Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 28.08.2009, 23:10

Ruch armii a oblężenie ...

Przykład.

Wojsko A1 z wioski A robi przemarsz do wioski B, w trakcie przemarszu ktoś oblega wioskę A, zawsze dało się anulować marsz i wrócić do wioski A.

Teraz tak się nie da, to celowy zabieg czy nie?, czy może to odosobniony przypadek.
Czy mi się tylko co pomieszało? :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (28.08.2009, 23:21)


2

Friday, 28.08.2009, 23:30

...z tego co wiem, na własnym przykładzie było tak, ze jesli armia z wioski A przenosiła surkę do B i miała zanzaczoną opcje powrotu to wróciła do A. Bynajmniej u mnie tak było podczas oblegu...nie próbowałem anulować marszu ale wg mnie po anulowaniu tez powinna wrócić bo to w sumie ta sama sytuacja...chyba, ze potraktowano to jak bug i poprawiono...

3

Friday, 28.08.2009, 23:32

Jeśli poprawiono to na niekorzyść, bo zawsze dawało to trochę większą możliwość strategii.

4

Tuesday, 08.09.2009, 20:21

Dostane odp.? :D

Zielonyy

Początkujący

Postów: 17

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 08.09.2009, 21:12

z tego co pamiętam to pól roku temu też sie nie dało anulować.
TUTORIAL - pytania, sugestie, braki, nieścisłości, błędy, literówki...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Zielonyy" (08.09.2009, 21:20)


6

Tuesday, 08.09.2009, 21:20

Dało się chyba, niech się admini wypowiedzą.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 28.09.2009, 13:55

Anulować się nie da, natomiast autopowrót działa.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Tuesday, 29.09.2009, 08:47

A przy okazji. Jak heros będzie akurat na lokacji specjalnej i zostanie obleg założony to wtedy wraca do wioski ? W końcu to też jakby autopowrót jest.

10

Tuesday, 29.09.2009, 08:58

tak.
bo niby gdzie ma wrócić?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Tuesday, 29.09.2009, 10:01

Kiedyś można było kliknąć anuluj i oddział wracał do wioski z której wyruszył nawet gdy była oblegana teraz się nie da, zostało to zmienione w jakimś patchu przypadkowo tak mi się wydaje.
Czy była by możliwość przywrócenia tego gdyż daje to dodatkowe możliwości strategiczne w grze.?

12

Tuesday, 29.09.2009, 12:39

no napewno takie rozwiazanie daloby mozliwosc manewru i zwiekszyloby mozliwosc obrony wiekszej ilosci wiosek niz 1 (bo teraz tylko na 1 mozna sie skupic).

jerzys

Nierejestrowany

13

Tuesday, 29.09.2009, 14:27

wydaje mi się że założenie jest takie że po rozpoczęciu oblega nie można zmieniać położenia armii związanych z obleganą wioską.

Kliknięcie "anuluj" - zawrócenie armii to bardzo duża zmiana juz po rozpoczęciu oblega.
Czy przypadkiem czy specjalnie jest teraz tak jak (moim zdaniem) powinno być - nie można modyfikować ruchu armii związanych z obleganą wioską.