Nie jesteś zalogowany.

21

Thursday, 08.10.2009, 10:51

Ja przeszedłem na min. ołtarzu na stolicy praktycznie tylko, np. do 4 epoki. A jak pamiętam do 2 epoki też.

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Thursday, 08.10.2009, 12:16

Jak wtedy przechodziłeś miałeś gracza ze średniowiecza i z 3-4 ze starożytności ? Jak to pełen szacun.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

23

Thursday, 08.10.2009, 18:03

Ja tez stwierdzilem, ze w ciagu tych kilku dni, jakie mi zajmie wybudowanie oltarza wiecej zbiore nawet w skorumpowanym miescie. Dlatego do kolejnych epok przecodzilem z jednym oltarzem na minimalnym poziomie, badz bardzo nieznacznie wyzszym, reszta nawet ponizej minimum (przynajmniej z e3 do e4 i z e4 do e5, nie pamietam jak bylo wczesniej, ale przypuszczam, ze podobnie).. Teraz tez planuje jeden oltarz 20, reszta 16, moze 18...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 19.10.2009, 19:23

Jeśli Time Edge umiera to adminów wina :)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.