Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 15.09.2009, 14:29

Ludzka rasa, jedyna rasa ...

Wraz z upływem czasu coraz więcej osób zmienia bohaterów na człowieka, wszelkie turnieje wygrywa człowiek, najwięcej ludzi przechodzi do 5 epoki człowiekiem, wszystkie lokacje da się zaliczyć człowiekiem, 80% armii bojowych jest z człowiekiem.

Ktoś mi kiedyś napisał że szarżą jak z totolotkiem, no właśnie nie, bo szansa jest obliczana dla każdej jednostki z osobna. To jak na kostce sześciościennej trafić jeden, masz większą szanse w trzech rzutach niż w jednym.

I niech Thorga mi nie piszę że moglem sobie robić symulacje, bo wtedy nie było możliwości robienia symulacji powyżej 99 jednostek i sam wsiąść człowieka. Bo przy setkach jednostek ilość hp nawet przy człowieku nie jest do zbicia przez żadną inna rasę, gdzie tak naprawdę szarża w ostatniej rundzie sieje spustoszenie.

Nie przeszła propozycja zmiany mnożnika ataku na mnożnik obrażeń. To niech np. szansą wystąpienie następnej szarży będzie zmniejszona albo niech występuje efekt "zmęczenia" po szarży, gdzie odejmowany jest bonus do inicjatywy klasowy na czas następnej rundy np.

To co mnie skłoniło do napisania to to że w pojedynku podobnych armii, człowiek na 7lvl zmiótł nieumarłego na 33 z podobną armią, żeby nie było mój człowiek.

Możecie co chcecie pisać bo wiem że będziecie marudzić bo najwięcej jest klasy człowieka na serwie z aktywnie grających. Ale takie jest moje zdanie że trzeba z balansować wszystkie klasy, i zmęczenie po szarży jest ciekawym pomysłem.

2

Tuesday, 15.09.2009, 14:38

I znowu się zaczyna..... ja proponuję każdemu kto znowu o tym balansowaniu ras napisze dać bana bo np. ja mam człowieka na 21 lvl i nawet z szarżą nie jestem w stanie analogicznej armii z aniołem ubić bo mają takie leczenia i tyle hp. że się za przeproszeniem zesrać może człowiek.



Temat był przewałkowany na wszelkie możliwe strony więc ja proponuję by mody z miejsca go zamknęli bo znowu tylko do niepotrzebnych pyskówek dojdzie. Było dobitnie powiedziane że żadnego rebalansowania nie będzie więc po czorta ten wątek ?

3

Tuesday, 15.09.2009, 14:38

To i tak nic nie da jak szarże wejdzie w pierwszej rundzie :/

4

Tuesday, 15.09.2009, 14:40

Wtedy Drastic zaproponuje kolejny balans i w efekcie człowiekowi tylko bonus do inicjatywy zostanie............

e, dobra. Idę na piwko bo szkoda nerwów ;)

5

Tuesday, 15.09.2009, 14:44

I znowu się zaczyna..... ja proponuję każdemu kto znowu o tym balansowaniu ras napisze dać bana bo np. ja mam człowieka na 21 lvl i nawet z szarżą nie jestem w stanie analogicznej armii z aniołem ubić bo mają takie leczenia i tyle hp. że się za przeproszeniem zesrać może człowiek.



A ja proponuję żebyś się w końcu zamknął - Ciach nas obchodzi co ty masz do powiedzenia

Wulgaryzmy. Proszę panować nad sobą...
//Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (15.09.2009, 14:50)


6

Tuesday, 15.09.2009, 14:46

i wzajemnie bo jak Cię nie obchodzi to nie czytaj, a to nie jest forum chamskiego chaosu który tylko łaciną podwórkową umie do innych pisać. Tak masz pisać to idź sobie z kolesiami na jaki chat i tam sobie ciskaj łaciną.

7

Tuesday, 15.09.2009, 14:46

Demonowi odjąć bonus od ataku zdechlakowi od defa aniołowi od hp


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

8

Tuesday, 15.09.2009, 14:48

Lepszy rydz niż nic,

bo skille człowieka nie są dopasowane równolegle do innych klas a każdy będzie się zapierał że raz wejdą raz nie.
Jak przejdę do porównania przy 100% szarży to że wybiegam w kosmos, tyle że wszystkie inne klasy na każdym levelu od 1 do 1000 mają takie same szanse, tylko człowiek wybiega poza ranking.

Ot co, czekam na obrońców praw człowieka, bo już jeden stały bywalec się odezwał.

jerzys

Nierejestrowany

9

Tuesday, 15.09.2009, 14:50

nawiązując do tematu:

wcale bym się nie zdziwił gdyby w 6 epoce nastąpił powrót do "magi" i zamiast statków kosmicznych, satelitów i robotów bojowych były jednorożce (z dziewicami), smoki, olbrzymy, itp.

i nagle mogłoby się okazać że człowiek wcale taki dobry nie jest ...

ja osobiście demona mam dopiero na 29 poziomie (30 tuz tuz) ale wcale nie załuje że go szkoliłem.

fajnie by było jeszcze gdyby kobalt dropił częściej i pojawiły się inne zwoje dające do szarży.
każdy hero może je ubrać.

10

Tuesday, 15.09.2009, 14:52

Szarża jest losowana dla oddziału, nie jednostek.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Tuesday, 15.09.2009, 14:54

No dobra oddziału, no bo na hero nie działa.



Aha i z tego co wiem wcześniej mnożnik był 10x mniejszy, może ktoś coś przesadził?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (15.09.2009, 15:00)


12

Tuesday, 15.09.2009, 15:12

Zgadzam sie z przedmówcą to co potrafi zrobic armia z człowiek, kilkukrotnie wiekszej armi z innym bohaterem jeżeli wpadnie szarza w pierwszej rundzie jest małą przesadą. Teraz mowicie ze szarża rzadko wpada jak sie ma około 22 % szansy to nie bedzie wpadać cały czas. Jednak gdy za kilka lat :) bedziemy mieli bohaterów na 60-70 lvl to juz bedzie wpadac bardzo czesto i o to sie nam rozchodzi. Były robiene symulacje i zaden bohater nie ma szansy przy porównywalnych armiach w walce z człowiekiem na tak wysokim lvl. Sam mam człowieka jako pobocznego na 20 lvl i wiem do czego jest zdolny. Dlatego zgadzam sie z Drasticiem trzeba przeprowadzic jakiś balans tego bohatera.

Pomysł zmęczenia jest całkiem fajny. Można by było jeszcze wprowadzic ograniczenie ze szansa na szarże wraz z przyrostem poziomów rosnie tylko do 25% a dalej rosnie juz tylko modyfikator do ataku i bonus do inicjatywy. Oczywiście można by było podnosic procent szarży przez zwoje i przedmioty.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (15.09.2009, 15:20)


13

Tuesday, 15.09.2009, 15:15

Sunny a już myślałem że nikt mnie nie rozumie :D,

Zresztą jak ktoś nie wie wcześniej modyfikator ataku był początkowy 5%,
w późniejszym etapie gry inna rasa poza człowiekiem nie ma racji bytu.

14

Tuesday, 15.09.2009, 15:23

Ależ rozumie się tylko że to będzie za kilka, kilkanaście lat. Skąd możecie wiedzieć co do tego czasu się wydarzy ? Np. czy któryś uważał, że będzie można przenosić stolicę ? Zapewne nie. Więc po co wybiegać aż tyle w przyszłość ? Czemu aż tak Wam zależy żeby już teraz balansować ????

15

Tuesday, 15.09.2009, 15:27

Bo juz teraz human miecie wszystko i wszystich.

16

Tuesday, 15.09.2009, 15:31

Bo w każdej grze balans jednostek, umiejętności, itd. jest podstawą grywalności.

Lubisz takie gry np. strategiczne gdzie budujesz jedną jednostkę i wygrywasz?, może i ktoś powie tak, ale każdy powie że to nudne za którymś razem.

17

Tuesday, 15.09.2009, 15:38

Gdyby była gwarancja że za każdym razem wygra to co innego. Human wymiata wszystko i wszystkich.... bzdura jak stąd do kosmosu. Wymiecie raz a trzy razy oberwie. I nawet nie wpierajcie mi że jest inaczej chyba że ktoś ma niesamowitego farta na tą szarżę.

Nie dobra. Nie ma sensu. Wy wiecie swoje , a ja swoje. Mam głównego człowieka i ostatnio przestałem w niego inwestować bo np. w lokacjach specjalnych co trzeci raz traci całe wojsko podczas gdy nieumarły o dwa lvl niżej z takim samym wojskiem jeszcze mi na takiej samej lokacji nigdy wojska nie stracił.

Może za rok będzie odwrotnie o ile gra nie wywróci się całkiem do góry nogami.

18

Tuesday, 15.09.2009, 15:39

my mówimy o p vs. p, a zeby zaliczyc lokacje jest human dobry, ale na expa nie koniecznie ;).

19

Tuesday, 15.09.2009, 15:44

Oj są lokacje i pod człowieka.

20

Tuesday, 15.09.2009, 15:47

Moloch na przykład :D, ale mi chodzi, że na wielu innych lokacjach człowiek musi miec farta na szarże żeby zaliczyc, a na p vs. p jest nie pokonany :).

Podobne wątki