Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] czas

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 24.09.2009, 16:20

czas

Czy tak myc no bo chyba jak się idzie z wioski A do wioski A to powinno byc 0:00:00 itd., a nie 5 min.
Oczywiście wiadomo, że akcja zajęła by dodatkowe 30 min., ale chyba powinna zając TYLKO 30 min.

t1 jakby co

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (28.09.2009, 07:35)


czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 25.09.2009, 07:22

nie - czas doliczany jest na końcu - szli by 5 min + 30 min doliczenia

3

Friday, 25.09.2009, 09:25

Ja tam nie wiem, ale zdaje się że 5 minut to jest absolutne minimum marszu czyli nawet jak z A do A idziesz to jest to minimum liczone.

(oczywiście pomijam cudowne teleportowanie przy dołączaniu do oblegu co jest parodią).

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 25.09.2009, 10:01


Masz wzór na szybkość poruszania się. To 300 to właśnie te 5 min., które Ci podaje. To jest minimalna szybkość, z jaką można się poruszać...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Friday, 25.09.2009, 10:03

Tylko szkoda, że dla mnie to jest bez sensu, bo skoro jestem w tej wiosce to co będę robić przez te 5min. I tak bym pewnie nie mógł wysłać ataku na oblegających, ale chociaż mogli bym w ogóle nie pokazywać tej armii z wioski obleganej, bo to bez sensu.

Ps. Kiedy będą eventy?? :D

6

Sunday, 27.09.2009, 11:33

5 minut na rozgrzewke jest doliczone ;)

Tak jest naliczany marsz zeby do wioski ktora jest kwadrat obok sie nie przenosic w minute. Tak sie mnie przynajmniej wydaje, pozatym zmienione to napewno nie bedzie ;)

7

Monday, 28.09.2009, 07:35

Dokładnie - 5 minut jest na włożenie butów i zawiązanie sznurówek ;-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny