Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Wednesday, 07.10.2009, 13:18

już widze jak modzi sobie w brode plują,że dali nam temat do dyskusji,i że bedą cokolwiek musieli zrobić
faktem niezaprzeczalnym jest to,że pomysł maxa jest najlepszy,więc prosze sznowną administracje o wypowiedź
-co możecie zrobić?
-jakie zmiany wprowadziC?
bo moze my bez sensu dyskutujemy i chcemy wprowadzenia zmian,o których wy nie macie żadnego pojecia
Najbardziej realnym, najmniej skomplikowanym i sensownym rozwiązaniem byłoby dodanie czasu ochrony przed usunięciem wioski
wyłącznie po zamianie/przejęciu
takiej jak ochrona przed oblężeniem w w/w przypadkach + przykładowo 6 czy 12 godzin.

wady/zalety tego rozwiązania?

:cursing: :cursing: :cursing: bo takie wypowiedzi dają niewielkie pole do popisu i pokazują ile dla was znaczymy :cursing: :cursing: :cursing:
AKUMA

82

Wednesday, 07.10.2009, 20:22

A ja mam taka propozycje

niszczenie wioski trwalo by 72h
w tym czasie tylko osoba ktora stracila wioske mogla by na nia zrobic obleg zeby miec szanse sie odbic
[edit] z wioski przejetej nie mozna by bylo zakladac oblegow

i po problemie

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jawazone" (08.10.2009, 08:07)


83

Wednesday, 07.10.2009, 21:00

A ja mam taka propozycje

niszczenie wioski trwalo by 72h
w tym czasie tylko osoba ktora stracila wioske mogla by na nia zrobic obleg zeby miec szanse sie odbic

i po problemie

faktcznie po problemi
przejmuje wioske,wiec mam 24h osłonki,tuż przed końcem zakładam na kogoś obleg,więc dodatkowo zyskuje 18h
to już jest 42,następnie wykonuje tą operacje jeszcze 2 razy i po problemie
no chyba,że przegapie drugie zakładanie wtedy posiadam wioche 24+18+18 (bo założono na mnie obla)=60h
a przez 60h to spale tyle budowli,że właściciel sam ją sobie potem spali
AKUMA

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

84

Wednesday, 07.10.2009, 21:06

Można by zrobić tak, że palenie faktycznie trwałoby te 72 czy nawet 24 godziny, ale wioska, która jest w trakcie niszczenia nie liczyłaby się do slotów wiosek. I wtedy przejmujesz wioskę, dajesz by się niszczyła i możesz walić na następną. Pomysł jest raczej skomplikowany i to tylko ogólny szkic, ale można nad tym pomyśleć.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Aliar" (07.10.2009, 21:43)


85

Wednesday, 07.10.2009, 21:35

Można by zrobić tak, że palenie faktycznie trwałoby te 72 godziny, ale wioska, która jest w trakcie niszczenia nie liczyłaby się do slotów wiosek. Anulować niszczenie można by było tylko przez pierwsze 12h. I wtedy przejmujesz wioskę, dajesz by się niszczyła i możesz walić na następną, a zanim ją przejmiesz ta będzie już zniszczona. Pomysł jest raczej skomplikowany i to tylko ogólny szkic, ale można nad tym pomyśleć.
czy Ty czytasz te tematy w ktorych walniesz posta ???

a moze by tak zrobic zeby mozna bylo oblegac tyle wiosek ile ma sie armi ???
i to tez nieliczyloby sie do slotow wiosek

tak to napewno zwiekszylo by ilosc graczy i farm
napewno

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

86

Wednesday, 07.10.2009, 21:42

Przeczytaj mój post, zastanów się, znów go przeczytaj. Jeśli nie naszło Cię żadne nowe "olśnienie" to po prostu nic nie mów.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

87

Wednesday, 07.10.2009, 22:20

I wtedy przejmujesz wioskę, dajesz by się niszczyła i możesz walić na następną, a zanim ją przejmiesz ta będzie już zniszczona.

88

Friday, 09.10.2009, 23:23

Ja jestem na opcja porzuć wioske. - szkoda że nie ma jej w ankiecie.
Z ankiety jasno wynika że trzeba zmian... oblegi powinny zostać ale trzeba dopracować kwestie wyniszczania serwera przez brak celów i możliwości zbierania surki...
jaka by opcja nie została wpowadzona musi być dobrze przemyślana.. szkoda ze administracja nie przedstawi nam alternatyw które można by wprowadzić.

co do zablokowania kasowania wiosek (wlasciwie ograniczenia czasowego) to tak jak była mowa w czasie wojny trzeba by poczekać na zniszczenie swojej wioski i dopiero zabrać się za przeciwnika i faktycznie nie ma to sensu to w czasie wojny nie kazdy chce sie pozbywac wioski wiec sa to 2-3 osoby z calego klanu wiec nie robmy placzy.

co do porzucania. to przydało by sie jeszcze do tego utrudnić opcje niszczenia wioski tak by przed porzuceniem nie zniszczyć jej za bardzo (np. 2x dluzszy czas niszczenia albo jak pisano. od totemu a potem reszta.. czy jakoś tak) możliwości jest dużo aby to wprowadzić ale trzeba skupić się nad jednym pomysłem ale dopiero wtedy kiedy będzie zielone światło od administracji a nie my se tu gdybamy i nic sie nie dzieje......................................

ps. zawsze można zrobić serwer testowy (speed x3) i zobaczyc jak to dziła startując wszystkich od 2 epoki na 2 miesiące...;))))))

89

Sunday, 11.10.2009, 01:15

Na te2 to co robi chaos i psd to kur... jest i dopóki jest możliwość przejęć wiosek dopóty gra nie ma polotu z prostej przyczyny, słabsi tracą najlepsze wiochy na najlepszych polach o które jest ciężko a jak juz się takie znajdzie i mozna jako taka armie wystawić to ciach i nie ma .Najlepsi w wypowiedziach w temacie przejęć to są moder.. Super gra wszystko cacy , porostu nie umiesz grac to tak w skrócie .
Jak można dorównać silnym klanom jak nie można zbudować mocnej wiochy a poco budować jak mam ja stracić, tak więc zostaje palić wszystko na serwerze by nikt nie zbudował czegoś co mozna przejąc. To będzie super a i kaski mniej wpłynie do administratora ,bo graczy paru wymięknie .Tak to jest sposób by zmusić do myślenia tych co to maja wszystko cacy.Mniej kasy to może szare komóry lepiej zadziałają.

A ja prosiłem bez osobistych wycieczek...Bycie miłym nie pomogło więc od razu ostrzeżenie dla Ciebie.
//Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (11.10.2009, 06:01)


90

Friday, 16.10.2009, 21:30

SushiMaker zamknoł mi temat tymi słowy:
To nie jest tylko sprawa gdzie wioska jest przypisana co problem przerabiania wszystkich algorytmów dotyczących wioski.
Temat clozet. Nie będzie.
Dodatkowo, skoro wszyscy zainteresowani jak widzę się wypowiedzieli, a wola zmiany jest znikoma to => zmiany nie będzie.
Case clozet.


taa... czyżbyście trafili na kogoś kto ma łeb na karku i wie ,ze nas oszukujecie bajkami o przerabianiu 90% kodu gry
gracze chcą zmian,ale daliście taką ankiete,ze ona sama doprowadza do braku zmian
jak tak dalej bedzie z paleniem wiosek i nic z nim nie zrobicie to T2 umrze,bo nie ma tam tylu graczy co na T1
no ale cóż,skoro taka wasza wola to ja zaczynam palić wszystko po koleji
nie bedzie graczy,nie bedzie serwera,nie bedzie kaski dla was
AKUMA

91

Saturday, 17.10.2009, 09:28

awa mozesz przeniesc stolice daleko od tych klanów i tam szukac wymarzonego poletka. Dla chcącego nic trudnego :P.

92

Sunday, 18.10.2009, 12:35

TAK zrobiłem i tez musiałem oddać dobre poletko z już rozbudowana wiochą na rzecz wyżej wymienionych.
Dlatego napisałem to co napisałem i zdania nie zmieniam.A widzę że wiecej graczy zaczyna myslec podobnie.

93

Sunday, 18.10.2009, 12:50

Trzeba sobie umieć radzić w trudnych sytuacjach, ale fakt faktem "pyk" i wioski nie ma jest lekko denerwujące.

Powinna być opcja oblężenia na surowce, gdzie wioska traci cała surkę na rzecz oblegających, to by urozmaiciło rozgrywkę i ograniczyło palenie wiosek.

94

Monday, 19.10.2009, 00:05

palenie to jeszcze nic strasznego
tracic wioski mozna 1/48h wiec postawienie nowej z kopalniami na 1lvl zwraca sie z nawiazka w tym czasie

bol jest dopiero wtedy jak poswiecasz pare miesiecy na rozbudowe wioski a potem tracisz ja na rzecz swoich wrogow :/
dlatego w 3 epoce zmuszony bylem walczyc sama stolica i w e5 pewnie czekac mnie bedzie to samo

niestety jak sie juz jakis klan dorwie do wladzy to nic sie z tym nie da zrobic

95

Monday, 19.10.2009, 13:11

no niestety chyba tak wasz problem polega na tym że nie pomagacie słabszym sojusznikom tylko ciągnecie do przodu a co za tym idzie potem i oni nie mają jak wam pomóc

wasz sojusz to całkowity znak zapytania - alu pali wszystko jak leci i odcina waszych słabszych graczy od możliwość farmienia słabszych graczy a wy pięknie się na to patrzycie i jeszcze klaszczecie z radości (najlepsze jest to że sami wasi sojusznicy mówią że coś jest chyba nie chalo i od was odchodzą bo z taką panią to coś chyba nie tak)

czy wy nie potraficie zrozumieć że silniejsze sojusze grają sobie z własnego wydobycia i mają głęboko w d... tą małą ilość surki którą można dostać od jakiegoś leszcza

ale alu arek666 awar i jeszcze kilku chłopaczków nie potrafią tego zrozumieć że choć by spalili wszystkie farmy to tylko oni na tym ucierpią a nie silniejsi gracze

96

Monday, 19.10.2009, 16:31

Czy widzisz co piszesz, z własnego wydobycia to kpina ,od kiedy cudze wioski to własne wydobycie to przecież my je budowaliśmy właśnie te leszcze .Palenie wioch to tylko zapora by pokazać że serwer nie będzie się rozwijał przy takich założeniach.Przecież sam bym dawno olał te grę po stracie już 6 wiosek na rzecz tych co to resztę leszczami nazywają ale gram już tylko po to by innych zniechęcić i to ilu się da .
A tak jak wy, my surowce tez produkujemy i wystarcza, może z samej stolicy to nie wiele no ale budować nowych wiosek nie ma po co .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "awa6661" (19.10.2009, 16:42)


97

Tuesday, 20.10.2009, 02:09

problemem nie jest to ze nie pomagamy tylko to ze nie mamy czym pomagac ;)
jak tylko rozbudujemy wioske na wystarczajacy poziom zeby cos powalczyc tracimy ja w oblegu

a co do alucard to dzieki wam byla caly czas z sama stolica
teraz widze ze jak robi oblegi na farmy to ma komplet wiosek
wiec moze w tym szalenstwie jest metoda

98

Tuesday, 20.10.2009, 13:09

Co fakt to fakt. Nie ma sensu wiosek rozbudowywać bo albo jak zaczną stanowić zagrożenie to chaos je spali, albo jak któryś z nich przejdzie do 3ep to przejmą ją dla niego. A potem powiedzą, że oni bazują na wydobyciu "swoich" wiosek.

Metoda jedyna. Grać na samych stolicach i nie inwestować w wioski. W końcu Ci co innych leszczami nazywają będą musieli sami osadników szkolić i zobaczyć ile kosztuje zbudowanie wioski od zera.

99

Tuesday, 20.10.2009, 14:52

przeprasza czy to TE czy może bierki???
oczywiście że się wiochy zabiera bo taki jest system gry jeśli zabrana wiocha jest do bani lub z jakimś sojuszem prowadzi się działania wojenne to zdobytą wiochę się pali (to nasz sojusz wyszedł z intencją wprowadzenia porzucania wioch więc jak byśmy zabrali komuś wiochę i była by do bani to opcja porzuć była by jak najbardziej na miejscu) nie zostanie wprowadzone więc już przestańcie płakać tylko zmieńcie grę na bierki i po krzyku

my nie palimy wioch wszystkich słabszych gości jak leci tylko sojuszom których nie lubimy - więc jeśli jesteś w takowym sojuszu to go zmień

Aries powiedz mi czy ani razu nie zaatakowałeś sąsiada??? bo jeśli zaatakowałeś to wiocha którą rozbudowujesz "patrząc twoim tokiem myślenia" nie jest twoja bo nie jest za twoje surowce więc o co płacz jak nie tracisz swojej wiochy

100

Tuesday, 20.10.2009, 15:00

Ale czy Wy poza sojusznikami czyli PSD-E jakiś lubicie ? Chyba nie bo palicie poza nimi wszystkich, ale idąc Twoim tokiem rozumowania to dla czego wraz z psd jakieś ale macie do tych co "palą tych których nie lubią" ???......

Dostrzegasz ironię ?

Czemu np. do Alucard macie jakieś pretensje ? Może ona po prostu wszystkich nie lubi , a więc jest usprawiedliwiona. Tak samo ten arek czy awa. Skoro nie lubią ludzi to mają pełne prawo palić. Twoje własne słowa stsmax. A może to tylko chaosu dotyczy , a reszta klanów i graczy nie ma prawa grać tak jak Wy ? Hmmmm ???.....