Nie jesteś zalogowany.

[potwierdzony] Nie zabili go a umarł...

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 04.10.2009, 15:55

Nie zabili go a umarł...

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=06de121ae6

Proszę zwrócić uwagę na 10 rundę. Bohater: Greg, wg raportu przeżył walkę, a jednak nie zadał żadnych obrażeń i na koniec się okazuje, że dostał ujemny exp i do domu już nie wraca, bo nie żyje?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 04.10.2009, 16:04

Greg ginie w 3 rundzie tylko dziwnym trafem w 4 coś go "leczy" ale walczyć już nie walczy...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Sunday, 04.10.2009, 16:12

Widocznie moj hero mial noc zywych trupow

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 06.10.2009, 16:56

Nie rozumiem ta armia krowy w odwodach ? Na froncie nic nie ma.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

5

Wednesday, 07.10.2009, 08:51

a ja nie rozumie twojego pytania ?

EDIT:
Magister w obelgu odzialy sa trzymane jako 1 wojsko wiec front jest liczony globalnie dla all wojsk stojacych po stronie oblegajacego i obleganych.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (08.10.2009, 15:30)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 07.10.2009, 08:54

Nie spamować mi tu :)
Błąd zostanie prawdopodobnie naprawiony przy którymś z kolejnych patchów. Obecnie nie udaje nam się go powtórzyć - leczenie działa jak trzeba mimo przeróżnych prób z konfiguracjami armii i jednostkami leczącymi i regenerującymi.
Jeśli macie więcej raportów z tym błędem, to proszę je zapisać i wkleić tutaj linki, to na pewno pomoże.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 08.10.2009, 15:26

Ja tam widzę że bohater krowy, Mućka. Powinien przejść na front.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 08.10.2009, 15:28

Nie powinien - bo nie zostały zabite fronty przy wszystkich armiach.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 08.10.2009, 15:29

Nie powinien bo frontem dla jego armii były koptery w innych armiach...
Tu nie chodzi o hero Krowy tylko o hero Malinki;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)