Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

101

Tuesday, 20.10.2009, 15:37

Aries! Alucard nie pali wioch dlategi,że nie lubi innych,tylko wali wszystkie wiochy po koleji,w których gracze nie zdążyli wybudować konsulatów
tylko po to,zeby mieć surke do stolicy i mieć ochrone przed oblegiem
gwarantuje Ci,że KAŻDY klan byłby w stanie zabrać wioske Alucard,tylko nikt nie jest w stanie założyć oblegu
zresztą o czym tu mowa,admini wmawiają nam,ze nic nie mogą zrobić aby zmienić los wiosek po obleguoprócz durnego pomysłu przedłuzenia ochronki przed spaleniem
ja już udowodniłem,ze moge trzymać bezproblemowo wioche po oblegu przez 72h,chcizłbyś odbijać wioche,którą trzymałem 3 dni ???
baaaardzo wątpie :rotfl:
AKUMA

102

Tuesday, 20.10.2009, 15:49

Czyli jawazone ma rację. Trzeba non-stop oblegać i palić innych bo to jedyna metoda żeby chaos wioski nie spalił......

Dobrze wiedzieć.

103

Tuesday, 20.10.2009, 16:22

nie! to jest dla tych co nie umieją grać i nie mają wsparcia klanu
TE to gra zespołowa i najważniej sze jest grać razem,a nie myśleć tylko o sobie
tą metodą bedziesz skakać do next epoki na niskich ołtarzach,bo ich nie wybudujesz z wydobycia ze stolicy,a potem pograsz w simsy 2-3 miechy,w tym czasie,ktoś z dużymi ołtarzami zmieni epoke i w 3-4 dni,przeskoczy Cie z rozwojem i zacznie farmić
przejżyj całe forum i zobacz ile osób narzeka na Chaos. 4-5 ???
czyli ułamek procenta graczy
my nie lubimy raptem 3-4 klanów.czy to dużo? to w nich są największe płaczki serwera,mało tego nieraz całe klany cierpią za 1 durnia ze swoich szeregów
AKUMA

104

Tuesday, 20.10.2009, 16:39

paris to ja Ci zaproponuję mały eksperyment. Wyjdź z chaosu i zapisz się do jakiegoś klanu tam od 15-tego miejsca w dół, a potem niech Ci jakiś klan z top 5 obleg założy i zobaczymy czy się obronisz. Tu nie chodzi o zgranie tylko o fizyczne możliwości bo trudno żeby wojsko liczące 50 szt obroniło się przed analogicznym wojskiem liczącym 400 szt. woja.

Pokaż jak się bronisz w klanie który jest 8-10 razy słabszy od Twojego to Ci uwierzę, ale póki co to tylko pasożytujecie na słabszych i umiejętność gry nie ma tu nic do rzeczy bo nikt w TE nie sprosta wobec ośmiokrotnej (lub większej) przewagi.

Wiesz co by się stało ? W ciągu tygodnia został byś z samą stolicą choćby nie wiem co....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Aries" (20.10.2009, 16:48)


105

Tuesday, 20.10.2009, 17:05

tak jak powiedziałem: TE to gra zespołowa
przecież to nie jest tak,że Chaos grał miesiąc czasu sam na serwerze,a dopiero potem wpuszczono tam innych graczy
zrozum,że nasza pozycja zostało wypracoana miesiącami ślęczenia przd kompem,zgraniem i wspieraniem słabszych w klanie
a Ty mi tu teraz wyjeżdzasz z takimi pomyslami
nasza siła jest wypracowana trudem wielu rąk i umysłów,częstym logowaniem i długim byciem on line
nie zawsze Chaos był w czołowce,a jednak broniliśmy swoich wiosek pomimo przewagi wroga
AKUMA

106

Tuesday, 20.10.2009, 17:16

Wypracowana ciągłymi oblegami i paleniem wiosek by ochronkę mieć non=stop. Czyli to co teraz Alu, arek i inni robią. Tylko teraz nagle Wam to przeszkadza, a jak inni chcą ochrony przed takimi paleniami to nie tylko porzucanie żeby sobie móc przekazywać wiochy bez wychodzenia z sojuszu. No bo jak wyjdziesz to Cię mogą dopaść.....

A i czas jest istotny. Miesiąc dłuższej gry to już jest przewaga nie do odrobienia.

Żadnego porzucania tylko ochronki.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

107

Tuesday, 20.10.2009, 17:21

A ten cały chaos to gdzie tak wariuje?? Na t2 raczej bo myslę ze gdyby na t1 tobym bardziej był poinformowany :P

108

Tuesday, 20.10.2009, 17:25

Ta t2, a ja tam się nie dziwie xd na t1 to każdy klan byłby od razu rozgromiony jakby za szybko rósł w siłe :d.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

109

Tuesday, 20.10.2009, 17:28

Tak, Chaos wojuje na T2 ;) i są zgraną ekipą bardzo dobrych graczy ;) Tak samo, jak PSD-E, którzy są sojusznikami Chaosu.

110

Tuesday, 20.10.2009, 17:28

Wypracowana ciągłymi oblegami i paleniem wiosek by ochronkę mieć non=stop. Czyli to co teraz Alu, arek i inni robią. Tylko teraz nagle Wam to przeszkadza, a jak inni chcą ochrony przed takimi paleniami to nie tylko porzucanie żeby sobie móc przekazywać wiochy bez wychodzenia z sojuszu. No bo jak wyjdziesz to Cię mogą dopaść.....

A i czas jest istotny. Miesiąc dłuższej gry to już jest przewaga nie do odrobienia.

Żadnego porzucania tylko ochronki.

człowieku ,jakie przekazywanie ???
weź przeczytaj cały topic,a potem go zrozum
porzucanie ma tak być zrobine zeby zablokować przekazanie wiochy
nikt od nas nigdy nie palił wioch tylko po to aby mieć ochronke

ps.a jak wyjde z klanu to mogą mi skoczyć,a nie mnie dopaść
na tym właśnie polega różnica między moim graniem ,a Twoim i między naszymi klanami

wróćmy do tematu
ale w sumie to po co ??? ;>
administracja już zarządziła brak zmian dając taką ankiete żeby przypadkiem nie musieć się napracować
chcesz przedłużyć ochronke?
prosze bardzo,ale daje gwarancje,ze nie będziesz chciał odbijać wioski,którą miałbym w swoich rękach dłużej niż 24h
AKUMA

111

Tuesday, 20.10.2009, 17:35

paris bo widzę że dyskutować nie ma sensu mam tylko jedno, jedyne pytanie.

Jaki masz nick w grze na T2 ?

Skoro taki pewny siebie jesteś to chyba nie będziesz miał problemu z odpowiedzią ?

112

Tuesday, 20.10.2009, 18:30

już pisałem czemu mam inny nick na forum niż w grze
i myśl sobie o tym co chcesz

Twój też jest inny,ale ja chyba wiem kto się za nim kryje :rotfl:
AKUMA

113

Tuesday, 20.10.2009, 18:45

Wybacz ale nie wiem gdzie to pisałeś. A mój z prostego powodu. Bo jak podam prawdziwy to mnie zjedziesz żeby swą wyższość pokazać, a ja mam świadomość że conajmniej 8 razy jestem słabszy od Ciebie więc to jest chyba zrozumiałe, ale że Ty się boisz....... heh. Bez komentarza.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

114

Tuesday, 20.10.2009, 18:49

Prywatne pogaduchy sobie na gg urządzajcie a nie tutaj...

Topic służy obgadaniu propozycji a nie wzajemnym oskarżaniu się. Już się trochę warnów za to poleciało więc nie powiększajcie ich kolekcji.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

115

Tuesday, 20.10.2009, 18:51

No w porządku. Bez nerwów. Chciałem tylko się dowiedzieć który to taki nietykalny, że nawet jak z klanu wyjdzie to go nikt nie ruszy.

Sorry.

116

Tuesday, 20.10.2009, 20:08

problemem nie jest to ze nie pomagamy tylko to ze nie mamy czym pomagac ;)
jak tylko rozbudujemy wioske na wystarczajacy poziom zeby cos powalczyc tracimy ja w oblegu

a co do alucard to dzieki wam byla caly czas z sama stolica
teraz widze ze jak robi oblegi na farmy to ma komplet wiosek
wiec moze w tym szalenstwie jest metoda
Teoretycznie to AZ moglaby zrobic koalicje przeciw Chaosowi i PSD
bo jak to w grze bywa zawsze znajdzie sie chetny ktory chcialby zdetronizowac liderow
tylko jest problem bo potencjalin chetni sa oblegani przaz Alucard i silne to maja tylko stolice
wiec kolko sie zamyka
AZ nie ma zaplecza bo sami je niszcza i nie maja z kim wspolpracowac a sami to moga sie tylko conajwyzej bronic




Czemu np. do Alucard macie jakieś pretensje ? Może ona po prostu wszystkich nie lubi , a więc jest usprawiedliwiona. Tak samo ten arek czy awa. Skoro nie lubią ludzi to mają pełne prawo palić. Twoje własne słowa stsmax. A może to tylko chaosu dotyczy , a reszta klanów i graczy nie ma prawa grać tak jak Wy ? Hmmmm ???....
no to zapytaj Alucard ile w tym miesiacu spalila wiosek aby miec ochronke na wiaske ktora i tak juz komus zabrala
i pomnoz to przez okres jaki ta gl....a baba jest w 3 erze
to da odpowiedz
u mnie w klanie pewno z 10
3 graczy przestalo grac po zostaniu na stolicach

przeciez ochronki mozna robic nie palac wioch ale to pewno zbyt skomplikowane co dla poniektorych

mysle ze czas zamknac temat bo juz umarl podobnie jak gra na T2
a zaczna sie tylko osobiste wycieczki

117

Tuesday, 20.10.2009, 20:16

5 wiosek spalonych na 10 dni dobrze idzie za 100 dni 50 wiosek, ale zabawa trzeba będzie czekać aż zaczną przechodzić do 3 epoki inni gracze.No i całe klany chaosu i psd przejda do 4 epoki to dopiero można bedzie grac
Tyle tylko że im się nie spieszy bo maja doświadczenie z te1 że nie warto dopóki się nie podpasie bohaterów na max tak wiec to długi czas jeszcze.

Wracając do tematu dlaczego jest tak ciężko zrozumiec wyzej wymienionym że silna konkrecja to i większe ilości exp. w każdej potyczce a nie jakieś tam 50 punktów.Dajcie innym tworzyć armie do walki to wyniki będą po 600 i więcej no ale po co macie ryzykować stratą armi, jak można zaatakować 10 leszczy i mieć to samo nie tracąc nawet jednego szweja.Kto tu wiec jest asekurantem .Sam wielokrotnie zostałem wyzwany od tchórza za to ze nie walczę no ale czym mam walczyć samym hiro .Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i nic tego nie zmieni .Pamietam jak nie tak dawno wcale na te1 była podobna sytuacja że co nie którzy z tu obecnych(chaos ,psd) mieli ochotę posprzatac serwer ze słabych graczy tylko dlatego że dostali trochę po karku.Pozapominali juz jak to jest i rżną kozaków BO TU IM NIKT NIE PODSKOCZY

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

118

Tuesday, 20.10.2009, 20:26

Wiecie co? Przeniosę to do MiszMaszu i tam sobie gadajcie ile chcecie...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

119

Tuesday, 20.10.2009, 20:28

BOSKI !!! poprostu byłeś boski w swej wypowiedzi
pełen szacun za podsumowanie działu

niech admini zmienią cokolwiekzeby pomóc słabszym,bo dyskutowanie robi się conajmniej smutne
o problemie dyskutują 4 osoby,a reszta ma z tego ubaw
mi to już zwisa,co tam wymyślicie,odcinam się od tej dyskusji
gracze dali propozycje i zostali olani,wiec żegnam wszystkich w tym temacie
AKUMA

120

Tuesday, 20.10.2009, 20:31

Lomnas popieram, przenieś. Boski za tchórzostwo i ucieczkę do 4ep przed innymi, zdradę własnego klanu powinieneś knebel dostać :P

Jeszcze do Boskiego zapytaj chaosu ile w tym miesiącu spalili wioch bo ja wiem co najmniej o sześciu......... bez powodu, bez wojny ot jak to stsmax napisał "bo nie lubili tych graczy"..... koniec cytatu.....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Aries" (20.10.2009, 20:40)