Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Monday, 19.10.2009, 19:24

No czyli to oznacza że boh z 49 bez problemu rozwali wymaganych bossów :)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

22

Monday, 19.10.2009, 19:29

rozwali albo i nie rozwali ;)


Zyskałeś 40400 pkt rankingowych!
Opracowano technologię Awans do Przyszłości!

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Monday, 19.10.2009, 19:42

niekoniecznie rozwali ;) dobry skład + fart + dobry hero = przejście bossów.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 19.10.2009, 19:50

Właśnie - dobry hero ^^
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

25

Monday, 19.10.2009, 20:42

A co z krową ?:P


niestety jak sie w wojnie walczylo na 5 bojowych wiosek to ciezko wyrobic z surowcami :P szczegolnie ze wojny u nas sie ciagnely od hoho ;) teraz troche luzu wiec musze nadgonic ;)

ale juz 21 lvl sejmu stoi na stolicy wiec mozna robic inne budowle ;)

Wow. Gratuluje.

Chociaz slyszalem, ze bossow niejest tak prosto ubic. Kacyk, to taki fenio z 4 epoki.

Zobaczymy czy wyprzedzisz nasza pierwsza mucke TE :D

Ale powodzenia zycze.

bo cerberis musialbys zobaczyc cesarzowa ;) to dopiero masakra bedzie.

26

Tuesday, 20.10.2009, 09:29

Kac to pikus. Tak sie przynajmniej wydaje, wiecej bede wiedzial za jakies 2-3 tygodnie jak zaczne go regularnie odwiedzac. Ale z symulacji wynika, ze jest on stosunkowo slaby w porownaniu z Belem czy cesarzowa. Oltarze i techy to male piwo w porownaniu z bossami. Co innego gdybys powiedzial, ze pokonales wszystkich bossw, wtedy rzeczywiscie moglbys powiedziec, ze jeszcze TYLKO techy.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Tuesday, 20.10.2009, 13:25

Tylko wiecie, ja bym sie na waszym miejscu tak niespieszyl do tej 6 ery. To juz bedzie koniec gry ;) Zero szans na dalszy rozwoj, chyba ze jest tam cos do wybudowania/odkrycia/zabicia co konczy cala gre dla reszty :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Thursday, 22.10.2009, 19:10

Jak, tam jak ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

29

Monday, 26.10.2009, 10:03

zebym gorszy nie byl ;)

Rozpoczeto prace nad technologią: Awans do Przyszłości. Do zakończenia: 27:46:37 [anuluj]

tydzien pozniej ale jest ;)

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Monday, 26.10.2009, 10:12

Teraz się pochwal, ilu bossów już zaliczyłeś :P stawiam na 2. (Sam i Kanibal)

31

Monday, 26.10.2009, 10:56

no szczal w 10 ;)
2 razy bylem na kucyku ale niestety hero wrocil w worku (pechowo mi kurde szarze wogule nie siadaly :( )

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (26.10.2009, 11:05)


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Monday, 26.10.2009, 16:10

krowa liczę na ciebie. (fajnie kiedy ja w 2ep to oni w 6 :D)
Viktor, na ciebie też !
Baldr, na ciebie też bo się rozpłaczesz :D
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Magister" (28.10.2009, 15:40)


33

Tuesday, 27.10.2009, 21:16

A na mnie juz nikt nie liczy? :(
Szkoda, bo za 2 tyg bede ogl wystawic 10 abramsow z dobrym hero.
Ale co tam, sa wazniejsze rzeczy. Klanowicze wiedza o co lotto. I sorry za ew literowi, powod ten sam, tylko dla wtajemniczonych ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

34

Tuesday, 27.10.2009, 21:23

Baldr ja stawiam na ciebie że bossów pierwszy zaliczysz ;) powód masz dobrego hero pobocznego chociaż wiktorowi tez dobrze idzie ;)

35

Wednesday, 28.10.2009, 04:53

Tak na serio to jeszcze jestem w lesie, dopiero na poczatku przyszlego tygodnia zaczynam budowe sejmu lv 20. Ale czekam z niecierpliwoscia na raporty z walk z bossami. ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

36

Wednesday, 28.10.2009, 08:13

ja sobie narazie bossow odpuszczam do czasu az znajde sposob na wszystkich bo obecnie nie mam kompletnie koncepcji jak ugryzc cesarzowne :( wiec nie ma sensu sie meczyc z reszta jak i tak nie powale tej .....

jerzys

Nierejestrowany

37

Wednesday, 28.10.2009, 10:38

A mogłbym prosić o jakikolwiek raport z cesarzowej ?

Potrzebuje zachęty do pozostania w 3 epoce ...

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Wednesday, 28.10.2009, 11:05

jerzys - 5 ep a 3 to cholernie daleko ;) a raporcik? chyba na razie nikt nie ma - muszą sobie staty popodnosić - wszyscy na razie patrzymy na symulacje i staty takie że bania mała ;)

39

Wednesday, 28.10.2009, 14:39

niedługo baldr straci pozycję jako najlepszy poboczny hero :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (28.10.2009, 15:32)


40

Wednesday, 28.10.2009, 15:44

Ja w przyszlym tygodniu ruszam 22-poziomowym aniolem + ognista tarcza. Moze to uratuje zycie paru gromnicom ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.