Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 30.08.2009, 15:06

Mroźna Zbroja łuskowa (3)

statow dokladnych nie mam bo zakopana w zlomie

ale pewnie kazdy zna ;)

ile moze byc warta??

2

Sunday, 30.08.2009, 18:22

Problem z zbrojami że nie ma jakiś fajnych zwojów na 3 sloty, chyba że nie znam jakiś.
50PH?

3

Sunday, 30.08.2009, 19:41

Drastic no co ty mówisz? Jak to nie ma fajnych zwojów na 3 sloty do zbroi??
A złowieszczy skowyt w ciemnościach lub złowrogie zawodzenie śmierci. Nie wspominając o 2-erowym zestawie zwojów podnoszących umiejętność władania bronią o 1 i... i dodających mega bonus dla hero +5HP i +10 udzwigu. No ale największym hitem są przecież 3-erowe zwoje dające hero +30HP i +2 do umiejętnosci władania bronią. Wiesz ile musiałem odbyć exp żeby zdobyć taki wypas i ile mi to radości przyniosło???

A żeby nie było offtopa to myślę że ok 49PH :)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 30.08.2009, 21:05

nie zapominajac o boskich czarach do zbroi :D

odemnie 75 pod koniec upartej licytacji
a tak normlnie to moze 30 - 40
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Sunday, 30.08.2009, 22:55

...wg mnie nawet 100ph od osób, szukających dobrej 3-slotowej zbroi...