Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 05.10.2009, 10:41

Niszczenie/Palenie Wiosek - Ankieta

25%

1. Wyłączenie opcji kasowania wiosek, w zamian za to skrócenie czasu niszczenia budynków (Propozycja Kanona) (14)

40%

2. Wioska może zostać spalona tylko gdy zniszczymy totem (zburzymy go do 0 poziomu) (23)

35%

3. Jest dobrze tak jak teraz, nie chce żadnych zmian. (20)

W związku z licznymi kontrowersjami dotyczącymi tego tematu, postanowiliśmy przeprowadzić ankietę.

Propozycja Kanona znajduje się w tym poście: Palenie wiosek

Ewentualne nowe rozwiązania proszę pisać w tamtym temacie: Palenie wiosek
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Monday, 05.10.2009, 17:51

Kruczy raczej ochronka i tylko ochronka, bo jeśli o chodzi niszczenie to jest to spoko np. po przejściu do nowej ery gdzie wioski są nie potrzebne. Myślę, że opcja ochronka przed zniszczeniem przez 36h po oblegu będzie spoko.

3

Monday, 05.10.2009, 20:21

chcemy wprowadzenia do ankiety opcji-- PORZUĆ WIOSKE--
AKUMA

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 06.10.2009, 14:04

ja uwazam ze trzeba cos zrobic z paleniem wiosek ale zadna opcja z ankiety mi nie pasuje

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 06.10.2009, 15:38

ja uwazam ze trzeba cos zrobic z paleniem wiosek ale zadna opcja z ankiety mi nie pasuje

chcemy wprowadzenia do ankiety opcji-- PORZUĆ WIOSKE--

Jest bardzo proste rozwiązanie, wystarczy zablokować opcję zniszcz, a dać opcję porzuć.
Wiem, zaraz zacznie się krzyk o zaśmiecaniu serwera, ale i na to jest sposób:) W innych grach porzucone, nieaktywne wioski są usuwane z serwerów, a tutaj nawet jedynki stoją:P
Zróbcie trochę porządku na serwie, zmieńcie opcję, a zwiększy się grywalność gry i słabsi gracze nie będą rezygnować tak szybko, a pan Awatar celuje jako drugi na T2 w bezmyślnym paleniu wiosek!!!

Ale takie pomysł jest fajny jeżeli zamiast ich palenia wprowadzić opcje [porzuć], przy takiej operacji wszystkie budynki w wiosce miały by zmniejszane poziomy o 50% zaokrąglane w górę czyli:
-totem lvl 1 do levelu 1
-kopalnia lvl 5 do lvl 3
-kopalnia lvl 8 do lvl 4
(okaleczanie wiosek zamiast całkowitego palenia)
Jesli wioska została porzucona i nikt jej nie próbuje odbić to po 7 dniach zostaje skasowana.
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


6

Tuesday, 06.10.2009, 18:01

Propozycja porzucenia wiosek jest w trakcie dyskusji, jeśli się będzie dało to zrobić (i nie mowie tutaj tylko o możliwościach programistycznych) to zostanie dorzucona opcja do ankiety
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


7

Tuesday, 06.10.2009, 19:25

Propozycja porzucenia wiosek jest w trakcie dyskusji, jeśli się będzie dało to zrobić (i nie mowie tutaj tylko o możliwościach programistycznych) to zostanie dorzucona opcja do ankiety

tu nie ma co dorzucać do ankiety :)
anulować ankiete i poczekać na koniec dyskusji o paleniu,
no bo jak to sobie wyobrażacie?
najpierw ludzie pogłosują na to co jest,a potem dorzucicie coś do ankiety?
AKUMA

8

Tuesday, 06.10.2009, 20:42

Jeśli propozycja będzie do wykonania, to ankieta zostanie oczywiście zresetowana :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 06.10.2009, 23:33

Jezeli na podstawie tej ankiety bedziecie wprowadzali tak dalece ingerujace w rozgrywke zmiany, to upraszam o powiadomienie z poziomu gry wszystkich graczy o przeprowadzanej ankiecie

Bedzie bardziej opiniotworcza.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

10

Thursday, 08.10.2009, 11:08

ja uwazam ze trzeba cos zrobic z paleniem wiosek ale zadna opcja z ankiety mi nie pasuje

chcemy wprowadzenia do ankiety opcji-- PORZUĆ WIOSKE--

Jest bardzo proste rozwiązanie, wystarczy zablokować opcję zniszcz, a dać opcję porzuć.
Wiem, zaraz zacznie się krzyk o zaśmiecaniu serwera, ale i na to jest sposób:) W innych grach porzucone, nieaktywne wioski są usuwane z serwerów, a tutaj nawet jedynki stoją:P
Zróbcie trochę porządku na serwie, zmieńcie opcję, a zwiększy się grywalność gry i słabsi gracze nie będą rezygnować tak szybko, a pan Awatar celuje jako drugi na T2 w bezmyślnym paleniu wiosek!!!

Ale takie pomysł jest fajny jeżeli zamiast ich palenia wprowadzić opcje [porzuć], przy takiej operacji wszystkie budynki w wiosce miały by zmniejszane poziomy o 50% zaokrąglane w górę czyli:
-totem lvl 1 do levelu 1
-kopalnia lvl 5 do lvl 3
-kopalnia lvl 8 do lvl 4
(okaleczanie wiosek zamiast całkowitego palenia)
Jesli wioska została porzucona i nikt jej nie próbuje odbić to po 7 dniach zostaje skasowana.
Nie ma możliwości dodania porzucania wiosek. Nie będziemy zmieniać 90% kodu gry.
PS. Jak by była taka opcja możliwa to kazał bym Kruczemu także o niej napisać.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Thursday, 08.10.2009, 11:22

Ja by proponował zniszczenie wioski dopiero po skasowaniu wszystkich budynków (nie kopalni), a czas niszczenia skrócić.
Aha i zablokować możliwość niszczenia podczas oblegu wtedy.

Albo czas kasowania wioski = Pozioł Ołtarza x 2 x poziom epoki

Czyli na skasowanie wioski w 4 epoce z 20 lvl cytadelą trzeba.
20 x 2 x 4 = 120H


Albo jakiś inny wzór/pomysł który będzie wydłużał czas niszczenia proporcjonalnie do czasu budowy wioski.

12

Thursday, 08.10.2009, 13:13



]Nie ma możliwości dodania porzucania wiosek. Nie będziemy zmieniać 90% kodu gry.
PS. Jak by była taka opcja możliwa to kazał bym Kruczemu także o niej napisać.


czyli tak jak myslałem,zignorowano nasz pomysł twierdząc,ze trzeba by zmienić 90 % kodu
przepraszam bardzo,ale aż tak głupi to nie jesteśmy,nie jesteście jedynymi programistami w tym kraju,
wystarczy dodać przycisk i wprowadzić kilka zmiennych

no ale skoro 90% kodu odpowiada za palenie,to 10 % odpowiada za oblegi,budowe,walki i wyprawki
no jak dla mnie bomba

i tym sposobem głosuje na niezmienianie niczego,bo szkoda naszego pisania
AKUMA

13

Thursday, 08.10.2009, 13:35

paris ma świetne pojęcie o programowaniu, a nie rozumie że każdy nawet najgłupszy element odwoływać się może do tysiąca punktów w innych miejscach kodu czyli że wszystko może wymagać zmiany tych tysięcy punktówe. A on sobie to tak ładnie policzył jak tu 90% to reszta tylko 10 %. Ok sorry bo mnie sposób rozumowania tego osobnika po prostu dobija :P

14

Thursday, 08.10.2009, 14:01

no i nie wytrzymałem i wyłączyłem ignora
awatar!!! zrozum,ze" jeżeli każdy nawet najgłupszy element odwoływać się może do tysiąca punktów w innych miejscach kodu"to znaczy,że architektura kodu jest do d...
gra jest zwalona od podstaw i stąd problemy z wprowadzeniem czegokolwiek

i nie rób osobistych wycieczek,bo teraz zachowałeś się jak dziecko,podważasz każdą moją wypowiedź tylko po to aby zaistniec i udowodnić jaki jesteś mądry
powiedz jakie masz pojecie o programowaniu,bo ja akurat jestem inżynierem informatyki
obaj chcemy coś zmienić,zalezy nam na tym samym,wiec nie badz bezsensownie złośliwy
AKUMA

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 08.10.2009, 15:27

Prywatne wycieczki na PW. Niezależnie gdzie się pojawią będzie ostrzeżenie...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

16

Thursday, 08.10.2009, 16:45


wystarczy dodać przycisk i wprowadzić kilka zmiennych


No patrz - że też ci głupi programiści uczą się latami i piszą gry miesiącami ;-)
Nie ma to jak wypowiadać się z pozycji eksperta nie mając o niczym pojęcia ;-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

17

Thursday, 08.10.2009, 17:49


wystarczy dodać przycisk i wprowadzić kilka zmiennych


No patrz - że też ci głupi programiści uczą się latami i piszą gry miesiącami ;-)
Nie ma to jak wypowiadać się z pozycji eksperta nie mając o niczym pojęcia ;-)

i znów czytasz wybiórczo kochana
przenieś wzrok 2 posty wyżej
zresztą sama już powiedziałaś,że najprościej DLA WAS jest wydłużyć czas palenia,więc albo się wam nie chce ,albo nie umiecie wprowadzić takich zmian jakie proponujemy
zresztą czytając taką wypowiedż mam jasny obraz sytuacji

Nie ma możliwości dodania porzucania wiosek. Nie będziemy zmieniać 90% kodu gry.
PS. Jak by była taka opcja możliwa to kazał bym Kruczemu także o niej napisać.

no bo niby jak mam zrozumieć słowa:"Nie będziemy zmieniać 90% kodu gry" ???
dla mnie i dla wielu innych znaczenie jest proste: nie bo nam się nie chce
pomyśl jak wyglądałby świat gdyby nie zmieniano raz wynalezionej rzeczy.po co komu samochód jak dwókółka i osiołek zalatwiają sprawe
po co koparka jak jest drewniana motyka i po co latać na księzyc,skoro na tym osiołku można jeździć cale zycie
wykorzystujecie waszą pozycje do nic nie robienia
AKUMA

18

Thursday, 08.10.2009, 17:55

Hmmm gra powstała dajmy na to: "Długo"(może 1,5 roku, nie wiem ile się grę taką tworzy), więc zmiana 90% kodu gry jest bez sensu lepiej byłoby zrobić nową grę. Po za tym nam chodzi tylko o możliwość odbicia wioski, a co za tym idzie każda opcja(przynajmniej mi) będzie odpowiadać jeśli będzie umożliwiał odbicie tej, że wioski.

19

Friday, 09.10.2009, 23:12

ANKIETA = UBOGA TA ANKIETA

prosze o dodanie opcji PORZUĆ WIOSKE!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 10.10.2009, 08:40

Nie ma możliwości dodania porzucania wiosek. Nie będziemy zmieniać 90% kodu gry.
PS. Jak by była taka opcja możliwa to kazał bym Kruczemu także o niej napisać.

Raczej nie będzie;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)