Nie jesteś zalogowany.

21

Saturday, 05.09.2009, 11:21

ja i tak mam juz bana ale tobie nalezy sie albo upomnienie albo ostrzeżenie za spam Lomnas upominał w poście żebyśmy wrócili do tematu bo spam sie robi

oczywiście zgłosiłem to juz ;]

22

Saturday, 05.09.2009, 13:04

Ban dla Leszcza za:

Spamowanie
Przeklinanie
Obrażanie

ogólnie trollowanie i braki podstawowej kultury.

Zamykam ten cyrk...Przepraszam wszystkich że tak późno.

PS - nie dajcie sie tak prowokować jak dziecku neo, nie warto ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Saturday, 05.09.2009, 14:15

Ja tam nic sie nie odzywałem, pomimo ze miałem ochotę "coś" napisać "P
Lescz mnie pobił na głowę swoimi tekstami :D ale fakt faktem - przeginka niezła...dzięki KC.

// Największe podziękowania należą się Lomnasowi za warnowanie na bieżąco :)
KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (05.09.2009, 14:42)


24

Monday, 07.09.2009, 08:00

leszczyku, czego najbardziej żałujesz?;)
że nie jestes w top, że nie jestes wśród najlepszych klanó, czy tego, ze nie jesteś aż tak dobrze rozwinięty jak inni?;)

bo jeśli komuś gierka naprawdę się nudzi, to ją po prostu rzuca, a nie wylewa żale na forum i straszy swoim powrotem ;)
No i poszło już będę miał bana na forum za to co powiem ale spokojnie ADMINY spotkamy się ;]

Drogi Graczy po pierwsze nie "leszczyku" mój nick na forum to "Leszcz"
po Drugie Ciach jakbym żałował że nie jestem w top to bym o tym napisał jeżeli chodzi o klan to wole mieć własny a jeżeli chodzi o rozwinięcie mam nadzieje że chodzi ci o grę o to też się nie martwię bo nie grałem od dawna a w mojej okolicy nie ma żadnych bossów co by mogli mi zagrozić ale że o tym nie pisze to nie pierdol Ciach głupot dobra?

A teraz coś od serca lubisz prowokować ludzi to dobrze że masz odwagę pisać szkoda że się nie spotkamy zobaczymy czy też byś chciał prowokować...
Więc Ciach uważaj bo kiedyś oberwiesz od kogoś i nie chodzi mi w cale o grę gadam teraz o rzeczywistym świecie. [mam nadzieje że zrozumiałeś to co do ciebie pisze jeśli nie rozumiesz to już nie moje sprawa...Ciach sobie dalej te swoje głupotki i prowokuj mnie dalej kiedyś cie znajdę]
Nowy profil na forum już czeka....

Wulgaryzmy=>Warn
Niektórzy to się nigdy nie uczą...
//Lomnas


leszcz
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny