Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 09.09.2009, 08:42

Sprzedaż run za surowce.

mam pytanie czy tak powinno być że np. za runę GIP zamiast otrzymać więcej surowców niż za każdą niższą runę to nie ma w ogóle nic surowców a jedynie na pkt. handlu można ją zamienić ? Nie wiem czy to normalne czy jako bug zgłosić.

2

Wednesday, 09.09.2009, 08:44

tak powinno być.
wszystkie runy powyżej 2 epoki mają zerowy koszt w surowcach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Wednesday, 09.09.2009, 08:48

Hmmm.... trochę to jak dla mnie dziwaczne. No ale skoro tak ma być to ok.

jerzys

Nierejestrowany

4

Wednesday, 09.09.2009, 09:20

pomysl co się by stalo gdyby jakiś topowy gracz wydropil rune wartą 1000+ ph i jednym ruchem zamienil ją na surowce ...
nikt by go nie dogonil :)

a tak na ph i skupuje zlom i skupuje i skupuje ... :)

5

Wednesday, 09.09.2009, 09:28

ph rosna bardzo szybko za runy mocniejsze -> tak samo musialy by rosnac surowce. ktos przetapiajac 1 rune za surowce (mocna oczywiscie) moglby sie naprawde wysoko ustawic.
to samo tyczy zwojow tez nie sa przerabiane na surowce w dalszych epokach.

EDIT: mialo byc za surowce nie za ph ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (09.09.2009, 10:30)


6

Wednesday, 09.09.2009, 09:35

to samo tyczy zwojow tez nie sa przerabiane na ph w dalszych epokach.
zwoje od 3 epoki nie są przerabiane na surke na ph nigdy nie były a szkoda bo trochę tego mam ;)

7

Wednesday, 09.09.2009, 11:11

A nie można po prostu ustalić górnej granicy surowców i wtedy nie ma znaczenia jak dobry to zwój czy runa ?

Ot ktoś chce to sprzeda za darmowe surowce. A tak to jest takie kombinowanie jak słoń pod góre no bo co się dzieje. Nie można runy sprzedać to ją na ph zamienie i potem skupuje kilkanaście szt. złomu które następnie sprzedaje za surowce. Tak czy owak swoje osiągnie, a tylko kobinowanie idzie jak nie wiem co.

jerzys

Nierejestrowany

8

Wednesday, 09.09.2009, 13:03

liczba wystawianego zlomu jest ograniczona - nie jest to tylko kwestia kombinowania
dużo skupujących ceny rosną i zyski płyną też do słabszych graczy.

moim zdaniem jako ograniczenie taki system naprawde sie sprawdza

9

Wednesday, 09.09.2009, 13:20

no nie wiem. W T2 bezslotowy złom chodzi po 1 ph. Za taką runę GIP dostaję 16 ph więc 16 szt złomu kupię po 1 ph. Nie widzę by ceny złomu rosły. Teraz przliczyć ile surowca za 16 szt. bezslotowego złomu otrzymam ?

A bywa że komuś "na gwałt" potrzeba kilkaset szt surowca , a akurat najbliższe aukcje skończą się za dwie-trzy godziny i wtedy bulba..... :P

run i zwojów pełny magazyn, ale nie ma jak zamienić je na surowce.

No ale ok. Skoro to jest dobry pomysł by cudować z aukcjami to ok :P

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 09.09.2009, 18:58

no nie wiem. W T2 bezslotowy złom chodzi po 1 ph. Za taką runę GIP dostaję 16 ph więc 16 szt złomu kupię po 1 ph. Nie widzę by ceny złomu rosły. Teraz przliczyć ile surowca za 16 szt. bezslotowego złomu otrzymam ?

A bywa że komuś "na gwałt" potrzeba kilkaset szt surowca , a akurat najbliższe aukcje skończą się za dwie-trzy godziny i wtedy bulba..... :P

run i zwojów pełny magazyn, ale nie ma jak zamienić je na surowce.

No ale ok. Skoro to jest dobry pomysł by cudować z aukcjami to ok :P
no to może trochę FEHów, albo URów przetopić :P

11

Wednesday, 09.09.2009, 22:29

To sie zabezpiecz. Sprzedaj runy juz teraz, za ph kup zlom i trzymaj w zbrojowni. Miejsca masz ze hoho. A jak cie przypili- sprzedasz uprzednio zgromadzony zlom. Zwlaszcza, ze ceny sie wahaja i akurat w chwili, kiedy bedziesz surki potrzebwal moze sie okazac, ze wlasnie podskoczyly i bedziesz w plecy.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

12

Thursday, 10.09.2009, 08:49

FEH-y i UR-y to na bieżąco wyprzedaję ;) Trzymam tylko te wyższe w rezerwie, a co do złomu to cały czas trzymam magazyn zapełniony na wszelki wypadek ;)