Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Bitwa

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 07.09.2009, 18:54

Bitwa

Może mnie ktoś oświecić, bo albo coś źle interpretuję, albo w trzeciej rundzie tej walki nie zginął ani jeden żołnierz przeciwnika...mimo że fronty zostały zdjęte...

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=13737102&key=17beddc43e

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 07.09.2009, 18:56

Nie zostały;)
Hero w pierwszej armii tworzył front dla reszty armii.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Monday, 07.09.2009, 19:02

Szczerze, to pierwszy raz mam taką sytuację...hero z pierwszej armii jest w odwodach...w jaki sposób zasłania wojów z innych armii...którzy też są w odwodach...no nic dla mnie to dziwne...ale widocznie jestem za mało doświadczonym graczem :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 07.09.2009, 19:14

Jak armia jest cała w odwodach to traktujemy ja jakby stała na froncie. Drugi wjazd już będzie normalny;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Monday, 07.09.2009, 20:08

na przyszlosc nie kasuj tak szybko raportow jak dajesz na forum.

temat zamykam.