Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 28.09.2009, 12:03

Jak zatrzymac nawiedzonego gracza

chcialbym poruszyc sytuacje na T2
jest na tym serwerze gracz/a ktora wykorzystuje sytuacje ze jest w klanie top 3
przejmuje slabe, nierozwiniete wiochy i bezsensownie je pali
wszyscy z T2 raczej wiedza o kogo chodzi i wiedza tez ze niezaduzo mozna zrobic
posiada na stale tylko stolice i wiekszosc czasu jes online
wiec i ta nedzna armie niezabardzo mozna zniszczyc
serwer pustoszeje, farmy jakie byly spalone
czesc slabszych graczy mysli o rezygnacji

moze macie jakis pomysl jak zatrzymac bezmyslne palenie wiosek ???

2

Monday, 28.09.2009, 13:50

kilku graczy z większymi armiami którzy będą kolegę regularnie nawiedzać
co godzine odwiedziny , a i wioski przed armia ze stolicy bo sie domyślam ze robi obleg ze stolicy jest w miare łatwo obronic jeśli reszta klanu graczowi nie pomoże w oblegu a własny klan da kontre
jeśli klan wie o takim działaniu gracza i to olewa to raczej mu nie pomogą jak jakiś mniejszy klan zacznie go odwiedzać ;)

3

Tuesday, 29.09.2009, 12:43

Z tego co zrozumiałem, to ten gracz pali nieaktywne wioski usuwając farmy służące słabszym graczom. Tak?
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Tuesday, 29.09.2009, 12:47

mu chodzi o to, ze on pali wszystkie wioski, ktore oblega tzn. oblega kazda, ktora zaczyna sie rozwijac nie dajac ani farm slabszym graczom, ani mozliwosci rozwoju 3 erowcom(bo mysle ze jest w 3 erze ;))

5

Tuesday, 29.09.2009, 14:23

A potem taki słabszy przejmuje nieaktywne farmy no bo lepiej przejąć niż budować od zera i powtarza się scenariusz czyli taka osoba z topu znowu mu przejmuje osadę którą za chwilę pali. I tak to czyści się farmy.

Przyznam że ja sam ze dwie farmy spaliłem właśnie z powodu osób z topu które przejmują w miarę rozbudowane osady tylko po to by je spalić. Nie dają żadnej możliwości odbicia osad bo palą je ledwie w godzinę po zakończeniu oblegu.

A rozwiązanie było by proste chociaż zapewne ci topowcy którzy właśnie takim paleniem wiosek się bawią zaraz krzyczeć zaczną.

Otóż tak jak po oblegu jest na wiosce 24h ochronki przed oblegiem to powinno być automatycznie 48h ochronki przed spaleniem. Czyli żeby nowy właściciel nie mógł jej od razu spalić, a poprzedni właściciel lub inni żeby mieli możliwość taką wioskę odbić lub przejąć.

Wtedy skończyło by się palenie, a zaczął by się faktyczny "czas wojny" :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (29.09.2009, 15:24)


6

Tuesday, 29.09.2009, 16:04

Nie widzę co pisze awatar bo ma u mnie ignora, ale odpowiem innym:)
Jest bardzo proste rozwiązanie, wystarczy zablokować opcję zniszcz, a dać opcję porzuć.
Wiem, zaraz zacznie się krzyk o zaśmiecaniu serwera, ale i na to jest sposób:) W innych grach porzucone, nieaktywne wioski są usuwane z serwerów, a tutaj nawet jedynki stoją:P
Zróbcie trochę porządku na serwie, zmieńcie opcję, a zwiększy się grywalność gry i słabsi gracze nie będą rezygnować tak szybko, a pan Awatar celuje jako drugi na T2 w bezmyślnym paleniu wiosek!!!

7

Tuesday, 29.09.2009, 21:58

mu chodzi o to, ze on pali wszystkie wioski, ktore oblega tzn. oblega kazda, ktora zaczyna sie rozwijac nie dajac ani farm slabszym graczom, ani mozliwosci rozwoju 3 erowcom(bo mysle ze jest w 3 erze ;))
tak wlasnie to mialem na mysli
zreszta te porzucone takze pali
i popieram propozycje Elzutek
byloby to jakims rozwiazaniem bo teraz gracz ze sredniego klanu jezeli zmnieni ere
to ma 4 lub 5 farm stolic i moze liczyc tylko na swoja produkcje
czyli skazany jest na porazke, wiec dlatego wiekszosc graczy kisi sie w nizszych epokach
bo tam mozna szybko sie rozwijac i tworzyc duze armie
na T2 w 4 epoce jest 5 graczy a serwer juz chwile istnieje
w Mezopotami mysle ze po takim czasie bylo znacznie wiecej
bo wiekszosc myslala ze czym wyzej tym lepiej, lepszy drop , jednoski itd
na T2 juz niepopelniaja juz bledu z T1 i kisza sie w nizszych erach aby cos znaczyc na serwerze

8

Tuesday, 29.09.2009, 22:02

jestem za opcją porzuć i brakiem możliwości kasowania wioch oraz czyszczeniem serwera - w innych grach standardowo wiocha bez właściciela lub z aczkolwiek nie grającym który nie ma wykupionego premium jest kasowana po miesiącu

9

Sunday, 11.10.2009, 01:38

Przez chaos i psd zostałem nastepnym nawiedzonym i niech się lepiej członkowie tych klanów w tym temacie nie wypowiadają bo sa największymi obłudnikami .
A wejście K.Czarnego jest normalnie takie jak po 10 piwach i krótkiej drzemce ale to standard.

10

Sunday, 11.10.2009, 14:30

W dwóch zdaniach obrazić 2 klany + moda. Tego naprawdę dawno nie widziałem ;D

awa 6661, ostrzeżenie za offence.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


11

Sunday, 11.10.2009, 18:14

Nadawca: Akuma Tytuł: podziekujcie [ciach]

za spalenie domków w obleganej wiosce przez [ciach]
spalimy wam tyle wiosek ile się tylko da
pozdrawiam i miłej zabawy

-------------------------------------------------

Akuma oblegał wioskę klanu X, po wygranym oblężeniu wysłał powyższy komunikat.

Ja naprawdę wiele jestem w stanie zrozumieć. Tylko obleganie wioski której się nie budowało i mszczenie się za to że jej pierwszy właściciel coś w niej burzy, wybielając się na forum. Jest to wzorcowy przykład obłudy.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

12

Sunday, 11.10.2009, 18:20

Takie zycie czas wojny to czas wojny, a nie oddawanie wioseczek po wygranym oblegu. W 4 erze na t1 sie wiosek nie pali, bo szkoda(no sa wyjatki, ale jak wojna to i ognisko musi byc :D),Trzeba na ten klan, tego gracza naslac mocniejszy klan, lub wiele klanow i wtedy jak im beda palone wioski to sie naucza.