o atakach waszych bohaterów - który niby z nich wszystkich nawet jakby atakowali tylko k1m1 zdjął by obleg???

najlepszy wasz bohater miał 141AA a k1m1 ma 84 obrony i 11 lekarek z tyłkiem więc niby który by go zdjął?? nawet jak byś miał po 1000 hopków i legionistów nie zdjął byś oblegu

błąd był oczywiście trzeba się do tego przyznać lecz nie zmienia on postaci wyniku oblegu

a co do zgłaszania błędów pyskówek i biadolenia i rozumienia problemów ludzi w grze to może w końcu zrozumiesz jak są odbierane twoje wszechstronne odpowiedzi na forum na tematy których nie ogarniasz ale poklikać musisz żeby nabić posta...

11

Thursday, August 27th 2009, 9:39pm

wiesz co Ty wszystko ogarniasz do tego stopnia że aż mi się nie chce z Tobą gadać.
W Twoich postach wyżej coś innego pisało. Nie na temat unieważnienia oblegu tylko "prywatne wycieczki" pod moim kątem spowodowane tylko i wyłącznie tym że zgłosiliśmy błąd.
Więc wiesz co. Żegnam......

Buzz

Beginner

• Send private message

12

Thursday, August 27th 2009, 9:43pm

Panie stsmax może jednak trochę bardziej poprawnego języka zaczniesz używać, tu nie powinno być miejsca na "łacinę" i w zasadzie to powinno tyczyć każdego kto zabiera tu głos. Nie będę więcej polemizował na temat mojego postu, zgłosiłem błąd i to mnie tylko interesuje, jego rozwiązanie.

This post has been edited 1 times, last edit by "Buzz" (Aug 27th 2009, 9:48pm)

13

Thursday, August 27th 2009, 9:52pm

...dlatego też dla każdej osoby, która znów napisze w tym temacie posta nie dotyczącego BEZPOŚREDNIO buga, obiecuje ostrzeżenie. Poczekajcie na wypowiedź adminów, sobie ponawrzucać możecie na PW/ircu/gg...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

14

Friday, August 28th 2009, 12:21am

Sam jestem ciekaw co admini na to bo to bezprecedensowa sytuacja :)
Nie wiem czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego ale w takiej sytuacji to powinny się te armie połączyć jak na oblegu i walczyć razem. Albo serwer ustawia drugą armie w kolejce i dochodzi do walki najpierw z jedną a potem z drugą armią już po odjęciu strat. Bo w ten sposób faktycznie jest obrońca poszkodowany.

jerzys

Unregistered

15

Friday, August 28th 2009, 12:25am

Moim zdaniem to nie jest bład gry tylko tzw. lag

tez tak kiedys mialem - pech / szczęście zależnie od punktu widzenia

16

Friday, August 28th 2009, 7:33am

Taka sytuacja zdarza się raz na milion - niestety nie ma na to sposobu, bo nie przeskoczymy praw fizyki.
Pomiędzy odczytem z bazy a następnie zapisem po wykonanej walce zawsze jest jakieś opóźnienie (czas na przeliczenie walki + zapis stanu po walce).
W tym czasie może zostać wysłane kolejne takie samo zapytanie (o aktualny stan armii).

wszystko to trwa ułamki sekundy, więc można powiedzieć, że mieliście mega niefarta :-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

17

Friday, August 28th 2009, 7:58am

Więc chcesz powiedzieć, że nie ma możliwości gdy czas przybycia dwóch armii jest identyczny by zrobić coś w stylu kolejkowania walk lub tak jak wyżej pisano po prostu połączyć wtedy te dwie armie i przeliczyć walkę tak jak np. przy finale oblegu jest robione ?

Czy że po prostu nie chce się Wam (z całym szacunkiem) bo jak napisałaś taka sytuacja zdarza się raz na milion więc po co się męczyć ?....... :thumbdown:

18

Friday, August 28th 2009, 8:19am

ten obleg mieliście i tak w plecy,więc po co go anulowaći admini nie będą się męczyć tylko po to żebyśmy zdobyli sobie wioske więcej
pech tym razem był po waszej stronie i nie ma co biadolić
a co do expienia na oblegach, to Cieszcie się,że dla mnie miejsca nie starczyło,bo chętnie przyjołbym na klate wszystkie wasze ataki ;>
i tak jak stsmax napisał:nie mieliście najmniejszej szansy zdjąć tego oblegu :D
AKUMA

EBO

Intermediate

• Send private message

19

Friday, August 28th 2009, 8:24am

Tu juz nawet nie chodzi o sam obleg tylko o fakt ze nastapil bardzo perfidny bug i zeby nawet jakby mial sie juz nei zdazyc to zeby w przypadku ewentualnosci go usunac ...
Chaos wiem ze jestesmy sojusznikami nie chce nic mowiec ale wasza pycha juz w tym watku dala o sobie znac( komentarz ogar :thumbdown: )
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

20

Friday, August 28th 2009, 8:37am

Napisałam wyraźnie, że nie da się go usunąć, bo wynika to z praw fizyki.
Dokładnie z zasady mówiącej, że istnieje największa możliwa we wszechświecie prędkość, jaką może poruszać się obiekt - prędkość światła.

Jeśli uważasz to za buga, to pisz do Pana Boga, Allaha lub Ślepego Przypadku (w zależności w co tam wierzysz).

Teleportacji nie wynaleziono - dlatego też nie ma możliwości, żeby w dokładnie tym samym punkcie czasu zrobić odczyt i zapis do bazy.
Zawsze będzie opóźnienie, ograniczone prędkością przesyłania impulsów elektrycznych w procesorze przy wykonywaniu operacji.

Nawet jak będą coraz szybsze komputery i opóźnienie będzie coraz mniejsze, to i tak zawsze zostaje luka czasowa, w którą się zawsze może ktoś wbić.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny