Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 30.08.2009, 12:00

Raportownik

Czy moglibyście odświeżyć plik raportownik.exe, chciałam pobrac ale uległ przedawnieniu...

2

Sunday, 30.08.2009, 21:54

Program raportownik jest od wersji 1.5.1 hostowany na serwerze z raportami (dokładny link to http://alkuzad.t35.com/program/Raportownik%201.5.2.rar). Zablokowałem tylko dostęp do serwerów poprzez zmiane hasła by podczas prac nad nową wersją nikt nie zmieniał bazy. Pliki nie są hostowane na rapidzie czy innych takich :)

Nowa wersja bedzie dostepna jak skoncze ostatni szlif :P

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


3

Monday, 31.08.2009, 09:20

Hmn... klikam na podany link i pojawia mi sie cała strona czegos takiego:"Rar!�Ď�s��
�������§7t �2�1��¸Ž�ż ŮśĄ��:3
� ���data\back.bmp�°Zb
aYQÍ�jó´°ľŠŃĽhé�:aBR]ŇUZ�Źč*Öé*�mjR6�Čmx$ ´�ľśŤÁŤăJÍM]§`˝Ó|i i­Av$^x7��ŠXŇ­ńx��`Ţo�şVb"

;(

4

Monday, 31.08.2009, 09:46

PPM > Zapisz element docelowy jako

Ale NIE RÓB TEGO bo i tak program narazie jest zawieszony.J ak dodam nastepna wersje dam adnotacje do tego tematu jak i do tematu Raportownika. Prosilbym tez o wszystko co dotyczy Raportownika pytac w przeznaczonym do tego temacie.

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


5

Monday, 31.08.2009, 10:59

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0