You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, August 30th 2009, 3:06pm

Mroźna Zbroja łuskowa (3)

statow dokladnych nie mam bo zakopana w zlomie

ale pewnie kazdy zna ;)

ile moze byc warta??

2

Sunday, August 30th 2009, 6:22pm

Problem z zbrojami że nie ma jakiś fajnych zwojów na 3 sloty, chyba że nie znam jakiś.
50PH?

3

Sunday, August 30th 2009, 7:41pm

Drastic no co ty mówisz? Jak to nie ma fajnych zwojów na 3 sloty do zbroi??
A złowieszczy skowyt w ciemnościach lub złowrogie zawodzenie śmierci. Nie wspominając o 2-erowym zestawie zwojów podnoszących umiejętność władania bronią o 1 i... i dodających mega bonus dla hero +5HP i +10 udzwigu. No ale największym hitem są przecież 3-erowe zwoje dające hero +30HP i +2 do umiejętnosci władania bronią. Wiesz ile musiałem odbyć exp żeby zdobyć taki wypas i ile mi to radości przyniosło???

A żeby nie było offtopa to myślę że ok 49PH :)

EBO

Intermediate

Posts: 547

Location: Łódź

  • Send private message

4

Sunday, August 30th 2009, 9:05pm

nie zapominajac o boskich czarach do zbroi :D

odemnie 75 pod koniec upartej licytacji
a tak normlnie to moze 30 - 40
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Sunday, August 30th 2009, 10:55pm

...wg mnie nawet 100ph od osób, szukających dobrej 3-slotowej zbroi...