Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] bląd po oblegu

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 29.08.2009, 11:36

bląd po oblegu

Armia zamiast wracać to jej czas rośnie w minus T1 mezopotamia wioska 60-276

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 29.08.2009, 12:54

Podaj swoje id w grze (widoczne w linku do profilu).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Saturday, 29.08.2009, 14:10

id 26654

4

Saturday, 29.08.2009, 16:35

błąd

podałem id 2,5 godziny temu, a armia jak się cofała, tak cofa nadal, to jest aż taki duży problem? :pinch:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 29.08.2009, 16:44

Czas pracy administracji Pn-Pt w godz. 8.00-16.00


edytka do postu nizej zeby nie spamic : Oni nie kasuja robi to za nich odpowiedni system 8)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "EBO" (29.08.2009, 17:16)


6

Saturday, 29.08.2009, 16:59

czas pracy

dobre, ale kasę kasują 24h x 365 dni w roku :thumbsup:

7

Saturday, 29.08.2009, 17:47

no popatrz, a czy może Ty im coś płacisz przez 24h i 365 dni w roku ?

Jak rany skończcie z takimi argumentami. Bo np. w każdym jednym urzędzie czy zakładzie pracy nikt nie pracuje na okrągło 24h na dobę przez cały rok więc niby czemu admini z TE mają być wyjątkiem ? To są jakieś cyborgi czy jak ? :rotfl:

8

Saturday, 29.08.2009, 18:10

Armia - NOWA 2

Armia wspomaga oblegających wioskę Zgierz [60,276].
Czas do końca: -31102 s

a obleg zakończył się rano:(

9

Saturday, 29.08.2009, 18:26

usuwanie problemów w weekend

W związku z tym, iż urzędy w sobotę i niedzielę sa zamknięte, proponuję żeby admin TE w piątek o 16.00 opuszczał hebel od prądu w serwerowni TE i włączał w poniedziąłek rano :thumbsup:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 29.08.2009, 18:31

idz ty .... w roku szkolnym dla uczniow ( np dla mnie )w weekend jak sie jest w domu i sie nudzi to te to najlepsze zajecie ;)

mam nadzieje ze to byl glupi zart X(
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

11

Saturday, 29.08.2009, 18:54

chciałbym pograć i nie mogę

Armia - NOWA 2

Armia wspomaga oblegających wioskę Zgierz [60,276].
Czas do końca: -33861 s

12

Saturday, 29.08.2009, 18:59

Każdy kolejny twój post (spam dokładnie) o tym samym przedłuża czas naprawienia tego przez administrację o kolejny dzień.

Więc albo się mile przymkniesz - przestaniesz spamować - i poczekasz cierpliwie aż admini ci pomogą, albo będą się specjalnie ociągać.
Nie problem administracji że ty nie masz życia i siedzisz przed kompem 24h/dobe, oni mają własne życie, rodzine, dzieci - więc zachowuj się kulturalnie...

13

Saturday, 29.08.2009, 19:05

yowi

widzę, że ty masz co robić, rodzinę, dzięci, babcię i teściową skoro też tu siedziśz i banialuki wypisujesz :thumbsup: :thumbsup:

14

Saturday, 29.08.2009, 19:34

człowieku. Ja rozumiem że taka sytuacja jest denerwująca, ale Ty też zrozum, że pisząc non-stop jedno i to samo i to jeszcze głupoty jak wyłączanie serwerowni itp. nie sprawisz że szybciej problem zostanie usunięty.



Po prostu skoro admina nie ma to choćby tu co minutę posty pisał i wrzeszczał to nikt Ci nie pomoże. Więc po co nerwy szarpać i sobie i innym. Niestety miałeś pecha że trafiło Ci się to w sobotnie popołudnie i trzeba zęby zacisnąć i jakoś to przetrzymać.

A teksty o płaceniu adminom zachowaj dla siebie. Premium jest dobrowolne i nikt nikogo nie zmusza by za nie płacić, a z tytułu korzystania z tej gry żadnych opłat typu abonament nie uiszczasz.



To chyba tyle. Jak chcesz to pisz kolejne posty. Może one jakąś telepatyczną moc będą miały i sprawią że admin nagle swoje życie porzuci bo komputer jest najważniejszy :D :D :D

15

Saturday, 29.08.2009, 20:15

Awatar i EBO widzę że wy tylko czyhacie na to aż ktoś napisze w temacie w którym są liczone posty po to żeby jak najwięcej nabić sobie postów spamem ....


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

16

Saturday, 29.08.2009, 20:23

Pablo a co Ty właśnie robisz ? My przynajmniej odnośnie tematu piszemy. Ty kompletnie nic związanego z tematem. Więc kto sobie spamem, a w twoim przypadku to offtopiciem nabija posty ?

17

Saturday, 29.08.2009, 22:10

może nowi po przeczytaniu tych postów (nie spamów) zastanowią się czy warto w to grać

skoro wszyscy mają to głeboko w dupie!!!


Armia - NOWA 2

Armia wspomaga oblegających wioskę Zgierz [60,276].
Czas do końca: -45433 s

?(

18

Saturday, 29.08.2009, 22:51

własnie o to chodzi

jeśli administrator ma w dupie, to trudno, nic nie poradzę, ale mam nadzieję, że administrator i właściciel to różne osoby... normalnie już bylby pozew, ale zobaczymy... niech prawnicy rozzsądzą, czy bezkarnie można kogoś oszukiwać za 7zł i 1000000zł

a tak poza tym, żenada, starałem sie, grałem uczciwię i lipa... na pewno zamieszczę na wszystkich forach jakie znam!!!!!!!! pa,pa

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Sunday, 30.08.2009, 00:00

dobra stary zacznijmy od zasad forum nie rob multipostow bo za to jak tylko wejdzie admin masz warna extra
administratorzy to tez ludzie ...(nie bd klnol z twojego powodu bo ja warna w porownaniu do cb nie chce dostac) i zrozum to czy chcesz czy nie opinie wystawisz twoja sprawa, pozew i prawnicy no poprostu tego tekstu stary jeszce nie slyszalem

Cytat

a tak poza tym, żenada, starałem sie, grałem uczciwię i lipa...
to juz nie musisz sie chwalic jak grasz w inne gry ( tu nie mozesz tak bo sa osoby ktore do tego nei dopuszczaja)


ogarnij troche przespij sie czy jak jutro tez masz dzien moze akurat konrad albo inny administrator dla sw spokoju wejdzie na forum i ci pomoze :wacko:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

20

Sunday, 30.08.2009, 07:24

A pozew mógł byś złożyć gdbyś musiał zapłacić za tą grę i w zamian za to miał obiecane całodobowe wsparcie. Niemniej Premium jest dobrowolne i za tą kwotę premium otrzymujesz TYLKO kilka udogodnień w grze. Nic więcej. Czyli każdy prawnik by Cię wyśmiał bo akurat to za co płacisz to otrzymujesz.

I koniec z mojej strony bo faktycznie nie ma sensu ciągnąć dyskusji z tym osobnikiem.