Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Znikająca armia?

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 07.06.2008, 19:11

Znikająca armia?

Mój nick w grze: Evangelion.

Otóż dzisiaj rano miałem zdaje się, że około 12 dzikich ludzi, 4 myśliwych, 3 wilczych jeźdźców i 1 dziecię mastodonta.

Około godziny 14:40 wyszedłem z domu a po powrocie nie widziałem żadnych nowych wiadomości. Dopiero przed chwilą, gdy chciałem przelecieć się po pobliskich wioskach zauważyłem, że zostało mi 5 dzikich ludzi i 1 myśliwy. Bohater nie zdobył żadnego doświadczenia czyli to może wykluczyć walkę z kimś, bo chyba jednak dałbym radę zabić co najmniej jedną jednostkę.

Może jest ktoś w stanie rozjaśnić mi sytuację?

P.S. przed wyjściem z domu tylko szpiegowałem. Nie przeprowadzałem żadnych ataków.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 07.06.2008, 19:34

Mogło Ci nie wyjść szpiegowanie, a w takiej sytuacji ginie cała szpiegująca armia, wyłączając bohatera.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Saturday, 07.06.2008, 19:41

No fakt, jedna akcja szpiegowania mi nie wyszła, ale w tej szpiegującej armii przeżyło dwóch dzikich ludzi i myśliwy. Na pewno ginie cała armia wtedy?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 07.06.2008, 19:52

Ginie część jednostek, mogą nawet wszystkie (ale nie muszą) według tutorala... A czym szpiegowałeś?
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Saturday, 07.06.2008, 20:01

Yyy... dużo tego było. Całym moim wojskiem bez 3 dzikich ludzi :P. Czyli jednak to był powód utraty tego wojska. Można zamknąć i ewentualny warn za nieczytanie tutka, ale nie spodziewałem się tego akurat tam znaleźć. Przeszukałem resztę i nic.