You are not logged in.

[ PUSHING ] Sarfael, WIELKI SMOK

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, September 7th 2009, 8:34am

Sarfael, WIELKI SMOK

ID 426
Login Neridius
Postać Sarfael

ID 29377
Login bestsmok
Postać WIELKI SMOK

Mroźna Zbroja Łuskowa za 50ph.
2009-09-04 03:29:44

po 5 dni
aukcja zostanie cofnięta.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Monday, September 7th 2009, 9:42am

Mam pytanie. Dlaczego zostałem zablokowany za pushing skoro coś takiego nie miało miejsca. Sam tydzień temu zgłosiłem nieprawidłowość w aukcji gdy sprzedałem zbroję za 400 pkt handlu i nie było od Was żadnego odzewu, nie dostałem żadnej informacji co dalej. W związku z tym chciałem wykorzystać te punkty aby dozbroić armię ewentualnie kupić przedmioty które mogę sprzedać za surowce (to są w końcu moje punkty i mogę z nimi robić co chcę). Czy zostałem zablokowany dlatego że już kiedyś miałem bana. Bardzo proszę wyjaśnić mi tę historię.

3

Monday, September 7th 2009, 10:49am

chodzi o tą?
Zbroja skórzana z dwoma slotami?
2009-08-27 11:42:34
udział w licytacji brało 10 osób, było 19 ofert, nie było wcześniej na aukcji innych przedmiotów tego typu - aukcja nie została cofnięta, bo było z nią wszystko ok.

w przypadku aukcji, której ban dotyczy, takich samych przedmiotów na aukcji w ostatnim czasie było 3 i wszystkie poszły za 1-5 punktów handlu, a tylko za twój ktoś dał 50.

4

Monday, September 7th 2009, 11:01am

W takim razie dziękuję za "uczciwą" grę. Grając niezgodnie z regułami otrzymałem karę i ją odbyłem, nie mam za to pretensji ale teraz nic nie zrobiłem i nie poczuwam się do winy. Proszę zlikwidować moje konto. W taką grę nie chcę dalej grać.

5

Monday, September 7th 2009, 11:07am

wystarczyło tą aukcję również zgłosić.

6

Monday, September 7th 2009, 11:46am

Miałem wtedy około 450 pkt handlu a wiedziałem że nie będzie mnie na koniec aukcji i chciałem być pewny wygranej. Proszę o usunięcie banu lub konta, gdyż jako recydywa tracę wiarygodność u członków klanu. Ewentualnie proszę powiadomić członków klanu o niezamierzonym przekroczeniu regulaminu.

7

Monday, September 7th 2009, 9:55pm

Nawet nie zauważyłem że ktoś przepłacił. To od ilu licytacja jest podejrzana??

8

Monday, September 7th 2009, 10:25pm

zgadzam sie jak ktoś raz dostanie bana to potem jest gnębion

9

Tuesday, September 8th 2009, 9:43pm

A jaki jest powód takiego przepisu??