You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, September 9th 2009, 8:42am

Sprzedaż run za surowce.

mam pytanie czy tak powinno być że np. za runę GIP zamiast otrzymać więcej surowców niż za każdą niższą runę to nie ma w ogóle nic surowców a jedynie na pkt. handlu można ją zamienić ? Nie wiem czy to normalne czy jako bug zgłosić.

2

Wednesday, September 9th 2009, 8:44am

tak powinno być.
wszystkie runy powyżej 2 epoki mają zerowy koszt w surowcach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Wednesday, September 9th 2009, 8:48am

Hmmm.... trochę to jak dla mnie dziwaczne. No ale skoro tak ma być to ok.

jerzys

Unregistered

4

Wednesday, September 9th 2009, 9:20am

pomysl co się by stalo gdyby jakiś topowy gracz wydropil rune wartą 1000+ ph i jednym ruchem zamienil ją na surowce ...
nikt by go nie dogonil :)

a tak na ph i skupuje zlom i skupuje i skupuje ... :)

5

Wednesday, September 9th 2009, 9:28am

ph rosna bardzo szybko za runy mocniejsze -> tak samo musialy by rosnac surowce. ktos przetapiajac 1 rune za surowce (mocna oczywiscie) moglby sie naprawde wysoko ustawic.
to samo tyczy zwojow tez nie sa przerabiane na surowce w dalszych epokach.

EDIT: mialo byc za surowce nie za ph ;)

This post has been edited 1 times, last edit by "krowa" (Sep 9th 2009, 10:30am)

6

Wednesday, September 9th 2009, 9:35am

to samo tyczy zwojow tez nie sa przerabiane na ph w dalszych epokach.
zwoje od 3 epoki nie są przerabiane na surke na ph nigdy nie były a szkoda bo trochę tego mam ;)

7

Wednesday, September 9th 2009, 11:11am

A nie można po prostu ustalić górnej granicy surowców i wtedy nie ma znaczenia jak dobry to zwój czy runa ?

Ot ktoś chce to sprzeda za darmowe surowce. A tak to jest takie kombinowanie jak słoń pod góre no bo co się dzieje. Nie można runy sprzedać to ją na ph zamienie i potem skupuje kilkanaście szt. złomu które następnie sprzedaje za surowce. Tak czy owak swoje osiągnie, a tylko kobinowanie idzie jak nie wiem co.

jerzys

Unregistered

8

Wednesday, September 9th 2009, 1:03pm

liczba wystawianego zlomu jest ograniczona - nie jest to tylko kwestia kombinowania
dużo skupujących ceny rosną i zyski płyną też do słabszych graczy.

moim zdaniem jako ograniczenie taki system naprawde sie sprawdza

9

Wednesday, September 9th 2009, 1:20pm

no nie wiem. W T2 bezslotowy złom chodzi po 1 ph. Za taką runę GIP dostaję 16 ph więc 16 szt złomu kupię po 1 ph. Nie widzę by ceny złomu rosły. Teraz przliczyć ile surowca za 16 szt. bezslotowego złomu otrzymam ?

A bywa że komuś "na gwałt" potrzeba kilkaset szt surowca , a akurat najbliższe aukcje skończą się za dwie-trzy godziny i wtedy bulba..... :P

run i zwojów pełny magazyn, ale nie ma jak zamienić je na surowce.

No ale ok. Skoro to jest dobry pomysł by cudować z aukcjami to ok :P

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

10

Wednesday, September 9th 2009, 6:58pm

no nie wiem. W T2 bezslotowy złom chodzi po 1 ph. Za taką runę GIP dostaję 16 ph więc 16 szt złomu kupię po 1 ph. Nie widzę by ceny złomu rosły. Teraz przliczyć ile surowca za 16 szt. bezslotowego złomu otrzymam ?

A bywa że komuś "na gwałt" potrzeba kilkaset szt surowca , a akurat najbliższe aukcje skończą się za dwie-trzy godziny i wtedy bulba..... :P

run i zwojów pełny magazyn, ale nie ma jak zamienić je na surowce.

No ale ok. Skoro to jest dobry pomysł by cudować z aukcjami to ok :P
no to może trochę FEHów, albo URów przetopić :P

11

Wednesday, September 9th 2009, 10:29pm

To sie zabezpiecz. Sprzedaj runy juz teraz, za ph kup zlom i trzymaj w zbrojowni. Miejsca masz ze hoho. A jak cie przypili- sprzedasz uprzednio zgromadzony zlom. Zwlaszcza, ze ceny sie wahaja i akurat w chwili, kiedy bedziesz surki potrzebwal moze sie okazac, ze wlasnie podskoczyly i bedziesz w plecy.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

12

Thursday, September 10th 2009, 8:49am

FEH-y i UR-y to na bieżąco wyprzedaję ;) Trzymam tylko te wyższe w rezerwie, a co do złomu to cały czas trzymam magazyn zapełniony na wszelki wypadek ;)